דרוש מידע מחירי שכירות לדירת 3 חדרים ברמת בית שמש ד

shs

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה מחיר דירת 3 חדרים ברמה ד'3 להשכרה?

רבקי 1234

משתמש צעיר
ממש ממש לא נכון
נכון מאוד
זה פשוט לא היגיוני המחירים וממש מצחיק להגיד למי שלא מתאים לו שיעזוב
רוב רמה ד' זה אנשים שלא יכלו לשלם שכירות במקומות יקרים כגון ירושלים אשדוד ובני ברק לפני שנתיים החליטו לעבור עיר עזבו קהילה שכנים משפחה העבירו מוסדות ונכנסו לאתר בניה כן לא היה שם כלום
נכון שילמו זול אבל לא היה שווה יותר מזה עבר שנה העלו מחיר שנה נוספת ומה לוקחים מחיר לא ריאלי מבקשים יותר יקר מאשדוד ומבני ברק נכון העיר התפתחה אבל אל תעופו על עצמכם באמת לרופא צריך אוטובוס לילד ששבר יד צריך לנסוע מחוץ לעיר כי האורתופד עמוס ואין לו זמן לקבל מקרים דחופים
אז נכון כבר לא צריך להשכיר במחירי הפסד אבל מה זה המחירים האלו
ולהגיד לא מתאים לכם תעברו לקרית גת נשמע לכם נורמאלי להחליף עוד פעם מוסדות קהילה וכ'ו

רבקי 1234

משתמש צעיר
רק להבנה: אדם שקנה דירת שלושה חדרים בבית שמש , לא במחיר למשתכן, משלם משכנתא 8000 ש"ח לחודש*30 שנה. למה שלא ינסה לכסות?
נכון בכל מקום זה ככה ובירושלים אדם שקנה דירה משלם משכנתא 30,000 ובאשדוד 15,000 ככה זה משכנתא יותר יקר משכירות אבל בסוף זה שייך לך ולזה יש מחיר

סימה ב

משתמש רשום
התגובות כאן מתחלקות לשתים: משכירים ושוכרים. אפשר למיין את תגובות האנשים בהתאם לכך.
משכירים בין אם משלמים משכנתא גבוהה ובין אם יכולים להרוויח- רוצים לקבל את המירב האפשרי.
שוכרים- רוצים הכי זול ובצדק. מאד כואב כשהמחירים עולים. הם בחרו בעיר ובדירה בעבר לפי הנתונים הקיימים. ודברים משתנים. מעמיד אותם בפני בחירה חדשה ומאלצת.קשה מאד מאד לשנות ומכביד ולא תמיד אפשרי לשלם יותר.
נכון שהם שלמו את המחירים של התפתחות העיר, אבל הם לא שותפים להשקעה ולכן לא יגזרו קופונים מההתייקרות.
אדם יכול לגמול חסד. אבל כמו שלא נבקש טרמפ מנהג מונית, כך בעל דירה יגמול חסד בצורה אחרת.
כן דרוש הגיונות.
אם המחיר באזור מסוים הוא X, מכוער מאד לנצל את חוסר הדירות ולעלות מעבר למחיר השוק, כי לשוכר אין ברירה.
ואגב, בעלי דירות, למה אתם פונים למתווכים? האם אתם לא משלמים תיווך?
אם אתם לא משלמים תיווך וכדי לדרבן אותכם לא לפנות לתיווך. אולי מי שיפרסם בלעדי יקבל נניח מענק 500 ש"ח מהשוכר. (אולי מעצבן הניצול, אך ככה השוכרים לא ישלמו תיווך וירוויחו!)

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לעבור לעיר שהיא לא פריפריה ולבנות שהמחירים ישארו לעד נמוכים זה טפשות
חלק ניכר מאד מהשוכרים בבית שמש הם לא אנשים שעברו לכאן מב"ב או ירושלים, אלא הם בני המקום שגדלו כאן בעיר והוריהם גרים כאן, והם רוצים לגור בסמוך להוריהם.
את הקבוצה הזו ניתן לחלק ל3: לחלקם יש דירה בבית שמש בבנייה (שמן הסתם מתעכבת בגלל המחסור בפועלים), לחלקם יש דירה להשקעה בעיר אחרת והם שוכרים ומשכירים, ולחלקם אין עדיין דירה והם מקווים אולי לזכות באחת ההגרלות.
הקבוצה הזו (שלדעתי היא הרוב של השוכרים) לא נהגה בטפשות בכך שהיא החליטה לגור כאן, אלא היא עשתה דבר טבעי ומתבקש. לבוא ולנצל את המצוקה הקיימת ולהעלות להם את דמי השכירות בבת אחת בעשרות אחוזים, זה לא ממש הוגן.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
חלק ניכר מאד מהשוכרים בבית שמש הם לא אנשים שעברו לכאן מב"ב או ירושלים, אלא הם בני המקום שגדלו כאן בעיר והוריהם גרים כאן, והם רוצים לגור בסמוך להוריהם.
את הקבוצה הזו ניתן לחלק ל3: לחלקם יש דירה בבית שמש בבנייה (שמן הסתם מתעכבת בגלל המחסור בפועלים), לחלקם יש דירה להשקעה בעיר אחרת והם שוכרים ומשכירים, ולחלקם אין עדיין דירה והם מקווים אולי לזכות באחת ההגרלות.
הקבוצה הזו (שלדעתי היא הרוב של השוכרים) לא נהגה בטפשות בכך שהיא החליטה לגור כאן, אלא היא עשתה דבר טבעי ומתבקש. לבוא ולנצל את המצוקה הקיימת ולהעלות להם את דמי השכירות בבת אחת בעשרות אחוזים, זה לא ממש הוגן.
זה עלה אבל בכל בית שמש

ממך הכל

משתמש חדש
ואגב, בעלי דירות, למה אתם פונים למתווכים? האם אתם לא משלמים תיווך?
אם אתם לא משלמים תיווך וכדי לדרבן אותכם לא לפנות לתיווך. אולי מי שיפרסם בלעדי יקבל נניח מענק 500 ש"ח מהשוכר. (אולי מעצבן הניצול, אך ככה השוכרים לא ישלמו תיווך וירוויחו!)
בפסגות נדלן - המשכיר באמת לא משלם תיווך
ואז האבסורד כפול :
א' אין דרבון למשכיר להתעסק עם זה
ב' דווקא בזמן שהמחירים יקרים (והמתווכים גם שותפים לכך כנ"ל) מתווסף ההוצאות של התיווך
הרעיון המוצע מדהים.

משפחה מאושרת

משתמש רשום
רק להבנה: אדם שקנה דירת שלושה חדרים בבית שמש , לא במחיר למשתכן, משלם משכנתא 8000 ש"ח לחודש*30 שנה. למה שלא ינסה לכסות?
זה מה שעניתי לשוכר שלי
ואמרתי לו שחייב להיות איזה שהוא קשר בין סכום המשכנתא לסכום השכירות

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לא
ולכן באופציה לשנה נוספת לקחתי אופציה להעלות את השכירות עד 6% לשנה
מעניינים אתם!
כי ברוב הסכמי השכירות בשכונה, אין בכלל ירידה לפרטים וכמעט ללא שום תנאים!, ואז בסוף הם באים וצעקים לעלות את מחיר השכירות
איני נכנס לכל חוזה לגופו, אבל אני יודע ומכיר הרבה חוזים (שהועתקו בלי לשים לב) שע"פ חוק, אי אפשר להעלות את התשלום השכירות!
ולמרות שחוק שכירות הוגנות לא עבר בכנסת במלואה, ולמרות שזה לא קשור לחוק הגנת הדייר
ובהרבה מקרים גם על פי ד"ת!

משפחה מאושרת

משתמש רשום
מעניינים אתם!
כי ברוב הסכמי השכירות בשכונה, אין בכלל ירידה לפרטים וכמעט ללא שום תנאים!, ואז בסוף הם באים וצעקים לעלות את מחיר השכירות
איני נכנס לכל חוזה לגופו, אבל אני יודע ומכיר הרבה חוזים (שהועתקו בלי לשים לב) שע"פ חוק, אי אפשר להעלות את התשלום השכירות!
ולמרות שחוק שכירות הוגנות לא עבר בכנסת במלואה, ולמרות שזה לא קשור לחוק הגנת הדייר
ובהרבה מקרים גם על פי ד"ת!
מי שחתם חוזה לא כלכלי עכשיו שובר את הראש דרך אגב גם באשמת לחץ המתווכים
שהיה אז לטובת השוכרים שעכשיו צועקים שהמתווכים אשמים
החוזה הוא מסמך מחייב שנותן את כל הכללים מה יכול כל צד לעשות

רחלה 123

משתמש מקצוען
ואמרתי לו שחייב להיות איזה שהוא קשר בין סכום המשכנתא לסכום השכירות
אבל לא תמיד היה קשר כזה
למה פתאום הטיעון הזה עולה? בגלל שעכשיו אפשר?

האמת באופן אישי הטענה הזה מאד לא מרגשת אותי כשמדובר בדירה להשקעה, מי שיש לו קושי להחזיק דירה נוספת מוזמן למכור אותה ולא להפיל את הקשיים שלו על השוכרים.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מי שחתם חוזה לא כלכלי עכשיו שובר את הראש דרך אגב גם באשמת לחץ המתווכים
שהיה אז לטובת השוכרים שעכשיו צועקים שהמתווכים אשמים
החוזה הוא מסמך מחייב שנותן את כל הכללים מה יכול כל צד לעשות
ממש לא!
בעבר המתווכים כמעט לא היו מעורבים בשוק השכירות בבית שמש!

סימה ב

משתמש רשום
הטענה הזה מאד לא מרגשת אותי כשמדובר בדירה להשקעה, מי שיש לו קושי להחזיק דירה נוספת מוזמן למכור אותה ולא להפיל את הקשיים שלו על השוכרים.
קשה לראות שיש אנשים שיש להם דאבל דירות ויותר. הכי קל לומר לשחרר. אבל כל עוד שהם נוהגים בהגינות, זכותם לעלות מחיר.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
ממש לא!
בעבר המתווכים כמעט לא היו מעורבים בשוק השכירות בבית שמש!
קצת הרבה שקר
ברמה ד מההתחלה המון דירות עברו דרך מתווכים
אני גם התעסקתי בזה הרבה בהתחלה
ואגב מבחינת מחיר עשיתי מה שיכולתי שיהה כמה שיותר לטובת השוכר
לגבי השוק של היום
אני מקבל כל שבוע טלפונים ממשכירים שיש להם כבר שוכר שמשלם בזמן
שרוצים להאריך אני תמיד אומר שאם יש שוכר טוב תנסה להסתדר איתו
ולגבי מי שלוקח עכשיו שוכר חדש
מותר לו לבקש מחיר שוק
ואם המתווך ינסה לעבוד עליו שהוא מבקש יקר מדי
והוא יתפוס את המתווך שהוא משקר
הוא ינתק איתו קשר וזה דבר שהמתווך לא רוצה בדרך כלל
בכל אופן זה המצב
אני אמרתי כבר לפני שנתיים שתוך כמה שנים המחירים של 3 חדרים
יגיעו ל6 אלף זה קרה קצת יותר מהר ממה שחשבתי
אבל זה משהו מאוד הגיוני לרוב הציבור אין אפשרות לקנות ויש לחץ על שוק השכירות
אז זה התוצאה

ממך הכל

משתמש חדש
מה חוק ?
רוב החוזים היום עוקפים בכלל את החוק (מה שנקרא השכם שכירות בלתי מוגנת)

רחלה 123

משתמש מקצוען
קשה לראות שיש אנשים שיש להם דאבל דירות ויותר. הכי קל לומר לשחרר. אבל כל עוד שהם נוהגים בהגינות, זכותם לעלות מחיר.
ממש לא קשה, כל אחד משקיע איפה שנכון לו.

אבל אני מדברת על העלאה לא הגונה כלל כמו שפרטתי בהודעות לעיל.

ויותר מזה על מצב שבו משכיר בוכה על המשכנתא שעלתה לו לפני השוכר, או מתקמצן נורא בגלל זה לתקן דברים בצורה מיטבית בדירה כי גם ככה כל העסק נהייה לא שווה לו
או בכלל משתף אותו בקשיים כלכליים אחרים שיש לו
מה קשור ולמה זה אמור לעניין אותי?!
אני מתייחסת לזה כאל ביזנס קר - כמו שיש לי עסק ואני אחשוב אם שווה לי להמשיך לנהל אותו כך יש לך עסק שנקרא נדל"ן אם אתה לא מצליח להחזיק אותו מוזמן למכור.

וזה קטע מעניין שכולם יכולים להתעצבן על הבנקים שגורפים ריביות, על החברות הגדולות שמשתוללות במחירים על חשבוננו כי אנחנו לקוחות שבויים - ועליהים מותר לכתוב עד כמה הם עושקים וחצופים ,ומנצלים מצב לרעה.
ומותר ורצוי אף לעשות עליהים חרם.
אבל בעלי דירות שמעלים במחירים מדגישה שוב - מעל ומעבר לממוצע, בלי שום הודעה מוקדמת אלא בבת אחת
חס ושלום לאמר עליהים את המילה לא הגון, הם בסדר גמור, זכותם המלאה, לא מתאים לך יכול ללכת.
הכל מותר וישר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה