מידע שימושי מה יעזור לי לרדת במשקל?

יהודיתו

משתמש מקצוען
זה לא.
יותר ויותר ממליצים על 3 ארוחות מזינות וטובות, מאכילות קטנות לאורך היום. זה מרגיל את הגוף לצרוך אוכל כל הזמן, ומיותר לחלוטין
אני ירדתי עם השיטה הזאת רק בשבועיים כבר 4 קילו (ואני לא שמנה-מידה 42- ככה שזה לא ירידה מהירה יחסית למשקל)
כנראה תלוי גוף..

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מעניין פעם לעשות סקר, אם יש סוג של דיאטה/ תזונה/ עבודה רגשית/... שהחזיקה מעמד יותר משנתיים.

בלי סקר אני יכולה לאמר לך- מנסיון של 10 שנים עבודה עם נשים- שניסו הכככל
דיאטות, ספירת קלוריות משקאות וכדורים בד"כ לא מחזיקות
שינוי אמיתי והרגלי תזונה וספורט כן מחזיקים
לא יודעת בנוגע לאכילה רגשית

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
אני הורדתי גלוטן וחלב אחרי שהייתי אצל דיאטנית של הקופה.
ירדתי 6 קילו בהתחלה ממש החמרתי היום כבר לא כל כך אבל משתדלת ולא עליתי מאז

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
אני אישית סובל גם שנים רבות מהשמנה מוגזמת קל מאוד לתפוס מקלדת ולתת עצות אך פני הדברים אינם כך מדובר פשוט ב-מלחמה של ממש וקשיים מטורפים בטח כשמנסים ומשתדלים כמה שאפשר ולא רואים שום תזוזה ובטח שלא תוצאה ולכן אני כבר 3 חודשים לוקח את זריקות האזומפיק שזה עולה קצת כסף אך ביחד עם הליכה כל יום ושמירה על ארוחות בזמנם ובאיכות המאכלים {עשירים ובריאים }כן אפשר לראות ולהגיע לתוצאות בהצלחה לכולם בכל הדיאטות ולזכור שכל ההתחלות קשות ואפי' יכולים להיות בהתחלה קצת תופעות לוואי אך כדאי מאד לחכות שתחלופנה...

ואז פשוט סבבה
{בכללי אולי כדאי לפתןח פורום מיוחד לתזונה בריאה ובו כל אחד יעשיר מנסיונו ומהידע שיש לו }

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
למה ??
מי שעושה פעילות גופנית זקוק ליותר חלבונים, אבל למי זה יכול להזיק ??

לא היה כתוב מי שעושה פעילות גופנית
כתוב היה- אכילת חלבונים

אכן ספורט דורש אכילה נוספת של חלבון לצורך בניית השריר וממש לא אכילה מרובה של חלבון
היה פעם מיתוס שמי שאוכל הרבה חלבון השריר נבנה וזה שורף את השומן סביבו (משהו כזה...) כנראה שמשם הגיע הדיאטת חלבונים

כמו כל דבר הגזמה באכילה של משהו מסוים או אכילת "רק" משהו מסוים לא טובה
מוציאה מאיזון ואף יכולה להשמין!!

ברמת העיקרון - הגוף צריך להכיל את כל אבות המזון!
כמובן בצורה טובה ומבוקרת
ומי שרוצה באמת אכילה נכונה, תזונה טובה, מה נכון מה לא מה להוריד ומה להוסיף.
כדי לא לפגוע במערכות הגוף וגם כדי לא לגרום למצב של "פלאטו" - מצב שהגוף מפסיק להגיב לדיאטות והרזיה
צריך מומלץ וכדאי להתייעץ עם תזונאי/ת/דיאטני/ת מוסמכים ולא לעשות לפי המלצות של אנשים שניסו על עצמםם
כי לא מה שטוב לשני טוב לך.

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@אלי7 ספורט
הדיאטה של לא לאכול בלילה עוזרת?
לא יודעת, אני הרבה פעמים מגיעה לפער יותר גדול. נניח מסיימת לאכול ב10 ובבוקר רק ב11-12, ואולי אפילו אח"כ.
בינתיים אני רק עולה במשקל...:cry:

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
@אלי7 ספורט
לא יודעת, אני הרבה פעמים מגיעה לפער יותר גדול. נניח מסיימת לאכול ב10 ובבוקר רק ב11-12, ואולי אפילו אח"כ.
לא מניסיון
אבל נראה לי שחלק מהעניין זה כמה זמן לפני השינה מפסיקים לאכול.

שולמית רוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לפ
@אלי7 ספורט
י מה שידוע לי ההמלצה היא לסיים לאכול ב6 או 7 בערב.
כי בשעות הלילה מערכת העיכול עובדת הרבה פחות טוב.

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אממממממ...
וזה עובד?
נסיון?
אין לי כח לצום סתם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה