דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

בייביגרו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אסור לו להביא מחליף ללא כתב מינוי
ולא קורה שום דבר אם הוא יוצא גם ל5 שעות....
אלא אם יגיעו מהמפלגה ויחפשו אותו
לא, אני מדבר כשיש אישור מהמפלגה, השאלה היא האם היו"ר או המזכיר לא יכולים לעשות לו בעיות בזה, ולרשום בפרוטוקול ולא יקבל כסף על זה וכו'?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
לא, אני מדבר כשיש אישור מהמפלגה, השאלה היא האם היו"ר או המזכיר לא יכולים לעשות לו בעיות בזה, ולרשום בפרוטוקול ולא יקבל כסף על זה וכו'?
אם אתה מביא מחליף זה נרשם בפרוטוקול
תקום ותצא ואף אחד לא ידע ולא ישאל ותחזור מתי שבא לך
מקסימום בשביל להיות נחמד תציע למזכיר אם הוא רוצה לצאת קצת להתרעננות וגם אתה תצא אח"כ
אני בתור מזכיר נתתי לחברים לצאת עד הספירת קולות

רחל איצקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איך ניתן לבדוק האם יש צורך בעובדים.ת נוספים לבחירות?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם אתה מביא מחליף זה נרשם בפרוטוקול
תקום ותצא ואף אחד לא ידע ולא ישאל ותחזור מתי שבא לך
מקסימום בשביל להיות נחמד תציע למזכיר אם הוא רוצה לצאת קצת להתרעננות וגם אתה תצא אח"כ
אני בתור מזכיר נתתי לחברים לצאת עד הספירת קולות​
אין דבר כזה ''מביא מחליף'', אף אחד לא נמצא בקלפי בלי כתב מינוי

ואגב אתה צריך 2 חברי ועדה לחתום על מעטפות כל הזמן, וזה רץ מהר, ולחתום מראש מעל 25 לא כדאי לך מכמה סיבות

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אין דבר כזה ''מביא מחליף'', אף אחד לא נמצא בקלפי בלי כתב מינוי

ואגב אתה צריך 2 חברי ועדה לחתום על מעטפות כל הזמן, וזה רץ מהר, ולחתום מראש מעל 25 לא כדאי לך מכמה סיבות
אני הבנתי שהוא דיבר על מקרה שיש מחליף עם כתב מינוי כמו שרשמתי למעלה
יש 3 חברי ועדה בשביל זה

גיטל.

משתמש פעיל
מישהוא יודע אם החניון היום בבני האומה בתשלום או פתוח חופשי כמו ביום הבחירות? (בזמן איסוף החומר הרגיש)

יוסי בר

משתמש פעיל
יש למישהו מידע, האם מותר לבעל תפקיד בקלפי (חבר, סגן, יו"ר, משקיף) לצאת להפסקה של שעה באמצע היום? או שהוא חייב להביא מחליף, ואם כן, מה יקרה אם יצא ולא יביא מחליף?
יש למישהו מידע על מפקח טוהר הבחירות אם יכול לצאת ואם צריך מחליף ?

דרדר

משתמש רשום
יש למישהו מידע על מפקח טוהר הבחירות אם יכול לצאת ואם צריך מחליף ?
בתכלס אתה יכול לצאת למשך שעות,
ולחזור לצלם רק את הספירה
תתידד עם המזכיר והצוות כדי שלא יעשו בעיות ולדעתי יהיה לך יום קליל במיוחד

נערך לאחרונה ב:

צחית

משתמש מקצוען
המזכיר צריך לרשום בפרוטוקול
אבל לא בטוח שיורידו בגלל זה בשכר

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
חברה, יש לכם טיפים למזכיר קלפי לזרז את הענינים ושלא יהיה פדיחות בסוף היום?​
כשיש הפוגות במהלך היום לעשות השוואות בין המחיקות והסמונים, כדי שאם הייתה טעות או פספוס זה יהיה עדיין קרוב ומישהו יזכור מה היה

לעבוד מסודר לפי הספר

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
חברה, יש לכם טיפים למזכיר קלפי לזרז את הענינים ושלא יהיה פדיחות בסוף היום?
א. כמו שכבר כתבו זה כל שעתים בערך לספור את כל המצביעים ולראות שהכל תואם וגם תואם למעטפות שנחתמו
ב. אני תמיד בשעה 20:30 שכבר אין כמעט מצביעים
הייתי פותח בצד את כל השקיות עם הצבעים ומראה לחברי הועדה מה זה כל דבר ומה הסדר שבספירה
וככה תוך 30 דק' היינו אחרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה