מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אבקש את עזרת הציבור.
א. האם מישהו יכול להעלות מחירון דקל [חשוב לי בעיקר הסעיפים של שינויים בחשמל ואינסטלציה],
(לפי מיטב ידיעתי, חברות שינוי הדיירים [בעיקר אחת שעובדת עם הרבה קבלנים ברמה ד'...] מתמחרות במחירים הרבה יותר יקרים את השינויים, למרות שבחוזים כתוב במפורש שהשינויים לפי מחירון 'דקל', כדאי לכל אחד לבדוק זאת!)
ב. האם יהיו עוד הקצאות לבתי כנסת ברמה ד'? וא"כ איך מגישים בקשה?
מחירון דקל זה מאד מאד יקר

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה לי למומחים.
בדקתי בפרטי הפרויקט שבו זכיתי במחיר למשתכן והמחיר למטר הוא 9,123.66 ש"ח כולל מע"מ וללא הצמדה,
נכון לתאריך 01/01/2018. מצו"ב צילומסך.
ועתה שאלה לי אל מומחי הפורום, מה יהיה המחיר אותו אצטרך לשלם למטר לו אחתום היום על חוזה כולל הצמדה ומע"מ ושות' ? צפה בקובץ המצורף 899950

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי ריביות
אחוזי הריבית תלוי בחוזה שלך
יש הרבה חברות שגמישים בנושא
למשל:
הם מוכנים לוותר על זה בתמורה להקדמת תשלומים.
או שהם מתנים את זה שאם תהיה לך תביעה כלשהיא על החברה הם יקזזו לך את הסכום

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה שייך לרמה ה' אבל בכל זאת

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
ממש לא. גם אנחנו התעכבנו בתשלום בגלל בעיית המשכנתא בזמן הקורונה. עלה לנו ב כמעט 4000 ש"ח נוספים, ולא היה שום גמישות מצידם..... מאוד מענין מה שאתם כותבים פה
אם מי מהחברה אתם בקשר?
הדירה שלנו נקנתה ההגרלת המשך
ביקשנו מיוסי מקייס החשב של החברה לעשות הסדר תשלום אחר מהחוזה
לא היה בעיה הסכים לכל תאריך שביקשנו

חושב ממך

משתמש צעיר
האם משהו יודע למה הבניינים בטריסון שכבר קיבלו טופס 4 מתעכב עם האכלוס?
האם משהו יודע מה עם שאר הבניינים?
האם משהו יודע האם במטבחים בטריסון יש משקוף המצריכה מזוזה או לא?
יישר כח

ש''ר

משתמש פעיל
שלום,

ברצוני להעלות כאן נושא חשוב (לא יודע אם כבר דנו בו)

עיכבתי את התשלום הראשון לקבלן בחודשיים, בסך 136,000 ₪, והקבלן מבקש ממנו ריבית בסך 8,000 ₪ ... !!! - זה 3% ריבית "חודשית" !!!

(זו לא טעות ..., דיברתי איתם בטלפון (זה סיפור לפני כשנתיים) והם אמרו שזה אכן הריבית שעלי לשלם - והוסיפו שאם אעמוד בתשלומים האחרים בזמן , הם עשויים שלא לגבות זאת ממנו - אך אם יצטרכו לשלם לי שכר דירה עקב עיכוב במסירת הדירה - הסכומים ינוכו)

האם זה הוגן ומקובל? האם מותר?

האם מישהו יודע אילו שיעורי ריבית גובים הקבלנים האחרים בגין איחור בתשלומים?צפה בקובץ המצורף 901196
כן, זה מקובל. אך הגינות תלוי' במצפן...
1. עכ"פ גם אצלי היה כך [כתבתי ע"ז בעבר שיש מושג שלא מקבלים שכירות על דחייה במסירה באם אחרו בתשלום, לזאת הייתה כוונתי]
2. גם אם היו סיכומים בע"פ עם הקבלן הם אינם תקפים מול החוזה הכתוב.
בד"כ בכל חוזה מודגש שבמידה ויהיו סיכומים והבנות עם הקבלן הם קבילים להפרת חוזה רק אם הם נתנו בכתב .

ש''ר

משתמש פעיל
ממש לא. גם אנחנו התעכבנו בתשלום בגלל בעיית המשכנתא בזמן הקורונה. עלה לנו ב כמעט 4000 ש"ח נוספים, ולא היה שום גמישות מצידם..... מאוד מענין מה שאתם כותבים פה
יש שונות בין סיכום לפני הפיגור לאחריו
וכמובן באם במקביל יש לך תביעה כנגדו [אפי' אם זה רק בפוטנציאל] אין סיבה שהוא לחינם יוותר על זכות התביעה כנגדך.
אצלי בחוזה מופיע שעל כל יום איחור בתשלום המוכר רשאי לאחר במקביל ביום את המסירה "יום כנגד יום" וזאת בנוסף לריבית על עצם איחור התשלום.
וקריטי להדגיש אין שום תוקף וכח לסיכומים בע"פ למול החוזה הכתוב מפורש, באם מגיעים לסיכומים עם הקבלן בשונה מהחוזה צריך לדאוג לקבל ע"כ אישור מלא! בכתב!!

ש''ר

משתמש פעיל
האם משהו יודע למה הבניינים בטריסון שכבר קיבלו טופס 4 מתעכב עם האכלוס?
האם משהו יודע מה עם שאר הבניינים?
האם משהו יודע האם במטבחים בטריסון יש משקוף המצריכה מזוזה או לא?
יישר כח
אצלנו בפרויקט היו שטענו שהקבלן מתחיל במסירה רק כאשר הוא מקבל טופס 4 עבור כל הפרויקט. אם מחישובים כלכלים [סוג של צוות מסירה שונה וכדו' ] אם מבחינה טכנית שיש טופס4 לבניין ויש טופס לאישור האכלוס שהוא כללי לכל הפרויקט לאחר שככל הדירות והמבנים קבלו הטופס 4 איני יודע איזה מהטיעונים הוא הנכון אם בכלל.....
במציאות נראה לי שכלל הקבלנים מאכלסים רק לאחר שכלל הדירות מוכנות (מכל ההיבטים) לאכלוס.

אבי ליברמן

משתמש חדש
אצלנו בפרויקט היו שטענו שהקבלן מתחיל במסירה רק כאשר הוא מקבל טופס 4 עבור כל הפרויקט. אם מחישובים כלכלים [סוג של צוות מסירה שונה וכדו' ] אם מבחינה טכנית שיש טופס4 לבניין ויש טופס לאישור האכלוס שהוא כללי לכל הפרויקט לאחר שככל הדירות והמבנים קבלו הטופס 4 איני יודע איזה מהטיעונים הוא הנכון אם בכלל.....
במציאות נראה לי שכלל הקבלנים מאכלסים רק לאחר שכלל הדירות מוכנות (מכל ההיבטים) לאכלוס.
האחים אום נתנו מפתחות לשני בניינים מתוך שמונה

ש''ר

משתמש פעיל
האחים אום נתנו מפתחות לשני בניינים מתוך שמונה
אם כך אז ודאי שאין בכך מניעה חוקית.
כנראה שהוא טכני או כלכלי ואולי גם זה לא....
נראה לי שבמציאות מאכלסים את כל הפרויקט יחד ולא קרעים קרעים....
אולי בדרך כלל הרצון ואף המציאות הוא שמקבלים / מגישים על כל הפרויקט טופס 4.

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אם כך אז ודאי שאין בכך מניעה חוקית.
כנראה שהוא טכני או כלכלי ואולי גם זה לא....
נראה לי שבמציאות מאכלסים את כל הפרויקט יחד ולא קרעים קרעים....
אולי בדרך כלל הרצון ואף המציאות הוא שמקבלים / מגישים על כל הפרויקט טופס 4.
לא קראתי את הקרוב ל300 עמודי האשכול...
מישנו יודע לענות לי לגבי קוטג'ים ברמה ד'?
מחירים?
איזה סגנון ציבור? או בקרבת מקום לסגנון אוכלוסייה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה