דרוש מידע מה מרגיע אתכם?

ביני עמודי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
מי אמר?
וכמעט בטוח שהיו כבר צדיקים שאמרו שגם תפילה בלב היא בגדר תפילה.
רק צריך למצוא מקור...
יש
אמרו לי שכתוב בנועם אלימלך שהתפילה הכי מעולה (כי אין עליה שום קטרוג או משהו כזה) היא תפילה במחשבה

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל
ציור -בשמן ,במים ,הדבר האידאילי להרגעה מניסיון.
יש
אמרו לי שכתוב בנועם אלימלך שהתפילה הכי מעולה (כי אין עליה שום קטרוג או משהו כזה) היא תפילה במחשבה
לא יודע מה כתוב אני כן יודע שא''כ מדוע נתקנה התפילה והרי עדיף תפילה בלב ודו''ק ואכמ''ל.

ניאגרה

משתמש פעיל
כף יד (כמו שמעבירים אצבע על היד אז חלק עולה וחלק יורד עולה יורד..) נשימות עמוקות, שרק הבטן עולה בהן, לנשום חזק, לשחרר, ושוב לנשום. (כאילו מיד אחת לנשום איזה ריח נעים, וליד השניה להוציא- למי שלא מצליח בכללי)
וזהו---
זה מרגיע. זה משחרר. מאד.
אפשר הסבר ברור יותר?
לא הבנתי כלום מהחלק הזה

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל
אם מעשן אז סיגריה
מה ההכללה????..
נראה לי שהתכוון שכל גבר בפוטנציאל מרגיע אותו סיגריה ,ורק או שלא נחשף לזה, או שנחשף אבל קצת, וכידוע הסיגריה הינה טעם נרכש, או שנחשף ורק צריך להפסיק מחמת הסיכון שבדבר, הכותב לפניכם כותב זאת מניסיון.

ניאגרה

משתמש פעיל
נראה לי שהתכוון שכל גבר בפוטנציאל מרגיע אותו סיגריה ,ורק או שלא נחשף לזה, או שנחשף אבל קצת, וכידוע הסיגריה הינה טעם נרכש, או שנחשף ורק צריך להפסיק מחמת הסיכון שבדבר, הכותב לפניכם כותב זאת מניסיון.
אז זהו, שהסגריה הראשונה לא מרגיעה
גם נכתב מנסיון

עורכת וידיאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
זה כזה.
אבוש אף אחד אחר לא יכול להביא לי עכשיו חיבוק. פליז. אני יודעת שאתה אוהב אותי.....
אמאלה
אחת התפילות, אם מותר לקרוא לזה ככה. הכי שוות להקב"ה.
אחד החיבורים הכי חזקים שקיימים בעולם.
במילים שלך. בשפה שלך. עם איך שאתה מרגיש נכון לדבר / לחשוב
זה כזה וואוווווו

ברכתי

משתמש פעיל
יש לכם רעיונות לדברים מרגיעים למי שעובר תקופה לא קלה?
כגון:
טיפול בפרחי באך
שמיעת מוזיקה
משקה צמחים
וכו
אשמח למידע, עדיף מנסיון...
תודה
מנסיון, בזמנים של לחץ שמחות וכדו'..
נעזרת בטיפות הרב של יורוביץ
אם מעניין אותך אצן לך פרטים....

תפוח זהב

משתמש פעיל
מחפשת קבצי שמע מדידטיבים
להרגע, דמיון מודרך
משהו מנקה
לניקוי רגשי לפני השינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה