מה התועלת בקמא-טק?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כנראה לא הסברתי את עצמי כראוי...
ניסיתי להסביר בצורה סאטירית איך יכול להיות שנושאים שהם א׳ ב׳ במדעי המחשב לא הוכנסו לתכנית הלימודים של הסמינרים.
וההסבר שהצעתי, שבעצם בכלל כל העניין של ההצלחה המקצועית (במיוחד אם זה תחום טכנולוגי) זה דבר זר וכמעט פסול עבור בת ישראל כשרה. תפקידה העיקרי זה להיות עקרת בית. אז שתגיד תודה על הלימוד החפיף שהיא כן מקבלת.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כנראה לא הסברתי את עצמי כראוי...
ניסיתי להסביר בצורה סאטירית איך יכול להיות שנושאים שהם א׳ ב׳ במדעי המחשב לא הוכנסו לתכנית הלימודים של הסמינרים.
וההסבר שהצעתי, שבעצם בכלל כל העניין של ההצלחה המקצועית (במיוחד אם זה תחום טכנולוגי) זה דבר זר וכמעט פסול עבור בת ישראל כשרה. תפקידה העיקרי זה להיות עקרת בית. אז שתגיד תודה על הלימוד החפיף שהיא כן מקבלת.
קולע :)
רק שאני חושב שהבעיה היא שהיום לא רואים בפיתוח קריירה בתור פסול, אלא בתור "היכי תימצי" לבית של תורה (לפעמים זה נכון ולפעמים לא, וכל מקרה לגופו)
בכל מקרה נראה לי שצריכים ללמד לפחות את מה ששואלים בראיונות, אחרת מה עוזר כל שאר הלימודים? (אלא אם כן כל מה שמלמדים בסמינר זה בשביל שהבת תפתח אח"כ עסק עצמאי, שלזה זה מצויין)

מתכנתת:)

משתמש רשום
יש למישהי מגן שהיא עשתה על מבני נתונים וגרפים? דחוףףף אני חייבת חומר לתרגול!!!

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני לא רוצה לכתוב פה מייל, השאלה אם יש לך דרך להשיג משהו עם פרמיום שיקשר ביננו ואני אשלח לך

משתמש רשום
אוייש אין לי...
יודעת מה? אני אביא לך תיבת מייל לא שימושית שלי שתשלחי אליה. נראה לך יש בזה סיכון?

משתמש רשום
y21156789
עם סיומת רגילה של גימייל
אין מילים
תעדכני שראית כי אני לא יכולה להוסיף תגובה בשעה הקרובה....

נערך לאחרונה ב:

משתמש רשום
רשמתי לפני 2 תגובות...
בגלל שהייתי מוגבלת בכתיבה של 3 הודעות לשעה, יכולתי רק לערוך הודעות קודמות
יאוו איזה באסה אני כבר לא יכולה למחוק משם כי עבר הזמן של העריכה

משתמש רשום
אני ממש ממליצה על תכנית הלימודים הזו, אמנם עובדים קשה אבל אין מה להשוות את השפשוף של מי שלמדה קמאטק למי שלא....
כל צורת החשיבה משתנה לחשיבה יעילה וראש גדול

גפילטעפיש

משתמש חדש
היי ,אני לומדת קמא טק באחד הסמינרים החרדים,תכלס כל פעם שאנחנו שואלות על הסילבוס לימודים או על אחוזי ההשמה מתחמקים מאיתנו,מישהי יודעת מה זה הבוט קאמפ ??? מה אחוזי ההשמה דרך קמא טק??? זה שהם מביאים חומרי לימוד נצרכים זה ברור,השאלה כמה להשתגע לדוגמה על המאסות מתמטיקה שלהם..יש ענין בכלל??

Savyon

משתמש פעיל
היי ,אני לומדת קמא טק באחד הסמינרים החרדים,תכלס כל פעם שאנחנו שואלות על הסילבוס לימודים או על אחוזי ההשמה מתחמקים מאיתנו,
מישהי יודעת מה זה הבוט קאמפ ??? מה אחוזי ההשמה דרך קמא טק??? זה שהם מביאים חומרי לימוד נצרכים זה ברור,השאלה כמה להשתגע לדוגמה על המאסות מתמטיקה שלהם..יש ענין בכלל??
לקאמא טק אין השמה לכולם
אז בוודאי ששווה להשקיע כי אחרי שהם מסדרים את המקושרות, הם בוחרים את המצטיינות ביותר!!!
אבל זה משתנה בין הסמינרים (יש שיותר מנסים לדחוף...) תבררי עם בנות בשנתונים מעליך באותו סמינר..

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היי ,אני לומדת קמא טק באחד הסמינרים החרדים,תכלס כל פעם שאנחנו שואלות על הסילבוס לימודים או על אחוזי ההשמה מתחמקים מאיתנו,מישהי יודעת מה זה הבוט קאמפ ??? מה אחוזי ההשמה דרך קמא טק??? זה שהם מביאים חומרי לימוד נצרכים זה ברור,השאלה כמה להשתגע לדוגמה על המאסות מתמטיקה שלהם..יש ענין בכלל??
הי,
אני אנסה לענות על השאלות שלך .
סילבוס הלימודים קבוע בד"כ לפעמים יש שינויים.
בד"כ לומדים מערכות הפעלה, סיבוכיות, וקורסים שונים במתמטיקה.
מתוך כל הבנות לוקחים אחוז מסוים לבוטקמפים בחברות, זה בד"כ תוכנית לימודים של חודשיים בערך של טכנולוגיה ספציפית בחברות הייטק שונות.
לפי מה לוקחים בנות לבוטקמפים? ציונים, וגם המלצות של הרכזת, אז אם תיהיי מה20 אחוז עם הציונים הגבוהים ביותר כמעט בטוח שתתקבלי לבוטקמפ.

אחרי שהבוטקמפ מסתיים קמא טק דואגים להשמה, יש חברות שלוקחות בנות מתוך הבוטקמפ הספציפי שלהן,
ויש גם ימי מיון מרוכזים בחברות שונות.
גם אל הימי מיון לא כולן נשלחות.
יש כאלו שנשלחו השנה ל5-6 ימי מיונים, ויש כאלו שנשלחו השנה רק פעם אחת...
לפי מה בנות נשלחות לימי מיון?
לא מובן כ"כ, אבל גם כאן יש שילוב של ויטמין P כנראה.
בכל אופן מתוך בערך 700 בנות שלומדות את התוכנית של קמא טק,
250 התקבלו השנה לבוטקמפים,
מתוכן 150 בנות מסודרות.
אבל השנה היתה שנה קשה, ויחסית למיתון אלו נתונים מאוד יפים.
הימור שלי, בשנה הבאה יהיה ביקוש גבוה בחזרה(הימור לכל דבר...)

אבל בכל מקרה, אחרי שהבוטקמפ מסתיים אפשר ומומלץ לחפש עבודה גם לבד, איך?
תסתכלי כאן

אם את רואה שאת לא מה20 אחוז שמקבלות את הציונים הכי גבוהים, או שאת שמה לב שזה בא על חשבון יכולת הלמידה שלך בשאר הלימודים, אז אפשר לשחרר.
כן ללמוד את התוכנית אבל לא לחפור על זה יומם וליל...

אם בעבר הייתרון היחסי של לימודי מה"ט היה הידע הטוב של הבנות בקוד, בשנים האחרונות די איבדנו את הייתרון הזה בגלל קמא טק.

אני פוגשת בנות שיודעות מתמטיקה וסיבוכיות מצוין, אבל אין להן מושג איך להקים פרויקט פשוט של ריאקט מאפס, או מושגים פשוטים של קוד.

העיקר לא לסמוך על אף אחד חוץ מהקב"ה,
ולא לחכות לאף אחד.
לדאוג להיות הכי טובה שאת יכולה, וכן אם את בי"ד את כבר בהחלט יכולה לחשוב רציני על חיפוש עבודה.

משתמש רשום
אני פוגשת בנות שיודעות מתמטיקה וסיבוכיות מצוין, אבל אין להן מושג איך להקים פרויקט פשוט של ריאקט מאפס, או מושגים פשוטים של קוד.
לדעתי זה מראה על רמה של סמינר. אם הסמינר לא יודע ללמד אז לפחות קמא-טק יודעים ללמד והנושאים שתחת אחריותם ברורים לבנות..... ודאי שאין להרפות משאר התחומים אבל זו לא האחריות של קמא-טק...

מתכנתת בנשמה

משתמש צעיר
יש כאלו שנשלחו השנה ל5-6 ימי מיונים, ויש כאלו שנשלחו השנה רק פעם אחת...
לפי מה בנות נשלחות לימי מיון?
לא מובן כ"כ, אבל גם כאן יש שילוב של ויטמין P כנראה.
בכל אופן מתוך בערך 700 בנות שלומדות את התוכנית של קמא טק,
250 התקבלו השנה לבוטקמפים,
מתוכן 150 בנות מסודרות.
בדיוק. היו כאלה שנשלחו 6 פעמים, וכאלה שבקושי פעם אחת.
מכירה גם כמה שבכלל לא. גאוניות וחכמות מאוד!!!
כל הבעיה היא: מחסור די חמור בויטמין P:confused:

מעדכנת שהשנה היו 300 בנות בבוטקמפים
יש 150 שלא מסודרות בכלל
בודדות הצליחו למצוא לבד...

כבר 4 חודשים בערך שקמאטק לא מוציאה ימי מיונים בכלל, ולא יוצרים קשר

עכשיו גם הודיעו לבנות באינטל שלא מקבלים אף אחת
אחרי שהן עובדות יותר מחצי שנה, והייתה למיטב ידיעתי התחייבות לקבל כמה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה