דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

אבי01

משתמש פעיל
במודיעין עילית מחפשים מזכירים שיעברו להיות קולטים.
המעוניינים יפנו ליוני ברנפלד.

אבי01

משתמש פעיל
  • התשלום הכולל למזכיר קלפי הינו 2,868 ₪ (ברוטו). התשלום ישולם רק לאחר יום הבחירות, והוא מותנה בקבלת כתב מינוי ובביצוע התפקיד בהצלחה. לא ישולם כל תשלום למי שלא שובץ לתפקיד.
  • למזכיר שיישא בתפקיד גם בבחירות חוזרות ("סבב שני") ברשות, ישולם תשלום בגובה 1,958 ₪ ברוטו יובהר שמינוי מועמד לתפקיד בבחירות חוזרות נעשה בהתאם לשיקול דעת מנהל הבחירות.
  • התשלום לקולט הינו 1,958 ₪ ברוטו; התשלום למזכיר קלפי בקלפיות מיוחדות (בבתי סוהר, בתי חולים, קלפיות לבעלי תפקידים וכו') הינו 2,421 ₪ ברוטו.

יוגורט ביו

משתמש חדש
שאלה-
האם מישהו שנרשם למזכיר קלפי במודיעין עילית קיבל איזה הודעה על תצהיר למלא או בחירת שעה לריענון במייל?
כי חבר מירושלים קיבל גם וגם ואני לא קבלתי שום הודעה מההודעה האחרונה של אישור 2 התאריכים האפשריים לבחירות (כ' שבט או יח אדר).
תודה רבה!!!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
שאלה-
האם מישהו שנרשם למזכיר קלפי במודיעין עילית קיבל איזה הודעה על תצהיר למלא או בחירת שעה לריענון במייל?
כי חבר מירושלים קיבל גם וגם ואני לא קבלתי שום הודעה מההודעה האחרונה של אישור 2 התאריכים האפשריים לבחירות (כ' שבט או יח אדר).
תודה רבה!!!
זה הודעה שהתקבלה ישירות מחברת ג'ון ברייס שאחראית על ההדרכות, האם במודיעין עילית זו אותה חברה?

אבי01

משתמש פעיל
שאלה-
תודה רבה!!!
הודיעו טלפונית שישלחו מועד לרענון בזום

ישראל בן ישראל

משתמש רשום
גם אני קיבלתי את ההודעה הזו:
אתם מופיעים ברישומינו כמי שעברו בהצלחה הדרכת מזכירי קלפי בסבב שנערך בחודשים ספטמבר-אוקטובר. מפאת הזמן שעבר מאז הדרכתכם, ועל מנת שתוכלו למלא את התפקיד ביום הבחירות, הנכם מתבקשים לעבור הדרכת רענון בת שעה וחצי בזום.

בכפתור מטה תדרשו לבחור מועד לביצוע ההכשרה.
לאחר הרישום תקבלו קישור לזום ההדרכה, ותתבקשו להתחבר אליו במועד שנקבע לכם.

בכל שאלה הנוגעת לנושא ההדרכה, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו, שמספרו 077-5719502, בימים א'-ה', בין השעות 08:00-17:00,
או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

בברכה ובהצלחה,
צוות ג'ון ברייס פתרונות למידה
מטעם המפקח הארצי על הבחירות ברשויות המקומיות
האם זה חובה? אם אני לא משתתף אני מפסיד את התפקיד?

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לבני ברק יש כזה?
גם אני קיבלתי את ההודעה הזו:
אתם מופיעים ברישומינו כמי שעברו בהצלחה הדרכת מזכירי קלפי בסבב שנערך בחודשים ספטמבר-אוקטובר. מפאת הזמן שעבר מאז הדרכתכם, ועל מנת שתוכלו למלא את התפקיד ביום הבחירות, הנכם מתבקשים לעבור הדרכת רענון בת שעה וחצי בזום.

בכפתור מטה תדרשו לבחור מועד לביצוע ההכשרה.
לאחר הרישום תקבלו קישור לזום ההדרכה, ותתבקשו להתחבר אליו במועד שנקבע לכם.

בכל שאלה הנוגעת לנושא ההדרכה, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו, שמספרו 077-5719502, בימים א'-ה', בין השעות 08:00-17:00,
או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

בברכה ובהצלחה,
צוות ג'ון ברייס פתרונות למידה
מטעם המפקח הארצי על הבחירות ברשויות המקומיות
האם זה חובה? אם אני לא משתתף אני מפסיד את התפקיד?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה ההודעה שקיבלתי מוועדת הבחירות האיזורית מטה יהודה שנרשמתי אליה להיות מזכיר קלפי:

שלום רב,

הודעה זאת נשלחת באופן אוטומטי לכל מי שעברו הליכי מיון לתפקיד מזכירי ועדות קלפי בבחירות לרשויות המקומיות 2023- במועצה האזורית מטה יהודה.

ראשית התנצלותנו מראש, היה ומכורח הנסיבות הקשות, פנייה זאת אינה רלוונטית עוד.

על פי רישומינו, עברת בהצלחה הכשרה לתפקיד מזכיר ועדת קלפי- במועצה האזורית מטה יהודה.

אנו פונים אליך על מנת לברר האם הנך מעוניין להמשך ולמלא תפקיד מזכיר ועדת קלפי גם בתאריך הבחירות החדש שיתקיים ב- 27/02/2024.

אנא מלא את פרטיך האישים בטופס, בהתאמה לפרטים איתם נרשמת לעבודה כמזכיר ועדת קלפי, ובחר את האפשרויות הרלוונטיות עבורך.

ככל שתאשר כי הינך מעוניין להמשיך ולמלא בתפקיד מזכיר ועדת קלפי, תצטרך לקחת חלק ברענון באמצעות זום לצורך מילוי התפקיד- על כן יש למלא רק במידה והינך בטוח כי ביום הבחירות תוכל למלא את התפקיד ולהתייצב.

הודעה על שיבוצים תשלח לאחר ביצוע הרענון וכשבוע לפני מועד הבחירות.

יש להשיב לטופס זה עד ליום 09/02/2024- במידה ולא יתקבל מענה לאחר מועד זה הדבר יחשב לויתור על מילוי התפקיד.

אבי01

משתמש פעיל
זה מה שקבלתי עכשיו

שמכם הועבר אלינו כמי שעתידים לשמש כקולטים ביום הבחירות ברשויות המקומיות 2024.

הנכם מוזמנים להרשם להדרכת קולטים וקלדנים, שתתקיים באופן מקוון, ותמשך כ3 שעות.

הדרכה זו מגיעה כתוספת להכשרת מזכירים שעברתם, ונועדה להכשירכם לשמש כקולטים/קלדנים ביום הבחירות.

אשר פרידמן

משתמש פעיל
קיבלתי למייל - הצעה לתפקיד בקלפי מטעם דגל התורה בירושלים
יש לציין שההצעה היא למתגוררים בירושלים בלבד
1707390682856.png

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה