דרוש מידע מחירי התזמורת בחתונות - עד מתי?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
יש בישיבות תזמורות במחיר הוגן
מי שרוצה שמות "מוצלחים" , משלם על השם .

פעם היה פה אשכול על הנושא
וקצת היה שם נקודות לדון לכף זכות
שזמר לא עובד כל השבוע, לא עובד כל החיים, ולא עובד כל השנה,
עבודה שוחקת עם המון מאמץ, על חשבון הבית והזוגיות ,

ל.ק.י

משתמש פעיל
לדעתי רבנים וראשי ישיבות צריכים ליכנס פה כי יש להם השפעה על הציבור צריכים לקצוב את הסכום של התזמורות כמו בגור ואז תראו איך שהמחירים יורדים או שכל ישיבה תמצא תזמורת שאיתה היא תעבוד ותספק לו עבודה תמורת מחיר הוגן ועוד שלל רעיונות תן לחכם ויחכם...
זה אבוד לאחר ניסיון ארוך בתחום

משנ'ס

משתמש פעיל
בחתונות הצורך הוא בעיקר בזמר וקלידן שיודעים להחיות את הרחבה, להרגיש את הקהל וכו',
ולכן המון פעמים זמר נהיה זמר טוב רק אחרי שיפשוף וחיכוך עם קהל -
ואז הוא מעלה את המחיר כי הוא כבר מבוקש,

טולדנו

משתמש צעיר
עד מתי נרצה תמיד את הההכי טוב בעולם ונרצה לשלם עליו הכי זול עד מתייי העולם עובד לפי הצע וביקוש ומשלמים יקר כי אנשים משלנו מוכנים לשלם יקר בהכל על צלחת טשולנט 45 שקל על בגדים לילדים חולצה של זאטוט 80 שקל על עניבה 80 שקל על תספורת 60 שקל על פאה 15 אלף שקל על שטריימל 10 אלף שקל על כובע 1200 שקל על כיפה לילד 35 שקל בקיצור אנכנו רוצים בשביל ילדיינו את הככייי טוב שיש בעולם אז אין סיבה שיגדלו לא ירצו את זה לעצמם זה בעיה גדולה בציבור שלנו בפרט ובעולם בכלל ואז מתפלאים למה זה עולה כזה יקר אם המוכר יכול להרוויח המון למה שירוייח קצת בקיצור עד מתי נחיה בצורה שאין כסף אבל חייבים לעמוד בסטנדרטים של אלה שיש להם ואולי מוציאים לנו את העינים ואנכנו אומרים בצדק אני לא רוצה זמר דפוק אני לא רוצה פאה פשוטה אני לא רוצה בגדים לא יפים אני רוצה איכותי או ''ברור שזה שווה זה יותר יפה יותר איכותי עד מתיייייייייייייייייייייי

100 אחוז

משתמש צעיר
בבעלזא לאחרונה
הארגון שעוזר בנישואי הילדים ארגנו חבילות תזמורת
בירושליים עד 5 בערך
ובשאר הערים עוד איזה 500 ש"ח
והחברה הטובי באים לבקש מהארגון שיכללו ברשימה
כי הם עשו אותו דבר בשטריימלך
חבילה של שטריימל במחיר עד 7000 ש"ח ואפילו בשש
והחברות הכי טובות כמו אילאוויטש ושם טוב והדר בתוך התוכנית
ככה שכשרוצים תמיד אפשר

ספרינגית

משתמש מקצוען
עד מתי נרצה תמיד את הההכי טוב בעולם ונרצה לשלם עליו הכי זול עד מתייי העולם עובד לפי הצע וביקוש ומשלמים יקר כי אנשים משלנו מוכנים לשלם יקר בהכל על צלחת טשולנט 45 שקל על בגדים לילדים חולצה של זאטוט 80 שקל על עניבה 80 שקל על תספורת 60 שקל על פאה 15 אלף שקל על שטריימל 10 אלף שקל על כובע 1200 שקל על כיפה לילד 35 שקל בקיצור אנכנו רוצים בשביל ילדיינו את הככייי טוב שיש בעולם אז אין סיבה שיגדלו לא ירצו את זה לעצמם זה בעיה גדולה בציבור שלנו בפרט ובעולם בכלל ואז מתפלאים למה זה עולה כזה יקר אם המוכר יכול להרוויח המון למה שירוייח קצת בקיצור עד מתי נחיה בצורה שאין כסף אבל חייבים לעמוד בסטנדרטים של אלה שיש להם ואולי מוציאים לנו את העינים ואנכנו אומרים בצדק אני לא רוצה זמר דפוק אני לא רוצה פאה פשוטה אני לא רוצה בגדים לא יפים אני רוצה איכותי או ''ברור שזה שווה זה יותר יפה יותר איכותי עד מתיייייייייייייייייייייי
מזמן אמרתי שאם נחיה לפי היכולות האמיתיות אני אקנה ביד שניה את כל הבגדים...
אז עם הקטנים אפשר ואנחנו מעבירות המון בתוך המשפחה. וזה מהמם. חוסך המון.
לגדולות יותר ולעצמי זה רק בסוף עונה ולבנים בכלל אי אפשר לקנות חליפות ונעליים וכובעים יד שניה..
מעבר לזה זה כבר תלוי מקום ותלוי מגזר. איפה שאני חיה ברוך השם פשוט יחסית. רק יחסית
רוב המחירים שציינת אני לא משלנת את זה.!!!!!

ועדיין קשה מאד לעמוד ביוקר המחיה. מאד...
בציבור שלנו משלמים הון על שכר לימוד למשל. הבנים מגיל 5 עולה לי 800 שקל לחודש (שכ"ל + הסעה + ארוחת צהריים) ובישיבה - כמובן יותר.
כשזה מגיע לחתונה זמר זה רק פסיק אחד- אולם/קייטרינג/ צלם/ מתנות/ פרחים- פה זה כבר רק ניסים גלויים. וזה בלי לדבר על דירות

עוד קצת מחשבה..

משתמש צעיר
לא יודעת אם זה קשור לפה אבל יש לי מישהי שעושה פרחים מהמם לאירועים,
חדשה יחסית ולכן לוקחת מחירים זולים,
לפרטים - באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה