מחיר למשתכן מחיר למשתכן 2023 רעיונות חדשים לייעול ההגרלה

אברהם זילבר

משתמש פעיל
הצעות נוספות:

ב. ב"בני מקום" לעשות לפי יחס מסוים של גודל העיר. לא הגיוני שאופקים, עמנואל או יהוד מקבלים מאות! מקומות לבני מקום, כאשר מדובר בסה"כ במקומות קטנים יחסית.

ג. לתת אפשרות למכור בתוך 7 שנים. הזוכים אינם משקיעים כבדים, והזכייה היא בסה"כ סולם להגיע לדירה שלהם במקום המועדף עליהם. למה שלא יוכלו למכור מיד?

ד. לתת אפשרות להחליף דירות בין זכאים שונים. אם זכיתי למשל בחיפה ותושב חיפה זכה בבית שמש, למה שלא נוכל להחליף לרווחת שני הצדדים?
אני רוצה להוסיף על הדברים,
על א כתבתי הרבה למעלה,
ב. ועוד כמו שראינו בהגרלה האחרונה שהם מקבלים בטוח, ועוד נשארו דירות,
ג. נכון, אני מכיר כאלו שלא התאים להם העיר שזכו, ו5 שנים צריכים לשכור ולהשכיר, במקום לקנות למכור...
ד. ניתן גם שמשרד השיכון ינהל את זה וישאל האם אתם מעוניינים להחליף ויתווך ביניהם, או שיעשה אתר כזה שיהיה אפשר באיזה שהוא צורה לתווך
תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בעמוד שבו מצטרפים להגרלה יהיה כתוב למעלה שניתן להצטרף ל3 ערים ולכל ההגרלות שבאותו העיר,
ואולי אפילו לאחר שלוחצים על הרשמה לאחד הפרויקטים יהיה כתוב, שנכנסת להגרלה X, אתה יכול להשתתף אף בכל הפרויקטים באותו העיר, ועוד בעיר אחת או שתיים,
הדבר יביא לתועלת עבור אותם שטועים, ויהיה ניתן לראות שאז אין הרבה הבדלים בין הפרויקטים,
תודה רבה !!

מרפא

משתמש רשום
בלת"ק
דבר ראשון שלא יחזור על מעשה ליצמן שהדבר הראשון שעשה בכניסתו לתפקיד ביטל את התוכנית

וכן שיחזור למתכונת הישנה של מחיר למשתכן שבמכרז הקבלן שהציע את המחיר הנמוך ביותר למטר זכה במכרז
ולא כמו התוכנית היום שיש הנחה של 300 אל"ש ובמחיים המטורפים של היום גם אחרי הנחה של 300 אל"ש עדיין לא מדובר בדיור בר השגה

מרפא

משתמש רשום
חייבים להוסיף עוד דירות אין משהו אחר.
אבל גם לפי דעתי לתת עדיפות לנשואים עם ילדים או כאלה עם וותק בהגרלות.
זה לא פייר שזוג צעיר שרק נרשם פעם ראשונה זוכה ולעומת זאת יש זוגות נשואים שמנסים המון שנים לזכות ולא מצליחים,אז אולי נגיד כמו בני מקום אז לעשות נשואים עם ילדים או משהו כזה.
חבל שאני לא יכול לתת 100 שכוייחים
חייבים לעשות מנגנון שכמה שיותר ותיקים בהשתתפות בהגרלות הסיכוי יעלה
לא הגיוני שלזוג שנכנס להגרלות מהחתונה ויש לו כבר 3 ילדים יהיה את אותו סיכוי עם הזוג שעכשיו התחתן ונכנס פעם ראשונה להגרלה

מרפא

משתמש רשום
אגב, אולי זה קשור לאשכול אחר, אבל מישהו יודע מתי ההגרלה הבאה?
שמעתי ראיון של מנכ"ל משרד השיכון היוצא שהתראיין בעת פתיחת ההגרלה האחרונה
הוא אמר שיש הגרלה מוכנה שמתוכננת לחודש ה3 למניינם במידה והשר החדש לא יבטל את זה.

ובקשר להמשך התוכנית ותכנון עוד הגרלות זה תלוי בשר החדש אם ימשיך את התוכנית

אברהם זילבר

משתמש פעיל
אגב, אולי זה קשור לאשכול אחר, אבל מישהו יודע מתי ההגרלה הבאה?
לא הצלחתי למצוא פרטים בשום מקום.
אני ינסה להזכר, ואולי אני טועה,
אולי באיזה שהוא הודעה של משרד השיכון?
שמעתי ראיון של מנכ"ל משרד השיכון היוצא שהתראיין בעת פתיחת ההגרלה האחרונה
הוא אמר שיש הגרלה מוכנה שמתוכננת לחודש ה3 למניינם במידה והשר החדש לא יבטל את זה.

ובקשר להמשך התוכנית ותכנון עוד הגרלות זה תלוי בשר החדש אם ימשיך את התוכנית

ישיבע בוחער

כנראה קראתי את הראיון איתו, לא טעיתי!

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

אברהם זילבר

משתמש פעיל
לי נפתח אבל לא ניסיתי להתחבר
אולי תביא לנו את הקישור שממנו נפתח לך,
משהוא כאן לא ברור,

גם אם חיבלו, זה לפחות לא לאשראי, אולי הורידו חלק מההגרלה?
בעיריית אשדוד כל הטפסים לעיריה נסגרו, והיה כתוב אותו דבר,
הם אמרו לי שאקרים פרצו, ולכך הם מיד חסמו את האתר,

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
להציע דירות רק על קרקעות מופשרות/ שיופשרו תוך שנה.
אנשים ממתינים שנים לזכיית המימוש, והקרקע עוד לא מופשרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה