דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

ילילי

משתמש מקצוען
והם לא בודקים את הפרוטקול
רק את הדף שך המבחן
הם אמרו שיבדקו את הכל ולפי זה יתנו ציון
הציון ודאי רק על הדף אפשר לראות הם בודקים במקום
ואם תשאלו יגידו לכם מיד ציון
אולי הם בודקים אחרי זה את הפרוטוקול להחליט אפוה לשבץ
הם לא בדקו במקום

אההה

משתמש פעיל
הציון ודאי רק על הדף אפשר לראות הם בודקים במקום
ואם תשאלו יגידו לכם מיד ציון
אולי הם בודקים אחרי זה את הפרוטוקול להחליט אפוה לשבץ
המרצה אצלנו טען שהמבחן זה 75% ועוד 25% על פרוטוקול מסודר
החל מהמערכת בחירות הנוכחית

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עדיין אפשר להעמיד מועמדות?
אם כן איך?

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מי נוסע היום מבני ברק להדרכה ברמת אפעל ב16:00,
אשמח להצטרף,

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אפשר אז איפה ניתן להגיש מועמדות?

דיויד כץ

משתמש פעיל
אם אפשר אז איפה ניתן להגיש מועמדות?
מערכת הגיוס לתפקיד מזכיר/ת ועדת קלפי תפתח לסבב גיוס נוסף ביום חמישי 15/9/2022 בשעה 06:00 בבוקר ותיסגר להגשת מועמדות ביום שלישי 20/9/2022 בשעה 20:00. בשלב זה מגויסים מזכיר/ת ועדת קלפי לתחומי הוועדות האזוריות הבאות בלבד: יזרעאל, עכו, קריות, חדרה, השרון-נתניה, רמלה-לוד, רחובות, איילון, אשקלון וכרמיאל. מועמדים שיירשמו לקבלת תפקיד בוועדות אזוריות אחרות – מועמדותם תידחה, שכן ועדות אלה לא נדרשות למועמדים נוספים.

חיולה

משתמש מקצוען
תגידו זה נכון שבמערכת בחירות הנוכחית
באופן שרירותי לא משבצים מזכיר במקום מגוריו?
או שזה רק אם חסר להם מזכירים במקום מסויים אז הם מעבירים חלק לערים אחרות שמשויכות לאותה ועדה?
ככה בכל אופן אמרו לנו בהדרכה
מנסה לוודא אם זה רק בוועדה שאני נמצאת בה או ככה זה אצל כולם

צחית

משתמש מקצוען
או שזה רק אם חסר להם מזכירים במקום מסויים אז הם מעבירים חלק לערים אחרות שמשויכות לאותה ועדה?
מנסה לוודא אם זה רק בוועדה שאני נמצאת בה או ככה זה אצל כולם
כל פעם אומרים את ה כדאי לא להתחייב
אם לוחצים עליהם יכולים לשבץ אפוה שהם רוצים

גיטל.

משתמש פעיל
עדיין לא הייתי בהדרכה
אבל דווקא המראיין שעשה לי את הזום שאל אותי איפה אני גרה בירושלים ואמר שבדיוק הוא אחראי על האזור שלי ויבקש שאיהיה באותו הקלפי כמו בפעם הקודמת בשכונת מגורי מאחורי הבית
מנסה לוודא אם זה רק בוועדה שאני נמצאת בה או ככה זה אצל כול

חיולה

משתמש מקצוען
כל פעם אומרים את ה כדאי לא להתחייב
אם לוחצים עליהם יכולים לשבץ אפוה שהם רוצים
מעניין
כי עבדתי בבחירות הקודמות באותה ועדה ולא אמרו את זה
להפך אמרו שישתדלו לשבץ מזכיר במקום מגוריו
ועכשיו אמרו בדיוק ההפך שלא יהיה מזכיר שישובץ במקום שהוא גר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה