מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
קיבלנו הודעה זו מחברת מגן
מישהו יודע במה מדובר?
והאם זה חשוב להגיע(ב10 בבוקר)

רוכשים נכבדים!
שלום רב
בשעה טובה ומוצלחת אנו מתקרבים לסיום הבניה, ונערכים לקראת מסירת דירתכם בפרויקט.
הננו מתכבדים להזמינכם למפגש דיירים במהלכו נסביר על תהליך המסירה והאיכלוס
במהלך המפגש תבחרו נציגות לבניין שמולה יתנהלו נציגי החברה בקבלת השטחים הציבוריים והמערכות של הבניין.
(זוהי יכולה להיות גם נציגות זמנית עד לבחירת ועד בית קבוע)
נוכחותכם חשובה להצלחת התהליך והאיכלוס הקרב בשעה טובה ומוצלחת.

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד

עריכת ספרים +

משתמש חדש
האם יש כאן מי שזכה בהגרלה של 1398 של מגן בבית שמש רמה ד' 4 ?
יש למכר שלי בחירת דירות מחר בבוקר, ותהיה לו תועלת לדבר עם מישהו שמכיר את הפרוייקט או האזור.
תודה!

עריכת ספרים +

משתמש חדש
מה אתם רוצים לדעת? אולי אוכל לעזור
איזה דירה לבחור...
אותו מכר מעוניין לקנות את הדירה להשקעה, והוא לא מבין בתחום הזה כלל, ואני מנסה לעזור לו.
רשימת הדירות שנשארו מצו"ב, מסתבר שעדיף לקחת דירות בקומות 2 או 3, אבל מעבר לכך, אינני מכיר את האזור ואת הביקוש, מה הכי שווה לו לקנות.

קבצים מצורפים

• מלאי-דירות-ומחירון-15.11.2021.pdf
    KB 231.6 · צפיות: 108

estyr

משתמש מקצוען
לדעתכם גם אם מחשבים שטחים משותפים יש טעות בחישוב? (בהחלט יכול להיות 500 מ"ר שטחים משותפים בבניין)
בהחלט.
יש לנו שכן שיש לו אותה דירה כמו שלנו, רק לנו יש מרפסת נוספת לא מקורה,
להם יש משהו כמו 40 מטר פחות מאיתנו.

נחמן ששון

משתמש פעיל
בהחלט.
ואני מכיר אחד שיש לו דירת110 ומחושב בארנונה140
ושכן מעליו דירת124 מטר ומחושב לו 136 מטר ארנונה.

די

משתמש סופר מקצוען
בהחלט.
ואני מכיר אחד שיש לו דירת110 ומחושב בארנונה140
ושכן מעליו דירת124 מטר ומחושב לו 136 מטר ארנונה.
אם מרפסת מקורה נחשבת בחשבון הארנונה כמו מטר דירה, ומרפסת לא מקורה לא נחשבת כלל, החשבון מסתדר?

די

משתמש סופר מקצוען
ממש ממש לא, אני מדבר לאחר החישוב של המרפסת המקורה משהו בין25 ל30מטר נוספים שלא ברורים.
לכאורה הנתונים של העירייה מגיעים מהקבלן, שאלתם את הקבלן לפי מה העביר נתונים לעירייה? (או לבדוק בתוכניות של הדירות "מצא את ההבדלים")

נחמן ששון

משתמש פעיל
לכאורה הנתונים של העירייה מגיעים מהקבלן, שאלתם את הקבלן לפי מה העביר נתונים לעירייה? (או לבדוק בתוכניות של הדירות "מצא את ההבדלים")
אני דיברתי אם העיריה ואלו טענו שנתונים שהקבלן מעביר
קיימים במערכת אין לשנותם ללא מודד
השאלה האם יש פיתרון אחר.

estyr

משתמש מקצוען
שאלתי. הם ענו לי שהנושא בבדיקה.
גם אצלנו זה ממש לא מסתדר, גם אם חישבו לנו את השטח הלא מקורה (מה שלאמור לכאורה להיות) זה עדיין יוצא גבוה.
ועוד יותר- אנשים בעלי אותה דירה בדיוק (אולי שינוי של 2 מטר במרפסת, קיבלו חשבונות עם הבדלים של כמה עשרות מטר!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה