דרוש מידע מה התפקיד של הפסיכולוגית בתוך הקהילה?

מצב
הנושא נעול.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
תודה.
נשמה.
זה העניין
שאני רוצה לדעת האם המקצוע מבוקש אצל פסיכולוגיות חרדיות
המקצוע מבוקש מאוד בציבור שלנו ונצרך מאין כמותו.
רק בתנאי -
שתהיי מקצועית בהחלט ותהיה לך דעת תורה צמודה.
ו---
ענווה. בכמויות ענק.

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
בכלל לא
רק הלימודים היו בשביל התחביב?
כי השוק מוצץ במטפלות שלוקחות גם יותר מ300...
אם את הולכת לזה בגלל השכר -תפרשי עכשיו.
כל מקצועות הנפש\ החינוך אם הגישה היא כלכלית -זה לא ילך.

ורק שתדעי שאני מכירה כמה פסיכולוגיות ואפילו קרמינולוגית קלינית שלוקחות 300 ש"ח והן מקצועיות ומבוקשות מאוד.
והן --
חילוניות.

שירבירשירי

משתמש פעיל
ורק שתדעי שאני מכירה כמה פסיכולוגיות ואפילו קרמינולוגית קלינית שלוקחות 300 ש"ח והן מקצועיות ומבוקשות מאוד.
על זה עדיין לא שמעתי
אבל יפה מצידן!
אולי את מכירה גם חרדיות או שמוצפות בשוק או שלוקחות ככה ובעלות תואר פסיכולוגיה קלינית?

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
על זה עדיין לא שמעתי
אבל יפה מצידן!
אולי את מכירה גם חרדיות או שמוצפות בשוק או שלוקחות ככה ובעלות תואר פסיכולוגיה קלינית?
מי שאני כן מכירה - אין לי מושג לגבי המחירים.
וחוץ מזה גם לאחר שתסיימי תצטרכי לקחת מחיר זול יותר כי המחיר עולה עם הניסיון.
כמו רופא שמקדיש 7 שנים מחייו, ועדיין נפלט למרפאות ציבוריות עד שמקבל את התחום שלו והמקצועיות ואז ממילא השכר עולה בהתאם.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הבנתי נכון, דברת על פסיכולוגית, הוי אומר עברה תהליך מאוד ארוך ומפרך של לימודים
ובסוף לוקחת 300 ש"
:eek:
הבינות עכשיו??:rolleyes:
הו, יש תחומים שהמסלול שלהם פחות או יותר מקביל והשכר פחות מזה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

בנימיני

משתמש מקצוען
יש לי היכרות מעמיקה עם שוק הטיפול החרדי
כמו שאמרו כאן
זה לא דבר שעושים בשביל כסף
ראשית מתחילת הלימודים ועד שמתחילים להרוויח את השקל הראשון לוקח 10 שנים לפחות
בדרך עובדים כמה שנים כמתמחה בפחות משכר מינימום...

זה מקצוע שמתאים לאנשים עם אופי מאד מסויים וחייבים להיכנס לזה עם תחושת שליחות אחרת לא שורדים

לא מכחיש שאחרי כל מסע התלאות יש בהחלט אנשי טיפול שמרוויחים יפה מאד אבל זה כמו השקעה שתישא פירות בעוד עשור

הדרך היותר קצרה היא מסלול של תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית שמאפשרת עבודה כמטפל רגשי בפחות זמן מפסיכולוגיה
אם כי שברוב המרפאות שמעסיקות אנשי טיפול לא מתקבלים עוסים שלא למדו קורס פסיכותרפיה
הקורס הוא קורס ארוך ומאד יוקרתי שלא כל אחד מתקבל אליו

לבן

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת ממה אני יותר בהלם מזה שהיא פסיכולוגית חרדית או מה300...
אם זה המחיר, בשביל מה ההשקעה המטורפת של הלימודים??
מוזר לי
המחיר לפסיכולוגים חרדים וחילוניים כאחד מעולם לא עבר את ה400 רובם לוקחים כ300-350 למעט בודדים.
זה סכום גבוה מאד למפגש יחידני, בפרט שיש הרבה מפגשים ואנשים הם לא כספומט.
זו עלות של טיפול פסיכולוגי.

לצערי, הרבה מאלו שלומדים קורסונים קצרים לגבי פסיכותרפיה, רפואה משלימה, NLP ועוד מתיימרים לקחת סכומים גבוהים מאד מאנשים, בזמן שברור קצר היה מעלה את העובדה הפשוטה שאפילו פסיכולוג לוקח פחות או יותר את אותו סכום. וזו אחת הסיבות שעדיף ללכת לפסיכולוג ולא למטפל רגשי שלמד כמה קורסים.

לדעתי מטפל רגשי או קאוצ'ר לא אמור לקחת סכום שעובר את ה150 ש"ח, אם הוא לוקח 200 ומעלה זה לא מוצדק, למעט מטפלי CBT מקצועיים מאד לא הייתי ממליצה להוציא סכום כזה על אף איש מקצוע בבריאות הנפש מלבד עו"ס קליני עם נסיון רב או פסיכולוג.

תכלס, אם אני אהיה פסיכולוגית ואקח 300 שקל לשעה, זה המתכון להיות אמא פנויה לילדים: עובדים 3 שעות ביום ובתמורה, אחרי ניקוי מס, מרוויחים כ15000 לחודש.
לא רע. לא רע.
סכום גדול יורד על הדרכות והשתלמויות.
ממש השבוע העברתי מקרה קשה למטפלת שהודיעה לי שהיא מתחילה הדרכה פרטנית עבור המקרה הזה, עלות ההדרכה 500 שקלים למפגש, והיא תצטרך לקחת לפחות שלוש הדרכות לטיפול הזה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

בנימיני

משתמש מקצוען
המחיר לפסיכולוגים חרדים וחילוניים כאחד מעולם לא עבר את ה400 רובם לוקחים כ300-350 למעט בודדים.
זה סכום גבוה מאד למפגש יחידני, בפרט שיש הרבה מפגשים ואנשים הם לא כספומט.
זו עלות של טיפול פסיכולוגי.

לצערי, הרבה מאלו שלומדים קורסונים קצרים לגבי פסיכותרפיה, רפואה משלימה, NLP ועוד מתיימרים לקחת סכומים גבוהים מאד מאנשים, בזמן שברור קצר היה מעלה את העובדה הפשוטה שאפילו פסיכולוג לוקח פחות או יותר את אותו סכום. וזו אחת הסיבות שעדיף ללכת לפסיכולוג ולא למטפל רגשי שלמד כמה קורסים.

לדעתי מטפל רגשי או קאוצ'ר לא אמור לקחת סכום שעובר את ה150 ש"ח, אם הוא לוקח 200 ומעלה זה לא מוצדק, למעט מטפלי CBT מקצועיים מאד לא הייתי ממליצה להוציא סכום כזה על אף איש מקצוע בבריאות הנפש מלבד עו"ס קליני עם נסיון רב או פסיכולוג.

סכום גדול יורד על הדרכות והשתלמויות.
ממש השבוע העברתי מקרה קשה למטפלת שהודיעה לי שהיא מתחילה הדרכה פרטנית עבור המקרה הזה, עלות ההדרכה 500 שקלים למפגש, והיא תצטרך לקחת לפחות שלוש הדרכות לטיפול הזה.
אני מכיר כמה וכמה פסיכולוגים/ יות מוסמכים שלוקחים 500 ₪ לפגישה ואין שעה פנויה ביומן שלהם
והאמת? הם שוים את זה...

לבן

משתמש סופר מקצוען
גם עוסיות עם תואר שני? או רק פסיכולוגיות קליניות?
עוסיות עם תואר שני שאני מכירה, מוצפות מעל הראש.
כנ"ל מטפלות סי בי טי שעוסקות בחרדות וכפייתיות.
עבדתי בעבר עם מישהי שהיו לה כ15 מטופלים לשבוע בקליניקה הפרטית.
אני מכיר כמה וכמה פסיכולוגים מוסמכים שלוקחים 500 ₪ לפגישה ואין שעה פנויה ביומן שהם
בד"כ הם כאלה מקצועיים מאד עם נסיון ארוך שנים ואנשים מוכנים לשלם מחיר גבוה יותר ללכת למישהו מאד מבוקש, או שהם מתוך הקהילה החרדית מיינסטרים ומקושרים מאד, ככה שסמינרים רבנים עסקנים ועוד מפנים אליהם. יש בודדים כאלה.

לבן

משתמש סופר מקצוען
ועוד משהו, בקורסי NLP מסויימים מדריכים לקחת מחיר של כ600 ש"ח לפגישה מתוך תפיסה של עיקוף מנגנוני המוח והתת מודע (המקובלת בתפיסה של הNLP ). ברגע שאדם משלם 600 ש"ח הוא יהיה ממושמע לטיפול וירגיש הטבה גדולה יותר מאשר בשעה שישלם 200

ובכן, לא ממליצה לשלם לפגישה עם שום מטפל סכומים כאלה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה