דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
במבחן נוסח 2
יש 8 קולות פסולים, 3 מתוכם מעטפות פסולות,
בטופס המחיקות יש מחיקה אחת יותר ממספר המעטפות,
6 מעטפות כפולות,
בקולות הכשרים יש רשימה שמצוין בדף הראשון שיש לה 102 קולות אבל בשרטוטים יש רק 82 צריך להוסיף עוד 20 קווים ואז לעבור לדף הבא ששם מוצג קולות שאתה צריך להחליט האם הם כשרים או פסולים
יודע מה המספר הסופי בנוסחת האיזון ?

אמא לשניים:)

משתמש צעיר
בוועדת דן אמרו בתחילת ההדרכה שבכוונה הפעם לא יהיה שיבוץ באותה העיר בה אתה מתגורר
כנראה שמעו על חופשות ארוכות שהמזכירים לוקחים מהקלפי
דווקא לי בראיון המראיין שאל אם ארצה להיות בב"ב ואמרתי לו שברור והוא אמר שכותב לשבץ אותי בב"ב
יש לציין שכבר כמה מערכות בחירות אני בב"ב אז אולי לכן כך
בסך הכל שיחלקו את כתבי הסמכה.
אם אני יראה שאני מחוץ לבני ברק.
אני יגיד להם שאני לא מגיע.
רק אם אני בבני ברק.
הם צריכים אותנו יותר ממה שאנחנו צריכים אותם.
אני תמיד שולחת מייל ומבקשת להשתבץ בב"ב בקלפי קרובה
בדר"כ מקבלת מה שביקשתי

eti mi

משתמש פעיל
יש בעיה ששני קרובי משפחה יעבדו באותו מטה בחירות?(לא באותו קלפי אלא באותו מטה למשל מטה יהודה שכולל בתוכו מס ערים וישובים)

eti mi

משתמש פעיל
מאיפה הם ידעו?
צריך לחתום בטופס של מפקח טוהר הבחירות שאין במטה שאתה רוצה לעבוד קרוב משפחה :1".1"קרוב משפחה" - בן או בת זוג לרבות ידוע בציבור, הורה, הורי הורה, בן או בת ובני זוגם, אח או אחות וילדיהם, גיס, גיסה, דוד או דודה וילדיהם, חותן, חותנת, חם, חמות, נכד או נכדה, לרבות קרוב כאמור שהוא שלוב [חורג] או מאומץ לרבות בני זוגם."

csketch

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קבעו לי תור להדרכה מ4.5 אחה"צ עד 9 בערב מה זה אומר, שאני מגיע מתי שבא לי או ש4.5 שעות הדרכה, פעם קודמת לקח לי ההדרכה שעה בערך כולל המבחן

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
צריך לחתום בטופס של מפקח טוהר הבחירות שאין במטה שאתה רוצה לעבוד קרוב משפחה :1".1"קרוב משפחה" - בן או בת זוג לרבות ידוע בציבור, הורה, הורי הורה, בן או בת ובני זוגם, אח או אחות וילדיהם, גיס, גיסה, דוד או דודה וילדיהם, חותן, חותנת, חם, חמות, נכד או נכדה, לרבות קרוב כאמור שהוא שלוב [חורג] או מאומץ לרבות בני זוגם."
לא נראה לי הכוונה לכל המטה
אלא בועדה עצמה מישהו שקרוב משפחה

ילילי

משתמש מקצוען
קבעו לי תור להדרכה מ4.5 אחה"צ עד 9 בערב מה זה אומר, שאני מגיע מתי שבא לי או ש4.5 שעות הדרכה, פעם קודמת לקח לי ההדרכה שעה בערך כולל המבחן
דבר ראשון וודאי שזה מ 4.5 בצהריים
דבר שני פעם שעברה למזכירות קלפי היה לך שעה הדרכה???:oops:

csketch

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דבר ראשון וודאי שזה מ 4.5 בצהריים
דבר שני פעם שעברה למזכירות קלפי היה לך שעה הדרכה???:oops:
משום מה ככה זכור לי אולי אני טועה ואולי זה היה מהר בהשפעת הקורונה

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
משום מה ככה זכור לי אולי אני טועה ואולי זה היה מהר בהשפעת הקורונה
הגיוני, זה אחד התסמינים הידועים שהיו - איבוד תחושת הזמן.
מה שלא הגיוני: איך הלכת להדרכה עם קורונה, לא היית בבידוד..??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה