דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך אולי את הפרטים של הוועדה באשדוד? עדיין לא קיבלתי עידכון
הם לא עונים בכלל במספר טלפון שרשום

יש כתובת מייל שגם בה ביינתים לא ענו

‏‪behirot2023*ashdod.muni.il‬‏

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
נערך לאחרונה ב:

משה 05276

משתמש מקצוען
נפתחה הרשמה לגיוס מזכירים בירושלים ובטייבה
ההרשמה נסגרת היום ב2 בצהריים!

ניתן להגיש מועמדות עד ליום שלישי הקרוב, ה- 20.02.2024, בשעה 15:00.
הדרכה למועמדים תתקיים ביום רביעי הקרוב, ה- 21.02.2024, בשעה 17:00 בבית הספר זיו.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הזוי,
יש כאלו שלא קיבלו שיבוץ בירושלים ועכשיו יש גיוס נוסף!!
מה זה קשור? בראיון שאלו אותך אם אתה מוכן להיות במזרח ירושלים, מי שענה לא ולא מצאו לו שיבוץ אחר נפלט מהערכת.

ישראל בן ישראל

משתמש רשום
שיבצו הרבה במזרח העיר, רק חלק גדול מהם לא מעוניינים לעבוד שם. לכן פתחו שוב את הרישום (וכבר סגרו).
אותי שיבצו במזרח ירושלים?
זה ההודעה שקיבלתי
"שלום בהמשך להגשת מועמדותך לתפקיד מזכיר/ה ועדת קלפי הרני להודיעך כי שובצת לקלפי במזרח העיר מטה הבחירות ידאג להסעות אל מקום הקלפי ובחזרה, לארוחות. הקלפי מאובטחת ובנוסף תהיה לך האפשרות להצביע במקום להמשך לחץ על הקישור :bit.ly/3T3C5l2 מנהל האזור ייצור עמך קשר בהקדם בהצלחה! מטה הבחירות"
אם אני יסרב אני יפסיד את המועמדות שלי?

לאנגער

משתמש מקצוען
אותי שיבצו במזרח ירושלים?
זה ההודעה שקיבלתי
"שלום בהמשך להגשת מועמדותך לתפקיד מזכיר/ה ועדת קלפי הרני להודיעך כי שובצת לקלפי במזרח העיר מטה הבחירות ידאג להסעות אל מקום הקלפי ובחזרה, לארוחות. הקלפי מאובטחת ובנוסף תהיה לך האפשרות להצביע במקום להמשך לחץ על הקישור :bit.ly/3T3C5l2 מנהל האזור ייצור עמך קשר בהקדם בהצלחה! מטה הבחירות"
אם אני יסרב אני יפסיד את המועמדות שלי?
לכא' כן,
אבל למה לסרב?

genius

משתמש פעיל
מי לוקח את החומר הרגיש? מזכיר ראשון או מזכיר שני?
ביקשו ששני המזכירים יגיעו לנקודת האיסוף.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה