דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אבל לכאורה תהיה אפשרות להצביע בקלפי שיעבדו בו ואת המעטפות ישנעו בסוף יום לקלפי הממוענת.
ובכל קלפי ישימו את כל מאות פתקי המפלגות והמועמדים לראשות הערים השונות?

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ובכל קלפי ישימו את כל מאות פתקי המפלגות והמועמדים לראשות הערים השונות?
ישימו על הקיר רשימות של המועמדים וכל אחד יכתוב על דף בצבע המתאים את בחירתו.
(השערה שלי. כי זה באמת קטסטרופה. עוד השערה שלי: הבחירות לא הולכות להתקיים בתאריך שקבעו. הם ידחו, בטוח)

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הקיר אמור להיות באורך קילומטר...
ישימו על הקיר רשימות של המועמדים וכל אחד יכתוב על דף בצבע המתאים את בחירתו.
(השערה שלי. כי זה באמת קטסטרופה. עוד השערה שלי: הבחירות לא הולכות להתקיים בתאריך שקבעו. הם ידחו, בטוח)

ציביה יעץ

משתמש חדש
הי
נרשמתי למזכיר קלפי בזמן עברתי מבחן בהצלחה. ולא פנו אלי להמשך הרישום
מאיפה אפשר לבדוק ולברר את העניין?
אודה לעזרתכתם

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הי
אודה לעזרתכתם
הם לא פונים להמשך רישום אחרי המבחן.
הם אמורים לפנות בשבוע שלפני הבחירות ולעדכן באיזה קלפי שובצת ולאיפה להגיע לקחת את כל החומר הקשיח והרגיש בשביל הקלפי שלך

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא אמור להיות הדרכה נוספת קודם?
לא.
יום לפני הבחירות אמורים להגיע למרכז הקליטה של ועדת הבחירות האזורית, ולקבל מהם את החומר הרגיש והקשיח והם מעדכנים איפה הקלפי שאתם עובדים שם, ואם יש לכם שאלות יענו לכם שם על הכל, ובנוסף יביאו לכם מספר פלא’ של האחראי הישיר עליכם לכל שאלה.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
הם לא פונים להמשך רישום אחרי המבחן.
הם אמורים לפנות בשבוע שלפני הבחירות ולעדכן באיזה קלפי שובצת ולאיפה להגיע לקחת את כל החומר הקשיח והרגיש בשביל הקלפי שלך
לא.
יום לפני הבחירות אמורים להגיע למרכז הקליטה של ועדת הבחירות האזורית, ולקבל מהם את החומר הרגיש והקשיח והם מעדכנים איפה הקלפי שאתם עובדים שם, ואם יש לכם שאלות יענו לכם שם על הכל, ובנוסף יביאו לכם מספר פלא’ של האחראי הישיר עליכם לכל שאלה.
לפי מה שהיא כתבה פה:
הי
אודה לעזרתכתם
היא לא עברה הדרכה ולכאורה היו אמורים לפנות אליה אם היא מתאימה לתפקיד לצורך ראיון והדרכה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא.
אם אין לי פלאפון חכם זה בעיה?
יש אפשרות שהם מביאים או משהו?
אם אין לי לא יקבלו אותי?
כי בעיקרון חשבתי שיש לי ואמרתי בראיון שיהיה לי ובסוף מי שתכננתי לקחת ממנו את המכשיר (קרוב משפחתי) לא נמצא בארץ

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני ברוך השם אין לי פלאפון חכם, ועבדתי בתור מזכיר ב2 הבחירות האחרונות.
והסתדרתי עם זה בסדר.
ובבחירות הנוכחיות עדכנתי אותם מראש שיש לי רק פלאפון כשר והם אמרו לי שזה בסדר, ומקסימום הם יסדרו שהמזכיר השני יהיה עם פלאפון חכם..
אם אין לי פלאפון חכם זה בעיה?
יש אפשרות שהם מביאים או משהו?
אם אין לי לא יקבלו אותי?
כי בעיקרון חשבתי שיש לי ואמרתי בראיון שיהיה לי ובסוף מי שתכננתי לקחת ממנו את המכשיר (קרוב משפחתי) לא נמצא בארץ

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אז אני יעדכן אותם בהדרכה הפרונטלית
מעולה תודה!

בחיפוש

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
נמחק לי הקישור לאתר הלומדות, מישהו יכול להעלות?
תודה

שמואל אליה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
סוף סוף מישהו בולם את הפרוגרסיב של ש"ס, שכל מעשיו מכוונים למינוי עתידי לבית המשפט.
אם נדחה ונדחה בסוף לא יהיו בכלל בחירות כי אולי איראן תישלח טילים ואולי ואולי ואולי
צריך לגמור אם זה ולהיות האירוע מאחורנו יש לי קשרים טובים אם האחראים לדבר
ונכון לעכשיו המועד לא יזוז מילמיטר נקודה סוף פסוק

tehilali

משתמש רשום
יש אפשרות עכשיו להירשם למועמדות לעבודה כלשהי לבחירות הקרובות ?
או שמדי מאוחר?‍♀️

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה