טור דעה מזל טוב לשר השיכון ולציבור החרדי: שכונה חדשה (בגודל עיר וחצי) נולדה !

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אתמול זכיתי להשתתף באסיפה היסטורית בלשכת שר השכון. על סדר היום: עתיד הציבור החרדי בקרית גת, בישיבה השתתפו כווולם: השר, המנכל, הבבציק, יו"ר רמ"י , צמרת התכנון במשרד, מומחי בנייה (כמו הרב בנצי ראקוב ועבדכם הנאמן ועוד) והרבה עסקנים מקרית גת בראשות היוזם הרב שמעון דייוויס, והעיקר ראש העיר קרית גת.

לא משנה מה היה שם במשך שעות, העיקר זה ההתוצאה: בבצ'יק הצליח לסחוט מדהרי הסכמה לכך וכך דירות (יותר מעיר חרדית ממוצעת) לציבור החרדי (מול כמות כפולה ומכופלת לציבור הכללי - לבריאות), והבטיחו שתוך שבועיים תצא הודעת מכרז על יותר מחמשת אלפים דירות לצביון חרדי!

ראיתי עכשיו את המודעה, זה עדיין לא רשמי לחלוטין אז אני לא מעלה אותה, אבל תאמינו לי ראיתי.

בּוֹרֵא עוֹלָם בְּקִנְיָן הַשְׁלֵם זֶה הַבִּנְיָן רַחֲמֶיךָ יִכָּמְרוּ בַּחֲנִינָתִי כִּי לְטוֹבָה כַּוָּנָתִי

בנימין 5850

משתמש פעיל
זה כבר פורסם רשמית אני חושב באופן מקוון
אתה מתכון לזה?
Screenshot_20230420-214720_WhatsApp.jpg

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
כל הכבוד לך ולו וכו
אבל מה אמור להיות המחירים שם?
לא חייב להיות זול במיוחד, למעט הדירות שיוקצו להגרלות, אם כי הנחת העבודה היא ששחרור כמות כזו של דירות בהכרח תביא להוצאת האוויר מהמחירים.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
לא חייב להיות זול במיוחד, למעט הדירות שיוקצו להגרלות, אם כי הנחת העבודה היא ששחרור כמות כזו של דירות בהכרח תביא להוצאת האוויר מהמחירים.
תאמת שזה קצת מצחיק אותי
דירות לעוד 7-10 שנים
מאמינה ש5000 לא בכיוון להשפיע על הלחץ

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
השאלה הגדולה מה עושים שזה לא יהפוך לעוד עיר להשקעה,
המיקום של האזור לדעתי הוא מעולה וממש מרכז וכל מי שעיניו בראשו ילך להשקיע שם, ושוב אנחנו באותה בעיה
בדרך כלל רוב הדירות זה להגרלה כך שזה לא רלוונטי העניין הזה.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
מתי סיכוי להיתרים? שנה שנתיים?
וכן מעניין האם זה יהפוך את חריש לעיר כמו חיפה- שיש שם שכונות יותר חרדיות?

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
תאמת שזה קצת מצחיק אותי
דירות לעוד 7-10 שנים
מאמינה ש5000 לא בכיוון להשפיע על הלחץ
אם ההגרלה על 5300 דירות תתקיים בחודשים הקרובים (היא לא - זה שנים), לא יהיו מספיק חרדים למלא אותה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה