דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ברוך 2

משתמש פעיל
לא יודע אם כאן זה האשכול הנכון, אבל:
אני אמור להיות חבר ועדה מטעם דגל ונשלח לי כתב מינוי
בפעם שעברה היה כתוב מספר משמרות מתוכנן: 1, וכך ידעתי שאף אחד לא אמור להחליף אותי.
הפעם זה לא כתוב.
איך אני אמור לדעת אם אני משובץ לכל היום או רק חלקית.

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מחפש נסיעה לבוקר יום הבחירות (6-6.15) בירושלים. ממקור ברוך לרמות
0504125335

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לא יודע אם כאן זה האשכול הנכון, אבל:
אני אמור להיות חבר ועדה מטעם דגל ונשלח לי כתב מינוי
בפעם שעברה היה כתוב מספר משמרות מתוכנן: 1, וכך ידעתי שאף אחד לא אמור להחליף אותי.
הפעם זה לא כתוב.
איך אני אמור לדעת אם אני משובץ לכל היום או רק חלקית.
כתוב בנספח שעת סיום משמרת?

ברוך 2

משתמש פעיל
חברה, יש לכם טיפים למזכיר קלפי לזרז את הענינים ושלא יהיה פדיחות בסוף היום?
א. כמו שאמרו במהלך היום כשזרם האנשים עוצר קצת לבדוק שהפרוטוקולים והטפסים מאוזנים, (לא לפחד אפילו לעצור אנשים מלהיכנס לקלפי בינתיים),
לתוספת תועלת אפשר לסדר את ערימת המעטפות שבשימוש בצורה של 10 מאוזן 10 מאונך או 5-5 וכך אם יש פערים בין הפרוטוקולים יודעים מי צודק וזה עוזר "להיזכר" בטעות.

ב. כשסופרים את הקולות שני חברי הועדה שכותבים את הסימונים בטבלה קוראים ביחד: לדוג' בקול הראשון של שס שניהם אומרים "שס 1" בשני "שס 2" בשלישי "שס 3" ברביעי "שס 4" ובחמישי "שס סוגר" בשישי חוזרים ל"שס 1".
השיטה הזאת בדוקה!! עשיתי אותה כחבר ועדה כבר כמה מערכות בחירות והיא מנטרלת מראש כל אופציה לטעות. גם אם לוקחת טיפונת יותר זמן, זה שוה. (להגיד סוגר מנטרל גם את האופציה שמישהו יעשה פס חמישי במקום לסגור).

לתוספת תועלת אפשר גם את הפתקים לדחוף לדוקרן בצורה של 5-5 מאוזן-מאונך, כדי שאם-אם יש טעות יודעים בקלות מי צודק והשני מתקן.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ב. כשסופרים את הקולות שני חברי הועדה שכותבים את הסימונים בטבלה קוראים ביחד: לדוג' בקול הראשון של שס שניהם אומרים "שס 1" בשני "שס 2" בשלישי "שס 3" ברביעי "שס 4" ובחמישי "שס סוגר" בשישי חוזרים ל"שס 1".
השיטה הזאת בדוקה!! עשיתי אותה כחבר ועדה כבר כמה מערכות בחירות והיא מנטרלת מראש כל אופציה לטעות. גם אם לוקחת טיפונת יותר זמן, זה שוה. (להגיד סוגר מנטרל גם את האופציה שמישהו יעשה פס חמישי במקום לסגור).
בדוק ומנוסה!
מאוד מומלץ

• תודה
Reactions: ANK

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כתוב סיום עבודת הקלפי
השאלה אם זה מחייב
או שפתאום אני יופתע עם מישהו שמחליף אותי
(חבר שקיבל מהליכוד וקיבל ג"כ באותו נוסח, אמרו לו בפירוש שהנוסח לא מחייב ומישהו מחליף אותו)
א. מה ביקשת ברישום?
ב. מה כתוב בהתחלת משמרת?

ילילי

משתמש מקצוען
דרך אגב חשבתי היום כל מי שמזכיר קלפי יכול להתקשר למטה של יהדות התורה או ש"ס ולעדכן אותם שהוא חרדי והוא נמצא בקלפי מספר. . . . . וחבל שישקיעו כסף ומשאבים לתחזק שם משקיף

משה 05276

משתמש מקצוען
דרך אגב חשבתי היום כל מי שמזכיר קלפי יכול להתקשר למטה של יהדות התורה או ש"ס ולעדכן אותם שהוא חרדי והוא נמצא בקלפי מספר. . . . . וחבל שישקיעו כסף ומשאבים לתחזק שם משקיף
ממש לא אסור למזכיר להיות משוייך למפלגה הוא לא יכול לדווח להם על המצביעים

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מזכיר קלפי צריך להיות "ניטרלי"

צ'ייסר

משתמש מקצוען
אפשר גם לקרוץ לו בקלפי
שיילך למקום שתהיה בו תועלת .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה