מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

הפרשן

משתמש חדש
מוזר. אצלינו חילקו מחשבונים לאור ההנחיה החד משמעית שמי שמשתמש בטלפון תוך כדי ההדרכה עף לצמיתות!!!
אצלינו בועדת יהודה לא חילקו. ובסוף הסדרנית [הזאת שרושמת מי הגיע וכדו'] עשתה לאיזה מישהו ששיגע לה את הסכל מחשבון בפל' שלה. אבל בכללי היה צריך בראש [או בדף] ואני מקווה שלא יהיה בגלל זה אנשים שנפסלו.

תהילתך

משתמש סופר מקצוען
המשתמש נחסם
עיצוב ואדריכלות פנים
מתי ואיך יודעים איפה שיבצו אותך?
והאם אפשר להתנגד? או פשוט לא לבוא?
מתי שמקבלים את החומר הרגיש,
אין אפשרות להתנגד.
תמיד אפשר להשתמש בדברי המשנה, שפועל יכול לחזור בו אפילו בחצי היום:p

הפרשן

משתמש חדש
הלחצתם אותי עכשיו עם המבחן...
יש לי תחושה שיש לוועדת הבחירות מרגלים בפרוג, ובעקבות האשכול הזה החמירו נהלים.
@רבנים ידוע לך על זה משהו?
רגע, אולי @רבנים הוא המרגל??? ;)
זה לא כ"כ קשה אלא צריך להיות מרוכז ועירני כדי לא ליפול בשאלות וכן הייתי ממליץ לבא עם מחשבון [לא בפל'] למקרה שלא יביאו לכם מחשבונים [כמו שאצלינו בועדת יהודה לא נתנו].

הפרשן

משתמש חדש
מתי שמקבלים את החומר הרגיש,
אין אפשרות להתנגד.
תמיד אפשר להשתמש בדברי המשנה, שפועל יכול לחזור בו אפילו בחצי היום:p
אלא אם כן תהיה מזכיר רזרבי שאז תקבל מייל על כך ותצטרך לבא לקחת את הכתב מינוי מהועדה.

הפרשן

משתמש חדש
תכלס אפשר להחליט בסוף שלא?
אני מאמין [ולא שאני יודע אלא משער] שאם אתה מודיע להם שאינך מגיע אז הם לא יכולים לכוף אותך לבא אבל אתה חייב להודיע מראש שאינך יכול [ולא כשהחומר הרגיש נמצא אצלך בבית משיון שללא החומר הרגיש א"א לפתוח את הקלפי אליה תשובץ]. וכמו"כ אני מאמין שמסמנים שאתה בעייתי ובפעמים הבאות לא יקבלו אותך.

חיים לב

משתמש צעיר
אני מאמין [ולא שאני יודע אלא משער] שאם אתה מודיע להם שאינך מגיע אז הם לא יכולים לכוף אותך לבא אבל אתה חייב להודיע מראש שאינך יכול [ולא כשהחומר הרגיש נמצא אצלך בבית משיון שללא החומר הרגיש א"א לפתוח את הקלפי אליה תשובץ]. וכמו"כ אני מאמין שמסמנים שאתה בעייתי ובפעמים הבאות לא יקבלו אותך.
אני לא הולך להיכנס לשכונות פשע, ושכונות ערביות

הפרשן

משתמש חדש
אתה צודק אבל אין מה לעשות אלא לבקש בראיון שלא ישימו אותך בכאלה מקומות בתקוה שיקבלו את הבקשה.

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
בקיצור,
שנינו יודעים רק ממקרים שהיו איתנו או עם אחרים.

אולי @רבנים יחכים אותנו
יש בבקו"ם שירות לקוחות למזכירים ותיקים וחדשים למעבר בין וועדות איזוריות (וותיקים) ולסתם שאלות על תהליך הקבלה, קחו בחשבון שיושבים שם אנשים מחברת תקשוב, כך שהם לא יודעים מי יודע מה, אבל מי שיש לו שאלה שינסה.
*8354

רואה את A

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אצלינו בועדת יהודה לא חילקו. ובסוף הסדרנית [הזאת שרושמת מי הגיע וכדו'] עשתה לאיזה מישהו ששיגע לה את הסכל מחשבון בפל' שלה. אבל בכללי היה צריך בראש [או בדף] ואני מקווה שלא יהיה בגלל זה אנשים שנפסלו.
בכיתה 2 המדריכה הביאה מחשבון לשימוש הציבור.
ודאי שמותר מחשבון, הרי בציוד שהועדה המרכזית שולחת למקום הקלפי יש גם ................... מחשבון.

רואה את A

משתמש פעיל
עריכה תורנית
2 החידושים הכי מעניינים בסיבוב הזה (כמעט כתבתי 'השנה' ;)), לענ"ד, הם ;
הפשטת הצבעת שוטרים,
המנעולים לקלפי ולמעטפות עם כל יציאה לצרכים אישיים. מחשבון מהיר שערכנו בהדרכה, ניתן לצאת כל 3 או 4 שעות בלבד. :mad:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה