sarinaa

משתמש צעיר
תגידו אפשר להבין מה המסקנה ?
מטרנה שלב 2 אפשר להביא לבייבי שלי ??

כל אחד יכול!!!

משתמש רשום
התינוקת שלי מאז שהתחלתי אם מטרנה לפני כחודש וחצי כל סופ"ש אם חום ועצירות וכו'........
לא יודע אם זה קשור. אבל זה המציאות...

אני משתמש

משתמש צעיר
נפתח ע’’ז דיון נפרד:

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב ילדים מפתחים כל הזמן דברים
לבן שלי היה וירוס לפני שבועיים של הקאות ושלשולים
ועכשיו ביומיים האחרונים גם קצת - לדעתי שיניים
והוא בכלל לא צורך מטרנה

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
משרד הבריאות:

החיידק שנמצא בתמ״ל שלב 1 בכשרות מהדרין של מטרנה בעקבותיו החלו הפעולות המיידיות של שירות המזון עלול לגרום לתחלואה בעיקר בקרב תינוקות מתחת לגיל חודשיים ואלו שנולדו פגים, בעלי מערכת חיסון מוחלשת או במשקל לידה נמוך. מדיווחי החברה - כלל המוצרים ששווקו עברו את הבדיקות הנדרשות וזאת בהתאם לאמות המידה אשר נקבעו ברגולציה הרלוונטית במוצרים אלו.

יש לציין כי במסגרת הרחבת הדיגום, נמצאו ממצאים נוספים בסביבת הייצור אך כאמור בדיווח החברה, לאור הממצאים, המפעל עצר את ייצורו של התמ״ל לצורך פעולות תחזוקה וניקיון.

משרד הבריאות ממשיך לפקח ולוודא כל העת שעסקי מזון מממשים את אחריותם כלפי הצרכן לשמירה על בטיחות המזון במטרה להגן על בריאות הציבור.

Yael Mor

משתמש מקצוען
משרד הבריאות:

החיידק שנמצא בתמ״ל שלב 1 בכשרות מהדרין של מטרנה בעקבותיו החלו הפעולות המיידיות של שירות המזון עלול לגרום לתחלואה בעיקר בקרב תינוקות מתחת לגיל חודשיים ואלו שנולדו פגים, בעלי מערכת חיסון מוחלשת או במשקל לידה נמוך. מדיווחי החברה - כלל המוצרים ששווקו עברו את הבדיקות הנדרשות וזאת בהתאם לאמות המידה אשר נקבעו ברגולציה הרלוונטית במוצרים אלו.

יש לציין כי במסגרת הרחבת הדיגום, נמצאו ממצאים נוספים בסביבת הייצור אך כאמור בדיווח החברה, לאור הממצאים, המפעל עצר את ייצורו של התמ״ל לצורך פעולות תחזוקה וניקיון.

משרד הבריאות ממשיך לפקח ולוודא כל העת שעסקי מזון מממשים את אחריותם כלפי הצרכן לשמירה על בטיחות המזון במטרה להגן על בריאות הציבור.
לא הבנתי, אם יש לי כזה בבית אני צריכה לזרוק אותו?
עריכה: ראיתי עכשיו בכל רגע שזה רק על מה שהיה עדיין במפעל. מניין להם לדעת שהמשלוח הקודם לא בעייתי גם?

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
נפתח ע’’ז דיון נפרד:
ולמה הדיון נמחק?

אני משתמש

משתמש צעיר
ולמה הדיון נמחק?
אולי בגלל הניק הזה..
והכסף יענה את הכל.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא הבנתי, אם יש לי כזה בבית אני צריכה לזרוק אותו?
עריכה: ראיתי עכשיו בכל רגע שזה רק על מה שהיה עדיין במפעל. מניין להם לדעת שהמשלוח הקודם לא בעייתי גם?
כנראה שיש להם בדיקות שהם עושים לפני יציאה מהמפעל ושם גילו את הבעיה

לימוזינה

משתמש פעיל
מטרנה העלו על זה מאמר לפרוג.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
משרד הבריאות:

זו הודעה קצת מעורפלת לדעתי, מה הסיבה שמפרטים מה התסמינים של החיידק אם זה לא יצא מהמפעל? למה רלוונטי הדיוקים של הגילאים הפגיעים?
בנתיים אין לי אומץ להשתמש עד שיצאו דברים יותר ברורים

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
למה לא הורידו מהמדפים ולא הודיעו כלום?
כמעט הזמנתי 6 קופסאות

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מישהו אמר שיביא לי קופסת מטרנה שהוא לא צריך
לא הבנתי למה הוא נהיה פתאום כזה נדבן

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זו הודעה קצת מעורפלת לדעתי, מה הסיבה שמפרטים מה התסמינים של החיידק אם זה לא יצא מהמפעל? למה רלוונטי הדיוקים של הגילאים הפגיעים?
בנתיים אין לי אומץ להשתמש עד שיצאו דברים יותר ברורים
היכן ראית שכתוב מה התסמינים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה