מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

נח במרץ

משתמש חדש
תובנות מהכנס:
זייברט הדגיש כי צפו מראש את הקשיים בבניית הגשר, ולכן התנה את האכלוס בבניית הגשר והקירוי.

תנאי זה נחתם גם השבוע על ידי שריקי, כאשר ביקש מהעירייה שתחתום על תוכניות בנייה חדשות.

ונקודה קטנה משלי: רק מי שמומחה בתכנון תנועה וערים יכול לקבוע אם הגשר מיותר או חיוני לשכונה. אחרת, זה ממש מביך לצעוק כמו תגרן בשוק הכרמל.

ואני די בטוח שאם הגשר באמת היה מיותר ברמ"י ממזמן היו מוותרים עליו בשמחה(חוסך להם כמילארד שקל+כאב ראש בירוקרטי)-אבל הם פשוט לא יכולים

ממליץ לכל אחד להתרשם בעצמו מדבריו של זייברט ולא להסתמך על הפרשנות שלי או כל אחד אחר
@BABYSTEPS דברים פשוטים וברורים.

יש בעיה עם הקבצים אי אפשר לשמוע אותם ישירות מהאתר על ידי לחיצה על לחצן הימני ושמירה בשם

ירו

משתמש חדש
אני מבין שיש כאן כאלו שיש להם הרבה כסף ומסכימים לחכות,
אני כבר שנתיים וחצי נחנק כל חודש,
אז אולי @נח במרץ או @BABYSTEPS יכולים לתת לי גם ?
אז אני רואה שוב שאותם @נח במרץ ו @BABYSTEPS שוב מביעים דעה בעד עיכוב האיכלוס וגם מחפים זה על זה,
אז אולי הם בכלל בעלי אינטרסים זרים ולא כאלו שקנו דירות בפרויקט ומשלמים כל חודש כפול עבור סעיף דיור?

BABYSTEPS

משתמש רשום
אז אני רואה שוב שאותם @נח במרץ ו @BABYSTEPS שוב מביעים דעה בעד עיכוב האיכלוס וגם מחפים זה על זה,
אז אולי הם בכלל בעלי אינטרסים זרים ולא כאלו שקנו דירות בפרויקט ומשלמים כל חודש כפול עבור סעיף דיור?
באמת?! לרדת הכי נמוך לפסים אישים זו התשובה שלך?
גם לי לחוץ לקבל דירה כמה שיותר מהר אבל הייתי מספיק חכם שלא לחנוק את עצמי במינוף משכנתא לדעת.
ואם אתה חושב שיש לי אינטרסים זרים תוכיח לי בבקשה שאתה לא מטעם שריקי ואנשיו שצוחקים עלינו מתחילת הפרויקט

אני זוכר היטב כיצד שיטו בנו עם הקלות הבניה והבטיחו הבטחות בע"פ שלא שוות דבר.

הייתה מקהלה שלימה של חנפנים לשריקי.

הגם אתה בחנפנים?

didi avni

משתמש חדש
באמת?! לרדת הכי נמוך לפסים אישים זו התשובה שלך?
גם לי לחוץ לקבל דירה כמה שיותר מהר אבל הייתי מספיק חכם שלא לחנוק את עצמי במינוף משכנתא לדעת.
ואם אתה חושב שיש לי אינטרסים זרים תוכיח לי בבקשה שאתה לא מטעם שריקי ואנשיו שצוחקים עלינו מתחילת הפרויקט

אני זוכר היטב כיצד שיטו בנו עם הקלות הבניה והבטיחו הבטחות בע"פ שלא שוות דבר.

הייתה מקהלה שלימה של חנפנים לשריקי.

הגם אתה בחנפנים?
אתה לא חכם בכלל, ה' נתן לך אפשרות לקחת משכנתא ושישאר לך עודף, יש כאלו שה' לא נתן להם

SBC

משתמש רשום
בכל בנין צריך לבקש שהמשאמבה תהיה כשרה חלק מהבנינים זה איסור דאוריתא

BABYSTEPS

משתמש רשום
אתה לא חכם בכלל, ה' נתן לך אפשרות לקחת משכנתא ושישאר לך עודף, יש כאלו שה' לא נתן להם
עיין פרקי אבות פרק ב משנה ט.

לגופו של עניין:הרבה אנשים בנו ובונים על משכנתא בריבית קרוב ל0% ולא לקחו בחשבון שגלגל חוזר בעולם והריבית עלולה לזנק.

הרי אם שריקי היה מתעכב בבניה עקב כח עליון כמו נגיד מלחמה,קורונה או סתם כך ולא בא לו לשלם מיד
כיצד חשבו הקונים הלחוצים להסתדר עד שיקבלו את כספי הפיצויים משריקי?

צריך לדעת שכל הנזקים שנגרמים עקב אי תשלום הפיצויים בזמן אפשר לתבוע את שריקי בבית משפט(בכפוף כמובן להיתר מרב) וזה מעבר לפיצויים האוטומטים הקבועים בחוק.

אלו שצועקים הכי הרבה כרגע הם המשקיעים שרוצים לעשות סיבוב על מחיר למשתכן ולא אכפת להם כיצד השוכרים יגורו שם (או ניקים מטעם שריקי שהסתננו לפה....)

לא אכפת להם לדפוק שכונה שלימה בגלל שיקולים כלכלים קצרי טווח.

והעיקר:מי שבאמת לחוץ ואין ביכולתו לחכות לכספי הפיצויים יכול למכור את הדירה ולהישאר עם עודף רב בכיס.

שטייסל מערכות מיזוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לכל המתקשים עכשיו אם התשלומים
יש אפשרות להקפיא את המשכנתא ל 3 חודשים בגלל המלחמה (שכל אחד יברר אצל הבנק / יועץ משכנתא , שלו)
כך שזה ודאי יכול להקל מעט בימים כאלו של חוסר ודאות (עוד 3 חודשים נדע אם מקבלים כבר את הדירה או שהולכים לתביעה )

נח במרץ

משתמש חדש
עיין פרקי אבות פרק ב משנה ט.

לגופו של עניין:הרבה אנשים בנו ובונים על משכנתא בריבית קרוב ל0% ולא לקחו בחשבון שגלגל חוזר בעולם והריבית עלולה לזנק.

הרי אם שריקי היה מתעכב בבניה עקב כח עליון כמו נגיד מלחמה,קורונה או סתם כך ולא בא לו לשלם מיד
כיצד חשבו הקונים הלחוצים להסתדר עד שיקבלו את כספי הפיצויים משריקי?

צריך לדעת שכל הנזקים שנגרמים עקב אי תשלום הפיצויים בזמן אפשר לתבוע את שריקי בבית משפט(בכפוף כמובן להיתר מרב) וזה מעבר לפיצויים האוטומטים הקבועים בחוק.

אלו שצועקים הכי הרבה כרגע הם המשקיעים שרוצים לעשות סיבוב על מחיר למשתכן ולא אכפת להם כיצד השוכרים יגורו שם (או ניקים מטעם שריקי שהסתננו לפה....)

לא אכפת להם לדפוק שכונה שלימה בגלל שיקולים כלכלים קצרי טווח.

והעיקר:מי שבאמת לחוץ ואין ביכולתו לחכות לכספי הפיצויים יכול למכור את הדירה ולהישאר עם עודף רב בכיס.
אולי @ירו @חסיד של רבנו הם אנשים של שריקי ואולי לא
מה שבטוח זה שהם קובעים מה דעתי לפני ששאלו אותי.
אין לי דעה מגובשת אם כדאי לחכות לגשר או לאכלס עכשיו כי יש צדדים לכאן ולכאן
מה שברור לי זה ששריקי ואנשיו משתמשים בנו כמו פיונים בלוח שחמט

שווה

משתמש רשום
אין לי מה להסתפק הגשר ודאי יבנה אפי' אם נתאכלס עכשיו, כי רייסדור בונה שם מגדלים ויש שם רחוב של מסחר כמו מרצפות וכו' וכל אלו יקרסו אם לא יהיה גשר כי לקוחות לא יבואו למקום כזה שהכביש פקוק וסיוט להכנס שם, וממילא הם שיש להם עוצמה וכח יותר מאתנו יכריחו את המדינה והעיריה לבנות את הגשר שהמדינה הבטיחה, ואילו שכירות של שנה נפסיד בטוח אם לא נכנס עכשיו

הנדלניסט

משתמש פעיל
אין לי מה להסתפק הגשר ודאי יבנה אפי' אם נתאכלס עכשיו, כי רייסדור בונה שם מגדלים ויש שם רחוב של מסחר כמו מרצפות וכו' וכל אלו יקרסו אם לא יהיה גשר כי לקוחות לא יבואו למקום כזה שהכביש פקוק וסיוט להכנס שם, וממילא הם שיש להם עוצמה וכח יותר מאתנו יכריחו את המדינה והעיריה לבנות את הגשר שהמדינה הבטיחה, ואילו שכירות של שנה נפסיד בטוח אם לא נכנס עכשיו
ממש לא צודק
כי יש גישה ישירה מתל אביב לרייסדור ובריטניה ישראל רק שאין גישה לבני ברק מהמתחם הזה.
זייברט צודק הגשר בחיים אל ייבנה אם לא יעכבו את זה

שווה

משתמש רשום
ממש לא צודק
כי יש גישה ישירה מתל אביב לרייסדור ובריטניה ישראל רק שאין גישה לבני ברק מהמתחם הזה.
זייברט צודק הגשר בחיים אל ייבנה אם לא יעכבו את זה
לא נכון, הייתי שם ראיתי במו עיניי, וחוץ מזה גם לשיטתך כל המרקם המסחרי ברחוב לחי ודאי יהרס אם לא יבנה הגשר

SBC

משתמש רשום
דרוש שכן א' שיפנה לאבי סרור ויגיד לו שרוצה שהמשאבת מים תהיה בהכשר
כעת הותקן משאבה שמי שפותח את המים מדליק את החשמל של המשאבה בשבת וזה איסור דאורייתא לפי כל הפוסקים
ע"פ החוק כל א' מהשכנים יכול לדרוש את זה והקבלן חייב להתקין כשר

SBC

משתמש רשום
מי שיפנה מזכה את הרבים
ויבורך ששבת היא מקור הברכה

צדיק דורינו

משתמש רשום
דווקא אני שמעתי שהבעיה בפרדס כץ זה הפרויקטים החדשים שיש היום בפרדס כץ מי שיש לו מידע בעניין שיגיד האם יש שם הכשר
ואם לא כל שכן שידרוש יועיל
  • שחר העיר - רחוב הירקון אברבנל
  • רחוב דוב גרונר 24,27- 2
  • המכבים פינת אברבנאל
  • המכבים פינת הירקון
  • אבוחצירה פינת ז'בוטינסקי

בני. ו

משתמש חדש
בכל בנין צריך לבקש שהמשאמבה תהיה כשרה חלק מהבנינים זה איסור דאוריתא

מי שיפנה מזכה את הרבים
ויבורך ששבת היא מקור הברכה
לפי מה שיודע לי בהגרלות 1100-1104זה משאבות מים כשרים לשימוש בשבת!
לגבי הגרלה חדשה תברר מולם איזה משאבה מתכונים להתקין (כנראה גם כשר)

אהרל׳ה

משתמש חדש
בשורה לתושבי מחיר למשתכן בני ברק
שר הבינוי והשיכון מעדכן שמתי סוף לסאגת גשר הרלינג
בימים הקרובים תואץ בניית הגשר והעירייה תאפשר את אכלוס השכונה
(זירת החדשות)

נח במרץ

משתמש חדש
בשורה טובה
יש התקדמות משמעותית, לפחות ככה כתוב
לא הבנתי, חתמו על תקצוב מחייב? יש שת"פ עם הרכבת? מקווה שזה לא עוד מריחה של פוליטיקאי לפני בחירות

זייברט שכבר שבע מהבטחות השווא של משרד השיכון אמר בכנס שהוא לא נותן אכלוס עד שהחוזים חתומים ותהליך חתימת חוזים ממשלתים לוקח כמה חודשים

לכן סביר להניח שאכלוס רק בעוד כחצי שנה בערך

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה