דרוש מידע מה התפקיד של הפסיכולוגית בתוך הקהילה?

מצב
הנושא נעול.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
@שירבירשירי מה המטרה שלך? ללמוד מקצוע נחשב? לפרנס בקלות? משהו לנשמה?
כי אם את חושבת על מקצוע לפי כמה כסף לשעה, את יכולה ללמוד גם גרפולוגיה, על אותה הדרך.
נראה לי שיש ביקוש בציבור החרדי (אבל למומחים בתחום).

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
כי אם את חושבת על מקצוע לפי כמה כסף לשעה, את יכולה ללמוד גם גרפולוגיה, על אותה הדרך.
אם רוצים המון כסף לפי שעה, נראה לי עובד הכי טוב להמציא שיטה ולמכור אותה עם פרצוף בטוח.
פריירים לא מתים, רק מתחלפים.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם רוצים המון כסף לפי שעה, נראה לי עובד הכי טוב להמציא שיטה ולמכור אותה עם פרצוף בטוח.
פריירים לא מתים, רק מתחלפים.
התכוונתי לזה שלא הבנתי איך מחליטים על מקצוע משמעותי כל כך, לבעל המקצוע ולמי שמגיע אליו,
על סמך כמות השקלים שנכנסים לארנק.

שירבירשירי

משתמש פעיל
המטרה ללמד מקצוע שיש לו ביקוש והוא מסב לי הנאה וסיפוק
עכשיו ברור שהכל בידי שמים וצריך ס"ד ותלוי בכישרון וכו וכו
אני מדברת שלב לפני כן

התכוונתי לזה שלא הבנתי איך מחליטים על מקצוע משמעותי כל כך, לבעל המקצוע ולמי שמגיע אליו,
על סמך כמות השקלים שנכנסים לארנק.
אין לי עניין לזרוק כסף לפח
ואם הדרך לעו"ס קלה יותר אז למה לא עו"ס
ואם CBT מאוד הולך היום וג"כ נחשב, אז למה לא אותו?
בקיצור, מנסה לברר אם באמת פסיכולוגיה קלינית זה דבר מבוקש בציבור החרדי

סוג של עריכת מצב, בדיקת נתונים של פסיכולוגיות קליניות / עוסיות קליניות בציבור החרדי, רווח ותעסוקה.

sheen

משתמש מקצוען
תכלס, אם אני אהיה פסיכולוגית ואקח 300 שקל לשעה, זה המתכון להיות אמא פנויה לילדים: עובדים 3 שעות ביום ובתמורה, אחרי ניקוי מס, מרוויחים כ15000 לחודש.
לא רע. לא רע.
נשמע לי שצריך לעבוד כמה שעות נוספות כדי לממן השתלמויות והדרכות.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
תכלס, אם אני אהיה פסיכולוגית ואקח 300 שקל לשעה, זה המתכון להיות אמא פנויה לילדים: עובדים 3 שעות ביום ובתמורה, אחרי ניקוי מס, מרוויחים כ15000 לחודש.
לא רע. לא רע.
"ילדים של פסיכולוגים" נחשבים לאוכלוסיה קצת פחות .... מממ...
את יודעת, כמו הנעליים של הסנדלרים :D

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
ועוד משהו, בקורסי NLP מסויימים מדריכים לקחת מחיר של כ600 ש"ח לפגישה מתוך תפיסה של עיקוף מנגנוני המוח והתת מודע (המקובלת בתפיסה של הNLP ). ברגע שאדם משלם 600 ש"ח הוא יהיה ממושמע לטיפול וירגיש הטבה גדולה יותר מאשר בשעה שישלם 200

ובכן, לא ממליצה לשלם לפגישה עם שום מטפל סכומים כאלה.
:mad:
שיווקית הם צודקים לצערי.

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
המטרה ללמד מקצוע שיש לו ביקוש והוא מסב לי הנאה וסיפוק
עכשיו ברור שהכל בידי שמים וצריך ס"ד ותלוי בכישרון וכו וכו
אני מדברת שלב לפני כן

אין לי עניין לזרוק כסף לפח
ואם הדרך לעו"ס קלה יותר אז למה לא עו"ס
ואם CBT מאוד הולך היום וג"כ נחשב, אז למה לא אותו?
בקיצור, מנסה לברר אם באמת פסיכולוגיה קלינית זה דבר מבוקש בציבור החרדי

סוג של עריכת מצב, בדיקת נתונים של פסיכולוגיות קליניות / עוסיות קליניות בציבור החרדי, רווח ותעסוקה.
כי ההבדל בין מקצועות שונים זה לא רק השכר. ומי שלומד מקצוע לא רק בגלל השכר, יבחר מה שיותר מתאים לשאר הפרמטרים החשובים לו או המתאימים לאשיותו, עוס ופסיכולוגיה זה שונה ! לא אחד יותר מהשני אלא מקצוע שונה שיש בו גם דברים שווים.
אני חושבת שנכון לברר שכר לפני שלומדים מקצוע, אחרי הכל המטרה, שלי, בכל אופן היא לפרנס. אבל אם המטרה היא רק שכר ולא משנה על חשבון מי , או אין עקרונות מוסריים בסיסיים שחשובים לך, אז ברור שעדיף קורס 3 חודשים מאסטר nlp או כל צירוף אחר של 3 אותיות, לגבות 600 שח לשעה או להסתפק ב300. הרווחיות כפולה בזה כי גם חישוב ההשעקה ועלות הלימודים פר ההכנסה יוצא לטובת מקצוע ה3 אותיות כלשהו לעומת עוס או פסיכולוג...

שירבירשירי

משתמש פעיל
אני חושבת שנכון לברר שכר לפני שלומדים מקצוע, אחרי הכל המטרה, שלי, בכל אופן היא לפרנס. אבל אם המטרה היא רק שכר ולא משנה על חשבון מי , או אין עקרונות מוסריים בסיסיים שחשובים לך, אז ברור שעדיף קורס 3 חודשים מאסטר nlp או כל צירוף אחר של 3 אותיות, לגבות 600 שח לשעה או להסתפק ב300. הרווחיות כפולה בזה כי גם חישוב ההשעקה ועלות הלימודים פר ההכנסה יוצא לטובת מקצוע ה3 אותיות כלשהו לעומת עוס או פסיכולוג...
דמגוגיה מאוד מרשימה
אני מנסה להבין אם באמת נשמע ממני שהמטרה שלי היא רק לעשות כסף, אם כך מזמן הייתי בוחרת לעסוק בנדל"ן
תודה בכ"א

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
אני מנסה להבין אם באמת נשמע ממני שהמטרה שלי היא רק לעשות כסף, אם כך מזמן הייתי בוחרת לעסוק בנדל"ן
תודה בכ"א
כן נשמע ממך שהראש שלך עכשיו יותר בקטע הכלכלי.
זה יכול להגיע ממניע זמני אבל אם את מנסה להבין -אז כן לשם הרוח נושבת, כפי הנראה,כמובן...

שירבירשירי

משתמש פעיל
כן נשמע ממך שהראש שלך עכשיו יותר בקטע הכלכלי.
זה יכול להגיע ממניע זמני אבל אם את מנסה להבין -אז כן לשם הרוח נושבת, כפי הנראה, כמובן...
צר לי שככה אני נשמעת
כי מה שרציתי הוא לשמוע את דעת הקהל
בכ"א אודה על התשובות שכן ענו על מבוקשי

נערך לאחרונה ב:

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
אגב,
אם את רוצה לדעת מהו התחום שחסר את המקצועיות שלו בציבור בחרדי
זה הענף של הפגיעות למיניהם.
לצערי, אין בציבור שלנו מספיק את המקצועיות וחבל.
ושוב, המקצועיות היא נגזרת עיקרית מניסיון רב שנים כך שזה עניין לטווח ארוך.

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
ידוע לי
דברתי עם מטפלת רגשית אחת טובה ומקצועית והיא ענתה לי בכנות שהיא מעולם לא התעסקה בזה
וזה חבל כי זה נצרך
וכאן אם תהיה לך את הדיפלומה עם ההכשרה המתאימה זה יכול להיות מעולה.
זאת נישה שחייבת מקצועיות ותעודות בנושא חשובות מאוד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה