דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

Gilad1

משתמש חדש
ותכלס' מורידים בשכר למי שלא בא, או שרק לא יקבלו אותי שוב להיות מזכיר?
להוריד בשכר בטוח לא
אולי יכתבו איזה הערה עליך
ואם הבאתם פרוטוקול לא מאוזן ובעיות נוספות אז עוד סעיפים שכבר לא יקראו לך בפעם הבאה
בכל מקרה זה נראה שהבחירות הבאות זה עוד 4 שנים ככה שאין ממש מה לבנות על זה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

משה 05276

משתמש מקצוען
מתי הכסף נכנס לחשבון?
ג"א מצטרף לשאלה
וגם אני לא זוכר שנתתי להם פרטי חשבון בכלל

ב"ה היה דיי קשה בעיקר שאני הייתי צריך להתווכח
עם חברי הוועדה שהם היו אנשים משלנו
כי עם החילונים שבוועדה היה יותר קל להסתדר

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

Gilad1

משתמש חדש
כמה כסף מקבלים לבחירות האיזוריות? (בעוד שנה אלוקים גדול, אבל סתם בשביל התיאוריה)

Gilad1

משתמש חדש
לגבי מי שמודאג לזה שאין לועדה את הפרטי חשבון שלו: בהרשמה לאתר היה חייב לציין פרטי חשבון בנק וגם בריאיון וידאו את הפרטים האלה, כך שאין לכם מה לדאוג

נערך לאחרונה ב:

Gilad1

משתמש חדש
אגב אני מופתע שאני בין היחידים פה שהתלונן שהקושי היה ברמה מוגזמת. לכולם הלך חלק והגעתם לבית ב11:30 בלילה?

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אגב אני מופתע שאני בין היחידים פה שהתלונן שהקושי היה ברמה מוגזמת. לכולם הלך חלק והגעתם לבית ב11:30 בלילה?
אצלנו אמנם לא היה בלאגן, אבל העבודה היתה אינטנסיבית ורצופה, כמעט ללא הפוגה.
הקלפי היתה נגישה כך שבנוסף לכל הבוחרים הגיעו נוספים שהעמיסו מאד!!!
בנוסף גם הספירה התארכה, כי כמות ה"נזקקים לנגישות" היתה לא הגיונית.
תכלס, היה לא קל מעייף ומייגע!!!

פעם ראשונה מזכיר נכון?....
א"א (כמעט) לא חוזר הביתה ב11:30 אא"כ יש לו קליטה קדמית, ועדה טובה ואפס טעויות ברישום במשך היום, וכולי האי ואולי...
מה שכן, בקלפיות הנגישות היה קטסטרופה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
פעם ראשונה מזכיר נכון?....
א"א (כמעט) לא חוזר הביתה ב11:30 אא"כ יש לו קליטה קדמית, ועדה טובה ואפס טעויות ברישום במשך היום, וכולי האי ואולי...
אא"כ היית מזכיר בקלפי קורונה, סיימת בשמונה ללא ספירת קולות כי כולם היו מעטפות כפולות כמובן וגם קליטה לא היתה, פשוט הגענו לחניון ולקחו מאיתנו את כל החומרים
ולכל המקנאים - מלבד אותם 12 אנשים שריחמו עלינו ובאו לתרום את חלקם בקלפי המיותרת הזאת לא באמת היה מה לעשות חוץ מלהסתובב סביב עצמי יחד עם עוד שלשה שלא מאנ"ש ולהסתכל על השמים (אפילו על אנשים לא היה להסתכל, זה פשוט היה באמצע שום מקום באחד המושבים במרכז הארץ)
אהה וגם השכר 400 ש"ח פחות.....

ואנווהו

משתמש צעיר
משהו קטן שמטריד אותי - כ"כ הרבה אנשים עובדים בוועדת הבחירות, עם תקציב כ"כ ענק (מיליארדים אם אינני טועה)
ובהדרכות בכל פעם הם גאים להציג כמה הם התקדמו ולמדו מהפעם הקודמת בלה בלה ...
וכשאני רואה תמונה כזו -בחירות לכנסת השלישית שנת 1955 לפני כמעט 70 שנה (!!!!!!!!)
ומבין שכלום לא השתנה בעבודת המזכיר (טוב, אולי חוץ מהצורה של הסרגל מחיקות....)
עריכה : השינוי המהותי היחיד הוא שהדמויות התחלפו - בקלפי טיפוסית החרדים בוועדה והחילונים מצביעים
אני שואל את עצמי למה אי אפשר להתקדם במשהו
למה מייצרים כ"כ הרבה ניייר וצריך לכתוב בעט (כחול - חשוב ביותר..) כ"כ הרבה מלל במהלך היום
-מי שהיה בקלפי נגישה יכול להזדהות איתי : על כל בוחר צריך מילוי הצהרה, מילוי בפרוטוקול של הנגישה, ומילוי פרטים על המעטפה כולל שם האב... ויש עשרות כאלו-
איפה המוח של היהודים שזכו בפרסי נובל ??
איפה הסטארט אפ ניישן ??
רק להמציא טפטפות ודיסק אונקי ?
מה איתנו המזכירים האומללים ?
לנצח נישכח בשולי ההיסטוריה ?

נ.ב. הדברים נכתבו בייאוש ובהומור נא לא להתקוטט על פרטים טכניים
00071706.81.F2.93.D7_thumb_l_wide.jpg

נערך לאחרונה ב:

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מי שהיה בקלפי נגישה יכול להזדהות איתי : על כל בוחר צריך מילוי הצהרה, מילוי בפרוטוקול של הנגישה, ומילוי פרטים על המעטפה כולל שם האב... ויש עשרות כאלו
נכון, אבל חוץ ממילוי פרוטוקול, נתתי ל"נכים" למלאות את כל השאר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה