יוו

משתמש פעיל
אמנם זה היה לפני כחמש שנים, אבל כשלא היתה מטרנה באיזור מגוריי, התקשרתי לחברה
וביקשתי משלוח מטרנה לבית, הם בדקו וראו שאכן אין מטרנה בסביבתי ושלחו לי מטרנה עד הבית!!
בנוסף, המחיר היה יותר מוזל!! הם רק מתנים את זה בקנייה של 3-4 יחידות. שווה לבדוק אם זה בתוקף.
חוצ'מזה, הכל בסדר עם המטרנה?? כבר שמעתי משתיים שהמטרנה עושה לילדיהם צרות- פליטות מטורפות(כמעט בן שנה!) וגם שילשולים..לא מנסיון שלי

רבקי מביתר

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אמנם זה היה לפני כחמש שנים, אבל כשלא היתה מטרנה באיזור מגוריי, התקשרתי לחברה
וביקשתי משלוח מטרנה לבית, הם בדקו וראו שאכן אין מטרנה בסביבתי ושלחו לי מטרנה עד הבית!!
בנוסף, המחיר היה יותר מוזל!! הם רק מתנים את זה בקנייה של 3-4 יחידות. שווה לבדוק אם זה בתוקף.
חוצ'מזה, הכל בסדר עם המטרנה?? כבר שמעתי משתיים שהמטרנה עושה לילדיהם צרות- פליטות מטורפות(כמעט בן שנה!) וגם שילשולים..לא מנסיון שלי
אין מטרנה בחברה
זו לא בעיית הפצה אלא בעיה בייצור.

קובי רמי

משתמש רשום
נשארו לי כמה קופסאות שלב 3 ב45 ש"ח מי שמעוניין באלעד לשלוח מייל YC180280שטרודל ג'ימייל

**Moko**

משתמש פעיל
מסתובבות הרבה שמועות בחודשים האחרונים לגבי מטרנה: אומרים שהם עשו ריקול, אומרים שהמוצרים שלהם היו פגומים. השמועות האלו לא נכונות, יש כאן קישור לאתר הרשמי שלהם עם הודעה רשמית: "..
התקלה הטכנית שארעה לאחרונה הובילה לחריגה מיקרוביאלית שזוהתה באופן מיידי, המוצרים נחסמו ולא יצאו לשוק.
אנו מדגישים כי כל המוצרים בשוק בטוחים לצריכה ועומדים בכל התקנים לייצור מזון תינוקות."
אז לצערנו אין מוצרים אבל לשמחתנו אף אחד לא צרך מוצרים פגומים -> הסיפורים שנשמעים מפי אימהות מודאגות הם פרי דמיונן/בעיה בריאותית אחרת אצל התינוק

**Moko**

משתמש פעיל
נתיב החסד - יש מטרנה שלב 2 בשפע , שלב 3 נשארו בערך 10 קופסאות
חלבי מהדרין כמובן

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
אני שילמתי 49 שח, מחיר רגיל,
ואגב, אחרי שחיפשתי הרבה גיסתי התקשרה אלי אתמול מאושר עד באזור ירושלים, לא יודעת באיזה מהם שהמדפים מלאים אם אני צריכה שהיא תשלח לבני ברק.

z.k.

משתמש פעיל
מעונין למכור במודיעין עילית, אחד שלב 3 ואחד שלב 2, ועוד הרבה שלב 1. מי שמעונין יכתוב פרטים ליצירת קשר.
כמו"כ פודינג קטן של אוסם בחצי ממחיר בר כל.

**Moko**

משתמש פעיל

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מעונין למכור במודיעין עילית, אחד שלב 3 ואחד שלב 2, ועוד הרבה שלב 1. מי שמעונין יכתוב פרטים ליצירת קשר.
כמו"כ פודינג קטן של אוסם בחצי ממחיר בר כל.
אני מעוניינת לקנות שלב 3 איך אני יוצרת איתך קשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה