מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי חילונים
בכנס רוכשים שאני הייתי
היו שם כמה זוגות חילונים/מסורתיים
דברו איתם, והתפתח שם קצת שיחות שאלתי אחד מהם אם הוא מתכן לקנות ולבא לגור הוא ענה לי שהוא יקנה בכל אופן כי מבחינתו זה השקעה מוצלחת ובעתיד הוא יקנה דירה היכן שהוא רוצה אבל לכאורה הוא לא יבוא לגור
היה שם זוג שהתלבטתי אם הם חילונים או מסורתיים שהם אמרו למשהו אחר שהם מתכננים לבא לגור ואין להם בעיה לגור בשכונה חרדית

אסתר ס

משתמש צעיר
זה אומר שמצפה החורש ומצפה האלה יהיו בעתיד קרית צאנז? לכן בחרו את השם לשכונה "שפע חיים" זה מעניין
חוץ מזה שאת מצפה החורש ומצפה האלה בונה אותו יזם אין כל קשר ביניהם והם די רחוקים אחד מהשני וכ20 משפחות מצאנז שרכשו במצפה החורש ויש עוד קבוצה באגבבה שזה פחות מעשירית מכל פרויקט לא כ"כ הופך את זה לקריית צאנז... אבל מספיק בשביל לתת לזה את השם שפע חיים.

אסתר ס

משתמש צעיר
תכל'ס, דירה עם אופציה (צריך לברר אם זה אופציה רשמית בתב"ע או שזה אופציה שהם אומרים שבעתיד תוכל...) אתה יכול שנה אחרי מסירת מפתחות לגשת לעירייה ולהוציא היתר בניה ולהוסיף עוד חדר
גם אם זה רשמי בתב"ע בפרויקטים נוספים יש הגבלה של 3 שנים ולא שנה

אסתר ס

משתמש צעיר
היי
אוספים חתימות להקצאה לבית כנסת ליטאי
אני בהלם שיש כזה קצת ליטאים ברמה ד שעדיין חסר....
קצת קשה להגיע אליהם כי הם לא נמצאים כ"כ ברשת אבל יש מלא בד3 ידוע לנו על כמה מאות שם רכשנו ויש שם כבר החתמה עם קבוצה ענקית שתחולק לכמה בתי כנסיות כנראה בשאר השכונות קשה להאמין שאין מספיק אבל זו עבודת נמלים לאסוף אחד אחד

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ולכן אם יש רוכשים הקשורים לקהילת בני תורה אז אכן כדאי שיפנו לכתובת מייל הנ"ל
ואם יש רוכשים ששייכים לקהילת בני הישיבות (בנשיאות מרן רבי חיים קנייבסקי שליט"א)
אז הם יכולים לפנות למייל הזה - ely0533163436אין לכתוב כתובת מייל (כמובן שלהחליף את הסולמית בשטרודל )
פונה גם ל ד 2?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לגבי חילונים
בכנס רוכשים שאני הייתי
היו שם כמה זוגות חילונים/מסורתיים
דברו איתם, והתפתח שם קצת שיחות שאלתי אחד מהם אם הוא מתכן לקנות ולבא לגור הוא ענה לי שהוא יקנה בכל אופן כי מבחינתו זה השקעה מוצלחת ובעתיד הוא יקנה דירה היכן שהוא רוצה אבל לכאורה הוא לא יבוא לגור
היה שם זוג שהתלבטתי אם הם חילונים או מסורתיים שהם אמרו למשהו אחר שהם מתכננים לבא לגור ואין להם בעיה לגור בשכונה חרדית
בפועל כשיבוא וייראו את ההליכות של תולדות אהרון מהנ"ל
הם יברחו..

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
לידיעת הזוכים אצל קבלן יששכר מ. (ד3), הרי שבשבוע הבא תתקיים בחירת דירות באיזור גבעת שאול בירושלים, נא לעקוב אחרי ההודעות של החברה (הנחשלת מאוד בתחום המדיה, ואין להם אפילו אתר לבדיקת הדירות שנשארו וכו'....)

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הצאט נחסם בנט פרי יש למישהו מושג איך אפשר להתחבר בכל זאת
הקישור חסום או שהיית בקבוצה ויום אחד זה נחסם לך
אם הקישור חסום תבקש מאחד שכבר בפנים שיכניס אותך ידני. יכול לעשות זאת רק אחד שלא התחבר דרך קישור רק דרך ידני או בקשת הצטרפות.
אם היית בפנים ויום אחד זה נחסם לך. כנראה שאחד שיש לו נטפרי והוא נמצא בתוך הקבוצה לחץ על
'דווח לנטפרי על מכשולות בצאט זה'

חיקל

משתמש רשום
שלום לגבי ריסדור האכלוס צפוי 12.21 תכלס עם עוד בתחלת השלד נראה לכם שזה יהיה בזמן ?

השאלה מה הם אומרים ?
כי חמש בנינים הם כבר גמרו את השלד רק שתי בנינים נשארו מאחורה !
ובאתר שלהם הם עדיין כותבים שזה יהיה בזמן (הם שלחו הודעה לפני כמה חודשים שיתכן איחור במסירת הדירות עקב הקורונה)

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נתיב בשדרה בניין 2 מהיום בלילה.
עושה רושם שהוא ממש מוכן לאיכלוס...צפה בקובץ המצורף 760174צפה בקובץ המצורף 760174צפה בקובץ המצורף 760180
ומה עם העיקר
התחילו כבר בהגשת בקשה לטופס 4?
כי זה לפעמים תהליך של כמה חודשים עד שעוברים את כל האישורים

עדיין חסר כמה פריטים (בתמונות שהעלו כאן)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה