מחירי הדיור זה כבר בכותרות החדשות.

מצב
הנושא נעול.

עוד ירושלמי

משתמש פעיל

ציביה

משתמש צעיר
הוא למד מהשרים הקודמים שיצאו בהצהרות שמחירי הדירות יעלו, ואכן זה מה שקרה.

אז יוצא בהצהרה שאין שום מחסור בדירות (שזה אכן נכון , יש אולי ביקוש במקומות מסויימים, אבל בטח לא בפריפריה כמו לדוגמה בחריש),
וזה יגרום לכל המשקיעים לחפש אפיקים אחרים,
והצהרה שלו בסיוע הפעולות הכבירות של הנגיד,
הדרך להתרסקות במחירי הדיור קרובה מתמיד.
לא מורידים מחירים בהצהרות מנותקות מהמציאות. רק מעיד על בורות וחוסר רצינות.
הדיבורים שלו היום לא הרגיעו אף אחד, להיפך, אם למישהו היה ציפייה שיבוא שר חדש שמתכוון להסתער על המשרד ולהזיז עניינים גילה שהאיש מנותק ואין מה לצפות ממנו.

עוד ירושלמי

משתמש פעיל

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בקשתי לינק לכאן 11
זה יותר אמין מאיזה אתר עלום בשם ברוקר....

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בקשתי לינק לכאן 11
זה יותר אמין מאיזה אתר עלום בשם ברוקר....

אאאא....

משתמש פעיל
לא מורידים מחירים בהצהרות מנותקות מהמציאות. רק מעיד על בורות וחוסר רצינות.
הדיבורים שלו היום לא הרגיעו אף אחד, להיפך, אם למישהו היה ציפייה שיבוא שר חדש שמתכוון להסתער על המשרד ולהזיז עניינים גילה שהאיש מנותק ואין מה לצפות ממנו.
בכירי הענף על דברי גולדקנופף: "סוף סוף בא פוליטיקאי ומודה שהוא לא מבין כלום
יש לי אנשים במשרד השיכון שכבר נמצאים שם, יש עוד גלריה של יועצים, בעלי מקצוע. אני חושב שנוכל להביא לעם תוך כמה שנים בשורה לכולם.

בקיצור בן אדם חכם שבא לעבוד בשביל הזו"צ מחוסרי דיור, ולא מפחד לומר אני ילמד את מה שחסר לי.

וכנראה שהרבה קבלנים ומשקיעים הולכים לאבד הרבה כסף בקדנציה שלו,
וזו הסיבה שיוצאות כתבות שמסלפים את הדברים שלו.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אם בכחלון נפלה שלהבת מה יגידו גדולדקניפי הקיר"??

z.k.

משתמש פעיל
בן אדם חכם שבא לעבוד , ולא מפחד לומר אני ילמד את מה שחסר לי.

תציע לו שילמד את מה שחסר לו מהתחזיות והפנינים כאן בפרוג

ציביה

משתמש צעיר
בכירי הענף על דברי גולדקנופף: "סוף סוף בא פוליטיקאי ומודה שהוא לא מבין כלום
יש לי אנשים במשרד השיכון שכבר נמצאים שם, יש עוד גלריה של יועצים, בעלי מקצוע. אני חושב שנוכל להביא לעם תוך כמה שנים בשורה לכולם.

בקיצור בן אדם חכם שבא לעבוד בשביל הזו"צ מחוסרי דיור, ולא מפחד לומר אני ילמד את מה שחסר לי.

אם הוא לא מבין כלום אז שיישאר בבית! לא הצבענו בבחירות בשביל שיחמם את הכיסא
אין לנו פריביליגה וזמן מיותר עד שהוא ילמד את מה שהוא לא יודע. המצב של הזוצי''ם קשה מנשוא וחייבים בולדוזר שמכיר את נבכי עבודת המשרד והכנסת שיידע להזיז עניינים.
זה כמו למנות פרוייקטור לקורנה בשיא מגיפת הקורונה ואז הוא יגיד שהוא בכלל לא רואה בעיה, והוא יכנס למשרד וילמד את הנושא... ובכלל יש שם גלריה של יועצים...

אאאא....

משתמש פעיל
אם בכחלון נפלה שלהבת מה יגידו גדולדקניפי הקיר"??
כחלון עשה טעות עם מחיר למשתכן,
ועם שופטי הבג"צ בעלי הדירות להשקעה, שלא העמיד אותם במקום, כשהם ביטלו את המס דירה שלישית.

תציע לו שילמד את מה שחסר לו מהתחזיות והפנינים כאן בפרוג
אם הוא לא מבין כלום אז שיישאר בבית! לא הצבענו בבחירות בשביל שיחמם את הכיסא
אין לנו פריביליגה וזמן מיותר עד שהוא ילמד את מה שהוא לא יודע. המצב של הזוצי''ם קשה מנשוא וחייבים בולדוזר שמכיר את נבכי עבודת המשרד והכנסת שיידע להזיז עניינים.
זה כמו למנות פרוייקטור לקורנה בשיא מגיפת הקורונה ואז הוא יגיד שהוא בכלל לא רואה בעיה, והוא יכנס למשרד וילמד את הנושא... ובכלל יש שם גלריה של יועצים...
שר מתווה מדיניות ומי שמיישם את זה בפועל זה הפקידים,
וגם כשליצמן נכנס למשרד הבריאות היה ביקורת קשה עליו, ואם אני לא טועה אפילו תביעות בבית המשפט,
ובסוף הוא היה השר הכי מצטיין.

ומינסיון אישי בסוף האנשים שהכי עושים ומצליחים, זה האנשים שיודעים לומר לא יודע.

וגולדקנופף גם אמר שיש לו כבר אנשים במשרד השיכון, אני לא יודע אם זה אותם אנשים שהיו אצל ליצמן,
אבל מי שמכיר את התוכנית של ליצמן, זו היתה תוכנית מצויינת הרבה יותר ממחיר למשתכן,
בעיקרון זו היתה תוכנית שמקדמת דיור בפריפריה, לא החברתית כמו בני ברק ובית שמש עם דירות במחיר של מעל 2 מליון ש"ח.

ובדרך אגב בגור יש המון ניסיון בדיור מוזל, הם גם יודעים לטפל בשורש הבעיה שזה משקיעים, ובמיוחד משקיעי סיבוב שלא תורמים שום דבר להיצע,
וערד היא הראיה לכך שברגע שהם הוציאו את המשקיעים, המחירים בערד נשאר להמון זמן ב300 אלף ש"ח,
המשקיעים גם שמחים בכך, כי גם הילדים שלהם יכלו לרכוש דירה ב300 אלף ש"ח,
לעומת לדוגמה ויזניץ בעפולה שלא טיפלו במשקיעים המחירים שם זינקו.

ציביה

משתמש צעיר
שר מתווה מדיניות ומי שמיישם את זה בפועל זה הפקידים,

גם כשליצמן נכנס למשרד הבריאות היה ביקורת קשה עליו, ואם אני לא טועה אפילו תביעות בבית המשפט,
ליצמן היה הרבה שנים ח''כ ויו''ר ועדת כספים לפני שהוא נכנס לתפקיד במשרד הבריאות, כך שהוא היה פרלמנטר ממש מנוסה, ובעיקר הוא לא התכחש שיש בעיות במערכת הבריאות ולא העלה על דעתו להצהיר שאין משבר והכל וורוד...
ובדרך אגב בגור יש המון ניסיון בדיור מוזל, הם גם יודעים לטפל בשורש הבעיה שזה משקיעים, ובמיוחד משקיעי סיבוב שלא תורמים שום דבר להיצע,
ברור... לדאוג לעצמם הם יודעים מצוין!(ע''ע תוכניות ליצמן במשרד השיכון)
ולכן משבר הדיור אצלם הוא הכי פחות קשה ביחס לכלל הציבור החרדי.
אז אולי מי שלא חווה את המשבר על בשרו ולא מבין שיש בכלל משבר הוא לא האיש המתאים לטפל בבעיה?
האם יש אדם שפוי שסובל ייסורים שילך לרופא שלא רואה שיש בכלל בעיה???

אאאא....

משתמש פעיל
ליצמן היה הרבה שנים ח''כ ויו''ר ועדת כספים לפני שהוא נכנס לתפקיד במשרד הבריאות, כך שהוא היה פרלמנטר ממש מנוסה, ובעיקר הוא לא התכחש שיש בעיות במערכת הבריאות ולא העלה על דעתו להצהיר שאין משבר והכל וורוד...
בשביל זה יש לו אנשים מנוסים.

ברור... לדאוג לעצמם הם יודעים מצוין!(ע''ע תוכניות ליצמן במשרד השיכון)
זה היה תוכנית כללית לפריפריה ולא רק לערד,
לא רק גור הולכים לפריפריה,
גם יוטוקבסקי מקים קהילות בפריפריה כמו עפולה ונוף הגליל,
וכמעט לכל חסידות גדולה יש קהילה בפריפריה כמו ויזניץ בעפולה.

ולכן משבר הדיור אצלם הוא הכי פחות קשה ביחס לכלל הציבור החרדי.
אז אולי מי שלא חווה את המשבר על בשרו ולא מבין שיש בכלל משבר הוא לא האיש המתאים לטפל בבעיה?
האם יש אדם שפוי שסובל ייסורים שילך לרופא שלא רואה שיש בכלל בעיה???
אני לא יודע מה הוא התכווין לומר,
אבל אני הבנתי את מה שאני טוען פה כל הזמן שאין שום מחסור בדירות,
יש מחסור מלאכותי שהמשקיעים יוצרים,
ולדוגמה ברמב"ש ד' יש לקבלנים עדיין הרבה דירות לא מכורות מידיעה,

וגולדקנופף בא להרגיע את הזו"צ, ולומר להם על תקשיבו לכתבות הממומנות של הקבלנים שיש מחסור בדירות.

ציביה

משתמש צעיר
בשביל זה יש לו אנשים מנוסים.
אז לכל הרוחות מה הוא עושה שם? שיישאר בבית וייתן לאנשים מנוסים לעשות את העבודה,
אנחנו מצבעים לנציגים בכדי שיהיו במוקדי קבלת ההחלטות וידאגו לאינטרס החרדי, והבעיה עם גולדקנוף שהוא פשוט לא יודע מה האינטרס של הציבור החרדי בדיור, הוא בכלל לא רואה משבר....
אני לא יודע מה הוא התכווין לומר,
אבל אני הבנתי את מה שאני טוען פה כל הזמן שאין שום מחסור בדירות,
יש מחסור מלאכותי שהמשקיעים יוצרים,
ולדוגמה ברמב"ש ד' יש לקבלנים עדיין הרבה דירות לא מכורות מידיעה,

וגולדקנופף בא להרגיע את הזו"צ, ולומר להם על תקשיבו לכתבות הממומנות של הקבלנים שיש מחסור בדירות.
אני גם לא יודעת מה הוא התכוון לומר, אני יודעת מה הוא אמר. שאין משבר בדיור, בכל הארץ הוא רואה מנופים...

ישראל סגל

משתמש פעיל
וגולדקנופף גם אמר שיש לו כבר אנשים במשרד השיכון, אני לא יודע אם זה אותם אנשים שהיו אצל ליצמן,
אבל מי שמכיר את התוכנית של ליצמן, זו היתה תוכנית מצויינת הרבה יותר ממחיר למשתכן,
בעיקרון זו היתה תוכנית שמקדמת דיור בפריפריה, לא החברתית כמו בני ברק ובית שמש עם דירות במחיר של מעל 2 מליון ש"ח.

וערד היא הראיה לכך שברגע שהם הוציאו את המשקיעים, המחירים בערד נשאר להמון זמן ב300 אלף ש"ח,
המשקיעים גם שמחים בכך, כי גם הילדים שלהם יכלו לרכוש דירה ב300 אלף ש"ח,
לעומת לדוגמה ויזניץ בעפולה שלא טיפלו במשקיעים המחירים שם זינקו.
השתגעתם?
התוכנית שלו היה שמי שקונה דירה בפריפריה במחיר של עד 700 אש"ח נכנס להגרלה על החזר של 100 אש"ח.....
זה יכול אולי לעזור לקהילה מסויימת שקונים בערד וכו',
לעומת מחיר למשתכן שלהמון חרדים זה היה הצלה!!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה