טור דעה מזל טוב לשר השיכון ולציבור החרדי: שכונה חדשה (בגודל עיר וחצי) נולדה !

ר. המוסד

משתמש מקצוען
בני ברק קרובה יותר לחריש מאשר לפרויקט בקרית גת

עבדו על תכנון השכונה הזאת לפני שתי ממשלות ואז הגיעו אלקין ושקד וניסו לייעד את השכונה הזאת לציבור הכללי
מי שהיה בוועדה הארצית לתו"ב ועצר את השיווק עד להקמת הממשלה החדשה לא היה גולדקנופף
גם מאורסים היו במחיר למשתכן עד הממשלה הקודמת
בינתיים זה רק ביטול גזירות הממשלה הקודמת והחזרת תוכנית שנעצרה
עוד לא ראינו אפי' רעיון אחד שגולדקנופף קידם.
ידוע שפירגון זה דבר לא כ"כ קל

ר. המוסד

משתמש מקצוען
צריך גם לזכור שבניגוד לעפולה קריית מלאכי חריש הר יונה קריית אתא וכדומה
הקהילה החרדית בקריית גת היא קהילה גדולה וותיקה עם מוסדות בתי כנסיות ישיבות וסימנרים
אפילו כבר היום יש תחבורה יומית (!!!!) לבית שמש וביתר עילית

פנרס

משתמש מקצוען
בכדי לקנות בשכונה חרדית שבונים בה בפעם אחת 5300 דירות
שהיא כמחצית מביתר עילית/מודיעין עילית שהוקמו לפני 30 שנה!!!
במיקום הקרוב ביותר שקיים לשלושת הערים החרדיות הגדולות: ירושלים, בני ברק, בית שמש
ושדירת 4 חדרים שעולה שם מיליון 200 לא צריך לשכנע...
התכוונתי למקד את כולם לחכות לעניין הזה שלא יקנו בנתיים בשוק החופשי חצי דירה בטבו משותף

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עבדו על תכנון השכונה הזאת לפני שתי ממשלות ואז הגיעו אלקין ושקד וניסו לייעד את השכונה הזאת לציבור הכללי
מי שהיה בוועדה הארצית לתו"ב ועצר את השיווק עד להקמת הממשלה החדשה לא היה גולדקנופף
נכון שעבדו מאד קשה על התכנון של הדבר הזה כבר לפני שתי ממשלות
וזה גם לא היה מושלם
אל תשכח את המלחמות עם ר"ע ק.גת שפיר

ואז הגיעו... והרסו את כל העבודה
הגיע בן אדם עבד קשה והצליח לגלגל את הגלגל אחורה
מגיע לו את כל הכבוד על כך
ולכל העוזרים והמסייעים בדרך

----------

משתמש מקצוען
בני ברק קרובה יותר לחריש מאשר לפרויקט בקרית גת

סוף סוף גולדקנופף עושה משהו
על כל אחד אפשר לצחוק ולפעמים באמת קשה לפרגן,
אבל לנו כציבור חרדי שהיה רק גזירות ורק הפסדים בממשלה הקודמת כגון ח"פש שתיה מתוקה נישול מכל דבר,
וב"ה כמו ששמחנו שביטלו את גזירת הח"פ וכן את השתיה המתוקה ופירגנו מכל הלב אפילו שזה נוגע ממש קצת לכיס שלנו,
ודאי בכזה דבר גם אם זה רק ביטול גזירה ושינו החלטה ישנה מותר לפרגן לו,
דרך אגב מגיע המון פירגון גם לדרעי וגולדנופך אמר את זה בהודעה שלו שהוא היזם הראשון והעוזר כל הזמן,

תראו מה כל הפרשנים אתמול כתבו על זה:
יו״ר ועדת הפנים ח״כ יעקב אשר: ״לאחר פעילות ומאבק של שנים על התאמת קרית גת מערב לציבור החרדי, אנו מגיעים היום לתוצאה המבורכת עם שיווקן של אלפי יחי״ד שייבנו בהתאמה לציבור חרדי. אני מודה לידידי שר השיכון יצחק גולדקנופף שהתמסר להשלמת המשימה עם כניסתו לתפקיד ובטוח שהוא ימשיך במדיניות הגדלת ההיצע לכלל המגזרים״.

20.4.2023 19:13
עקיבא וייס: הבחירות האחרונות היו חשובות למגזר החרדי מאוד מהרבה סיבות. שתיה מתוקה וביטול מס על חד פעמי, אבל ההודעה של שר הבינוי והשיכון גולדקנופף על 5,300 דירות בהנחה לציבור החרדי היא הדרמטית מכולן.

20.4.2023 17:59
ישראל כהן: מה שלא עשה אף שר בינוי לפניו, יצחק גולדקנופף עושה היום: מכרז של 5,300 דירות במחיר מטרה לציבור החרדי בקרית גת. בהודעה שפרסם הודה גולדקנופף ליו״ר ש״ס אריה דרעי שהניע וקידם את התהליך והיה שותף מלא לתוצאה המבורכת.

----------

משתמש מקצוען
אפילו העיתונים של המחנות האחרים קצת מפרגנים לו גם יתד וגם המבשר וגם שחרית
כנראה שזה באמת משהו טוב.
[לא שאני אומר שכל דבר שהוא עושה זה טוב]
21-04-23-page-001-724x1024.jpg

hamevaser210423-page-001-677x1024.jpg

unnamed-14-760x1024.jpg

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אפילו העיתונים של המחנות האחרים קצת מפרגנים לו גם יתד וגם המבשר וגם שחרית
כנראה שזה באמת משהו טוב.
[לא שאני אומר שכל דבר שהוא עושה זה טוב]
21-04-23-page-001-724x1024.jpg

hamevaser210423-page-001-677x1024.jpg

unnamed-14-760x1024.jpg
כל אחד עם שכל בקודקדו מבין שזה בשורה ענקית לציבור החרדי
זה מענה מושלם לזוגות שגם רוצים להישאר במרכז וגם לשלם מחירים שפוים וגם לגור בסביבה חרדית
מגיע למי שעבד בשביל זה הכרת תודה ענקית.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
גערר זה גערר
לטוב ולמוטב
מחכה לפאנץ
אם הייתי העורך הייתי משתמש (באופן חד פעמי) בסמכות בסמכות ומוחק הודעה דוחה זו (במקום למחוק אשכולות שלא מפריעים לאיש)

GBSA

משתמש סופר מקצוען
אם הייתי העורך הייתי משתמש (באופן חד פעמי) בסמכות בסמכות ומוחק הודעה דוחה זו (במקום למחוק אשכולות שלא מפריעים לאיש)
כשאתה מעתיק הודעה גם אם הוא מוחק אצלך זה נשאר..
וגם, אתה קצת מדברר את זה.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
אני יבהיר את עצמי
בענין הגערס זה מחמאה אני נהנהת שהם יודעים לעבוד
ידעתי שאם הוא יכנס לשיכון תהיה בשורה בשונה מ....
לענין הקאטש זה היה בבדיחותא.
לקחת דברים בפופרציה.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
בכדי לקנות בשכונה חרדית שבונים בה בפעם אחת 5300 דירות
שהיא כמחצית מביתר עילית/מודיעין עילית שהוקמו לפני 30 שנה!!!
במיקום הקרוב ביותר שקיים לשלושת הערים החרדיות הגדולות: ירושלים, בני ברק, בית שמש
ושדירת 4 חדרים שעולה שם מיליון 200 לא צריך לשכנע...
יפה שאתה כבר יודע את המחיר
1.2
עוד לפני המכרז
צריך גם לבדוק מה סמוטריץ שינה בגובה ההנחות של מחיר מטרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה