דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
מישהו יודע אם יש אפשרות לבקש לעבור לעבוד בעיר אחרת מהיכן שרואיינתי ועברתי הדרכה (עיר אחרת באותו מחוז)?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
משרות לבחירות הקרובות ?
אשמח שתשלחו לפה קישורים למשרות רלוונטיות
תודה.
בקישור המצורף יש גיוס למזכירי קלפי, כרגע יש שם גיוס לרשויות דוברות ערבית.
רובם כבר נסגרו, כסייפה עדיין פתוח, נראה לי זה בדואים (רלוונטי לתושבי הדרום) אם זה מתאים לכם...

אנטוריום

משתמש מקצוען
מישהו יודע אם יש אפשרות לבקש לעבור לעבוד בעיר אחרת מהיכן שרואיינתי ועברתי הדרכה (עיר אחרת באותו מחוז)?
אשמח לדעת ג"כ תשובה
צריך לבקש מהם שיעבירו..
אם מדובר על מעבר בין ועדות בחירות שונות יתכן שתצאו מהמקום שאתם כבר רשומים בו, אבל המקום שאליו אתם רוצים לעבור לא יקלוט אתכם [וזה לא חייב להיות שלא ירצו, זה סתם יכול ליפול בין הכסאות...].

אנטוריום

משתמש מקצוען
אופס שמעתי שנסגר זה נכון?
לבנתיים נסגר יש בכמה רשויות ערביות שכן פתוח..
בקישור המצורף יש גיוס למזכירי קלפי, כרגע יש שם גיוס לרשויות דוברות ערבית.
רובם כבר נסגרו, כסייפה עדיין פתוח, נראה לי זה בדואים (רלוונטי לתושבי הדרום) אם זה מתאים לכם...
אבל יכול להיות שבהמשך שוב יפתחו רישום בגלל המלחמה..

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
עכשיו זה רשמי: הממשלה אישרה פה אחד את דחיית הבחירות לרשויות המקומיות שיתקיימו בתאריך י"ח אדר א' תשפ"ד, 27.02.2024

tehilali

משתמש רשום
ויש אפשרות להגיש כעת מועמדות לוועדות בירושלים?
ידוע לכם על משהו פתוח?

לאנגער

משתמש מקצוען
בירושלים שלחו היום לחתום על תצהיר משלים, מי שנרשם בירושלים ולא קיבל שיבדוק בספאם (אני גיליתי את זה שם).

נחמ21

משתמש חדש
ידוע לך אם שלחו לכולם
או רק לכאלה שעברו הדרכה כבר?
ייתכן שהבחירות תיערכנה אי"ה בסוף פברואר וללא דחיה נוספת. בזמנו קבעו לי להגיע להדרכה לאמצע אוקטובר ושבוע קודם רשמו לי שבוטלה ההדרכה לעת עתה.מאז לא ניקבע המועד החדש להדרכה .להמתין שיפנו כי אולי אין מדריכים כעת-או לכתוב ולשאול ?

אנטוריום

משתמש מקצוען
ייתכן שהבחירות תיערכנה אי"ה בסוף פברואר וללא דחיה נוספת. בזמנו קבעו לי להגיע להדרכה לאמצע אוקטובר ושבוע קודם רשמו לי שבוטלה ההדרכה לעת עתה.מאז לא ניקבע המועד החדש להדרכה .להמתין שיפנו כי אולי אין מדריכים כעת-או לכתוב ולשאול ?
למה לא לשאול?
מה אפשר להפסיד?

genius

משתמש פעיל
קבלתי עכשיו שיחה ממספר חסוי עם הודעה שאם אני רוצה לעבוד בבחירות עלי להיכנס ללניק המצרף,
יש מישהו שיודע מהו הלינק?
לא הצלחתי להבין את ההקראה של הקישור.

יוסיK

משתמש פעיל
קבלתי עכשיו שיחה ממספר חסוי עם הודעה שאם אני רוצה לעבוד בבחירות עלי להיכנס ללניק המצרף,
יש מישהו שיודע מהו הלינק?
לא הצלחתי להבין את ההקראה של הקישור.
https://blossom.moin.gov.il/#portal

קיבלתי גם הודעה דומה.
נרשמתי בעבר עשיתי את הלומדה והמבחן ומאז לא חזרו אלי ולא הזמינו אותי לשום דבר כעת קיבלתי את ההודעה ניסיתי להיכנס לאתר ואני לא רואה שם מקום לקבוע ראיון
מישהו יודע מה ואיך אמורים לקבוע ראיון?
יש כאן כאלו שעברו ראיון, תוכלו לשתף אותנו?
תודה מראש

israel0548455

משתמש רשום
לי (בני ברק) הודיעו לפני כחודש בהודעת מייל שהתקבלתי לעבודה כמזכיר ונא למלאות אם אתה עדיין מעוניין להמשיך בבחירות, אישרתי וזהו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה