מחירי הדיור זה כבר בכותרות החדשות.

מצב
הנושא נעול.

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
@אחד הטיפשים עובד בהייטק?
מי דיבר על הייטק ,מציאות שאין עבודות שם
ולעבוד מהבית ללא חברה זה על הפנים לדעתי
אני משתדל ללמוד....
אישתי ונשות משפחתי, נשות השכונה שאני גר בה וכו' מסודרים בעבודות,

ולעבוד מהבית, אני אישית מסכים איתך, אבל מכיר נשים שחושבות אחרת (דרך אגב רובן לא מבית שמש) וחיפשו (ומצאו) עבודה מהבית

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
רוטשטיין, בהדמיות זה 10-11 קומות, אך משום מה כתוב רק המרחקים מערים חילוניות (ירושלים, מודיעין, תל אביב, הרצליה. במקום לדוגמא ירושלים, בני ברק, מודיעין עילית.)
ו- קרוב לתחנת רכבת?!?!

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ספרתי בהדמיות באתר שלהם.
אולי אני לא יודע לספור...;)

ביאור 2022-12-07 013037.jpg

יש 9 קומות מעל מסחר
אז איך @עו"ד נתן רוזנבלט הגיע ל-12 קומות?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אגב, נתיב בונה ברמה ד 7-8 קומות מעל מסחר
ביאור 2022-12-07 013553.jpg

פטישון

משתמש פעיל
גולדקנופף השתתף היום (רביעי) בכנס האקספו של השלטון המקומי, במהלכו התייחס לתפקידו הצפוי במשרד השיכון והתבטא כי לדעתו אין כלל משבר דיור בישראל.
"מדברים כל הזמן על משבר", אמר גולדקנופף, "אני לא הכרתי קודם את משרד השיכון ככה שאני לא יודע שיש משבר בענף הזה". לדבריו, "אני רואה שכל הזמן בונים בארץ".
השר המיועד גולדנקופף הוסיף: "חייבים לסגור את תקציב משרד השיכון ותוספת תקנים למשרד. כדי להגיע לכמויות האלה של מאה אלף דירות בשנה ויותר, אנחנו צריכים כלים".

אאאא....

משתמש פעיל
גולדקנופף השתתף היום (רביעי) בכנס האקספו של השלטון המקומי, במהלכו התייחס לתפקידו הצפוי במשרד השיכון והתבטא כי לדעתו אין כלל משבר דיור בישראל.
"מדברים כל הזמן על משבר", אמר גולדקנופף, "אני לא הכרתי קודם את משרד השיכון ככה שאני לא יודע שיש משבר בענף הזה". לדבריו, "אני רואה שכל הזמן בונים בארץ".
השר המיועד גולדנקופף הוסיף: "חייבים לסגור את תקציב משרד השיכון ותוספת תקנים למשרד. כדי להגיע לכמויות האלה של מאה אלף דירות בשנה ויותר, אנחנו צריכים כלים".
כנראה שהוא השתכנע מההודעות שלי כאן
אם בשביל אנשים פריפריה זה חו"ל.
זה ממחיש שאין מצוקת דיור רק מצוקה פסיכיאטרית.
זה שאנשים החליפו את מצוות יישוב ארץ ישראל במצוות יישוב בבני ברק, זה לא אומר שזה באמת התחלף.
כנראה שהוא לא מעודכן שיש יותר דירות מבתי אב בישראל.
והמשקיעים יוצרים מחסור מלאכותי.

פטישון

משתמש פעיל

אאאא....

משתמש פעיל
הוא פשוט רואה את שנלר ורשות השידור וחושב ששם כולם חיים..
אם אין משבר אז למה צריך 100 אלף יח"ד בשנה?
האיש לא ברור עדיין
הוא למד מהשרים הקודמים שיצאו בהצהרות שמחירי הדירות יעלו, ואכן זה מה שקרה.

אז יוצא בהצהרה שאין שום מחסור בדירות (שזה אכן נכון , יש אולי ביקוש במקומות מסויימים, אבל בטח לא בפריפריה כמו לדוגמה בחריש),
וזה יגרום לכל המשקיעים לחפש אפיקים אחרים,
והצהרה שלו בסיוע הפעולות הכבירות של הנגיד,
הדרך להתרסקות במחירי הדיור קרובה מתמיד.

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
הוא למד מהשרים הקודמים שיצאו בהצהרות שמחירי הדירות יעלו, ואכן זה מה שקרה.

אז יוצא בהצהרה שאין שום מחסור בדירות (שזה אכן נכון , יש אולי ביקוש במקומות מסויימים, אבל בטח לא בפריפריה כמו לדוגמה בחריש),
וזה יגרום לכל המשקיעים לחפש אפיקים אחרים,
והצהרה שלו בסיוע הפעולות הכבירות של הנגיד,
הדרך להתרסקות במחירי הדיור קרובה מתמיד.
הלואי שאתה צודק,

עוד ירושלמי

משתמש פעיל
עודד שריקי חותך את מחירי דירות 3 חדרים על הנייר בפרויקט שלו בשכונת רמת יורם בנתיבות מ-1,300,000 ל-999,999
הנה ירידה משמעותית ראשונה של קבלן שחותך במחיר בעשרות אחוזים.
[המקור היום בתוכנית הכלכלית של כאן 11]

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה