דרוש מידע מחירי שכירות לדירת 3 חדרים ברמת בית שמש ד

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מעניין מה יקרה למחירי השכירות-
אחרי אכלוס "שערי העיר"
"אחים אום"
"קניג"
"פרץ לוזון"
יש עוד פרויקטים בד'3,?
כמו שלא קרה כלום אחרי האיכלוסים בד' 4
לא יקרה הלאה כלום
ככל שהשכונה יותר מתפתחת ומתמלאת המחירים יותר יעלו

מוטי.

משתמש פעיל
סליחה ממש שאני מעלה את הנושא
אבל ממש כואב לי לראות אנשים שסובלים סתם,
רק אציין מראש שאני כותב אך ורק למי שמסוגל טיפה לפתוח את הראש ולצאת מהקיבעון המחשבתי,
מי שלא מסוגל לא צריך ואפילו מיותר שיגיב, מי שלא יכול לא יכול.
אפשר לחיות חיים מלאים ביישוב הדעת ברוגע באווירה נעימה וירוקה המרחיבה את הדעת ,
בדירה גדולה ובמחיר קטן מבלי להיחנק מהשכירות או המשכנתא
רק תחשבו על זה,
אולי אתם סתם משתגעים ומשתבשים,
כמובן שבכל מקום ובפרט מקום חדש ומתפתח יש חסרונות, השאלה היא רק האם זה שווה את ההשתבשות והטירוף הזה,
איכא דרכא אחרינא!!!!!!
מצ''ב קובץ מידע שיצא ללא שום מטרות רווח
כמה פעמים צריך להגיד לכם שהקובץ יורד בנטפרי באופן פגום ...

משפחה מאושרת

משתמש רשום
לגבי העליה במחירים - נוח לגלגל הכל על המתווכים. אולי פשוט אפשר להסתכל ולראות שהמחירים הראשונים היו מגוחכים ביחס למחירי הדירות בגלל ההיצע ועכשיו המחירים פשוט מתאימים את עצמם למחיר הדירה. אז נכון שקשה לשוכרים להעלות את המחיר בפתע, אני בחוזה מול השוכר שמתי העלאה כי היה ברור לי שתהיה עליה במחיר השוק שהיה די נמוך, אבל ההעלאה מוגבלת בחוזה לאחוז מסוים, כי בסוף בנאדם לא שכר ממני דירה גדולה לשנה בלבד. ככה שהעליה היא משהו באמצע - לא מחיר שוק אבל לא המחיר הראשוני שהוא שילם בשנה הראשונה. אני משקיע, יש לי משכנתא, הריביות עלו. אני לא יוצא לנופש בחו"ל מהדירה הזו...
לא יתכן ששכירות דירה לא תכסה משכנתא של מי שקנה במחיר למשתכן.
לגבי המתווכים - אם כבר כשהפרויקט שלי השתחרר לשוק המתווכים ניסו להוריד במחיר ככל הניתן כדי לסגור כמה שיותר עסקאות. אני אז השכרתי ללא מתווך כי לא היה נשמע לי סביר להשכיר דירה גדולה וחדשה במחיר של יחידונת בבני ברק וב"ה הצלחתי להשכיר לא במאמץ מטורף. בית שמש זה עיר חרדית מרכזית. יש לה את הבעיות שלה. אבל זה לא פריפריה ולא היה הגיון במחירי השכירות לפני כן.

קפה ועוגה

משתמש פעיל
4 חדרים ב8.5 אלף, אולי מדובר בקוטג' 2 קומות, עם מרתף, ועם גינה גדולה (סתם דוגמא)
אתה מביא דוגמא להיתכנות ספציפית למחיר כזה.
התגובה הייתה ל @דגל שדיבר על מחירי הדירות באופן כללי, ולכן הגבתי לו שאלו לא המחירים.

קפה ברזילאי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
כשפתחנו את האשכול לא חלמנו לאן הוא יגיע....
המחירים עולים משבוע לשבוע :cry:
אנחנו עדיין מחפשים, עדיפות לד'1 אבל כל ג' או ד' בא בחשבון
דירה נורמלית במחיר נורמלי, 3 או 4 חדרים 0548463895

ממך הכל

משתמש חדש
מה נכון להיום המחירים של 3+4 חדרים?
אני סגרתי חוזה לפני כחודש(תחילת ה 7) במחיר של 4200 3 חדרים קומה שלישית +מחסן ברמה ג' (מחיר גבוה מאד לדעתי) עכשיו זה עלה בעוד כמאתיים שקל ולגבי 4 חדרים זה עוד כאלף שח והבנתי שברמה ד' המחיר יותר גבוה כיוון שיותר סוגי אנשים מתגוררים ובאים לשם וכל שכן לגבי רמה ה' (פרשנות)
בהצלחה

דוד המלך!

משתמש פעיל
כשפתחנו את האשכול לא חלמנו לאן הוא יגיע....
המחירים עולים משבוע לשבוע :cry:
אנחנו עדיין מחפשים, עדיפות לד'1 אבל כל ג' או ד' בא בחשבון
דירה נורמלית במחיר נורמלי, 3 או 4 חדרים 0548463895
דירות 3 חדרים באיזור מאוכלס מתחיל ב 4200
דירות 4 חדרים באיזור מאוכלס מתחיל ב 4800
בהצלחה!

קפה ברזילאי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אז אתם לא מעודכנים.....
אין דירות 3 חדרים פחות מ4700-4800
ודירות 4 חדרים מתקרב ל6000
והאמת שכמעט ואין דירות, דירה טובה שיוצאת לשוק, נתפסת תוך כמה שעות

איילה לב

משתמש פעיל
אז אתם לא מעודכנים.....
וואו זה לא אמיתי
זכור לי שרמה ג' בהתחלה היו משכירים דירה ב2,100
עוד מעט היא תעקוף את שכונות ירושלים?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בשונה מהדוגמא שנתת על שמלות ערב
שם אפשר לבחור אם רוצים את השמלה הזאת או לא
במקרה שאת כבר גרה בבית לאן תלכי? אין לך פה בחירה
עברת את הקשיים של ההתחלה
בדירה חדשה לרוב יש הרבה תיקונים וליקויים
וצריך לרדוף אחרי בעל הדירה שירדוף אחרי הקבלן שיתקנו את הליקויים
זה לא קל לחיות ככה בתנאים של עיר מתחילה
וגם עכשיו חסר פה הרבה דברים
בשביל לקנות לחם צריך לנסוע באוטובוס כמה תחנות
בשביל בית מרקחת צריך לנסוע לרמה אחרת ועוד
ואז כשמעלים את המחיר בעצם אומרים לך לכי
יבוא אחר במקומך שישלם יותר
ואלו שמוכנים לשלם יותר זה כאלו שמגיעים מחוץ לעיר ולא מבינים במה כרוך לגור ברמה ד'

לעלות בעליה דרסטית
זה לדחוק בנ"א לפינה
כי מה יעשה??
יעבור עכשיו עם כל ילדיו לעיר אחרת?
וכל זה למה? כי המתווכים משגעים את בעלי הדירות שיעלו את המחיר
ואלו לא גרים בכלל בבית שמש ולא יודעים עם איזה קשיים יומיומיים השוכרים שלהם מתמודדים.

אפשר להעלות המחיר אבל בצורה הגיונית לא כזאת קפיצה כמו שקורה כאן עכשיו
שגורמת לאנשים פשוט לעזוב
אני לא רואה הבדל בין הדוגמאות
ועם כל הכאב והקשיי קליטה בשכונה חדשה.(לגור בשכונה חדשה בדירה חדשה- יש לזה מחיר, זה משו לקחת בחשבון, לא לבוא בטענה, ומצחיק להשוות את הרמה עכשיו למצב שלה לפני שנתיים)
להעלות בבת אחת ב2000 שקלים זה לא הכי פייר
אבל הגיוני זה בהחלט.
במיוחד אם מלכתחילה המחיר היה זול.(רוב הדירות שאני מכירה העלו באלף שקל, לא מעבר)
וכמו שאמרתי, בדרכ מכינים מראש את השוכר לקראת העלייה
זה לא קורא ביום.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז אתם לא מעודכנים.....
ממש ממש לא נכון

משפחה מאושרת

משתמש רשום
זה מה שאני קיבלתי מהשוכר שלי

כך מתנהל המאבק נגד מפקיעי השערים - המתווכים "העבריינים" ובעלי הדירות שרוכבים על הגל ▪︎ תאבי הבצע שגוזלים את פת לחמם של תושבי בית שמש 📢

חדשות העיר: מספר מתווכים החליטו באופן שרירותי לגרום לעלייה בלתי פרופורציונלית של מחירי השכירות בבית שמש, בדגש על שכונת רמה ד'. גם קומץ בעלי דירות החליט לרכוב על הגל ולהעלות גם את המחירים.

קבוצת תושבים החליטה לצאת במאבק חריף נגד אותם מתווכים, שלרובם אין אפילו רישיון תיווך. מובילי המאבק פתחו קבוצה, אליה הצטרפו כבר מאות רבות של תושבים, ובה הם פועלים בימים אלו לשרטט את קווי המאבק.

אחת משיטות המאבק תהיה הגשת תלונות נגד המתווכים שפועלים ללא רישיון, ולטובת האינטרס האישי הצר הם מוכנים "לגזול" את פת לחמם של תושבים שהגיעו לשכונה כדי לשכור דירות במחירים הגונים, וכעת יצטרכו לשלם עוד אלפי שקלים כדי להאריך את החוזה. הם מזכירים כי לפני מספר שנים הוגש כתב אישום נגד מתווך ללא רישיון, במסגרתו נפסק לו שנת מאסר וקנס בסך 904 אלף שקל.

מובילי המאבק מתמקדים גם בבעלי דירות שמעלים עצמאית את מחירי הדיור, ופועלים בשיטות שונות, כשכל כמה ימים יתמקדו באחד מהמתווכים או בעלי הדירות ש"חונקים", לדבריהם, משפחות שמבקשות בסך הכול דירה למגורים.

מחירי השכירות ברמה ד' בשנתיים האחרונות, היו כדלהלן:
- דירת 3 חדרים - כ-3,000 ש"ח.
- דירת 4 חדרים - כ-4,000 ש"ח.
- דירת 5 חדרים - כ-5,000 ש"ח.

בחצי השנה האחרונה, המחירים עלו בכ-1,000 ש"ח, אבל בשבועות האחרונים, אותן דמויות מפוקפקות החליטו להעלות את המחירים לממדים מפלצתיים:
- דירת 4 חדרים - 6,500 ש"ח
- דירת 5 חדרים - בין 7,500 ל-12,000, תלוי באטימות הלב של המתווך/בעל הדירה.

בשלב הראשוני, מובילי המאבק מבקשים מכל מי שמחפש דירה, שלא יתפתה להיכנס לדירה שמחירה חורג מהמקובל:
- דירת 3 חדרים - בין 3,500 ל-4,300 אלף ש"ח.
- דירת 4 חדרים - בין 4,500 ל-5,300 אלף ש"ח.
- דירת 5 חדרים - בין 5,500 ל-6,300 אלף ש"ח.

מערכת 'חדשות העיר' תומכת במאבק החשוב והנחוץ, ותמשיך ללוות את מובילי במאבק בכל צעד, כולל חשיפת שמות המתווכים שפועלים בניגוד לחוק, ושמות בעלי הדירות שאחראים להפקעת השערים.

להצטרפות ל'חדשות העיר' - בית שמש 👇

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה