מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שואלת שוב,
האם למישהו יש מספר טלפון של אחת המפלגות?
שאפשר לבקש להיות דרכם חבר ועדה או יו"ר?
אשמח לקבל באישי.

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
שואלת שוב,
האם למישהו יש מספר טלפון של אחת המפלגות?
שאפשר לבקש להיות דרכם חבר ועדה או יו"ר?
אשמח לקבל באישי.
נראה לי שזה מתאים יותר לאשכול אחר..
אולי באשכולות מהמערכות הקודמות תמצאי מבוקשך.

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בועדת יהודה לא הכריחו שום יור להגיע וזה באמת לא עניין את הקולטים אם היור הגיע או לא
(הם גם רצו כבר ללכת הבייתה...)
אני הייתי יו"ר והייתי חייבת לבוא, זה מעצבן כי חבר ועדה מקבל אותו דבר ולא חייב לבוא.
אז אין עניין להיות יו"ר.

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מי יכול לעזור?
אני מנסה להכנס להרשם למזכיר וכשאני מגיעה למסך הרשמה ראשונית והתחברות למערכת גיל, אני רושמת כתובת מייל , וכל סיסמא שאני כותבת, יש לי הודעה: שם משתמש / סיסמה חסרים או לא תקינים. אנא נסה שוב.
מה צריך לעשות?

חברים טובים

משתמש פעיל
מי יכול לעזור?
אני מנסה להכנס להרשם למזכיר וכשאני מגיעה למסך הרשמה ראשונית והתחברות למערכת גיל, אני רושמת כתובת מייל , וכל סיסמא שאני כותבת, יש לי הודעה: שם משתמש / סיסמה חסרים או לא תקינים. אנא נסה שוב.
מה צריך לעשות?
גם לי

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מי יכול לעזור?
מה צריך לעשות?
מזכירים וותיקים?

להלן ההנחיות שחולקו בראיון למזכירים וותיקים:

למזכירים וותיקים חסמו את האפשרות לכניסה למערכת גיל.
כרגע (יום שני) הרישום יפתח רק למזכירים חדשים.
בהמשך ישלח בדוא"ל מייל עם סיסמא חדשה ע"מ שנוכל להיכנס למערכת, ואז ללחוץ על איפוס סיסמא ולבחור חדשה.
בהנחיות כתוב שאין צורך להיכנס למערכת עד שיפתחו את הרישום להדרכה פרונטלית, ונקבל מייל שיודיע על פתיחת הרישום.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הייתי בראיון למזכירים ותיקים בועדת דן ולא קיבלתי תשובה יש מישהו שקיבל כבר?
לי אמרו בסוף הראיון "נתראה בהדרכה"...

תכלס', אמורים לשלוח מייל, בין לחיובי ובין לשלילי

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מי יכול לעזור?
מה צריך לעשות?
כי עוד לא נפתח ההרשמה רק היום ב12 יפתח כך היה גם פעם שעברה

חחח

משתמש סופר מקצוען
בהמשך ישלח בדוא"ל מייל עם סיסמא חדשה ע"מ שנוכל להיכנס למערכת, ואז ללחוץ על איפוס סיסמא ולבחור חדשה.
בוועדת אשקלון בראיון חלקו לנו דף עם הנחיות שמצידו השני היה כתוב את השם משתמש והסיסמה שלנו.
(בהנחיות היה כתוב בשור הקטנה בסוף שמי שלא ימצא מתאים יקבל הודעה.
כלומר המשכנו אוטומטית.

תהילתך

משתמש סופר מקצוען
המשתמש נחסם
עיצוב ואדריכלות פנים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה