דרוש מידע מה אתן עושות ברגעים של שיעמום בעבודה?

מה שבטוח

משתמש פעיל
עוד משהו שאני עושה בימים שממש משעמם..[אין הרבה כאלה בכלל...]
אני מביאה כרטיסי זיכרון וממיינת לפיתוח
שולחת לפיתוח במייל
והולכת בערב לקחת תמונות מוכנות:)
איזה ניצול זמן!!
אני מדברת בעיקר על הדקות הקטנות האלה שהם לא מספיק בשביל לשבת לעשות משהו מועיל אלא להכנס לפרוג להגיב על הודעה שתיים...
בעיקר מחפשת משהו מעניין וקצר לרענן את הראש. סוג כמו אתר חדשות אבל לא חדשות :(

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
איזה ניצול זמן!!
אני מדברת בעיקר על הדקות הקטנות האלה שהם לא מספיק בשביל לשבת לעשות משהו מועיל אלא להכנס לפרוג להגיב על הודעה שתיים...
בעיקר מחפשת משהו מעניין וקצר לרענן את הראש. סוג כמו אתר חדשות אבל לא חדשות :(
הידברות יש דברים מעניינים
או רשימות תפוצה במייל
או פטפוט כמו שכבר כתבו פה למעלה

ט.ק

משתמש מקצוען
מניחה שכמעט לכל אחת יש את הרגעים האלה של שיעמום או הפסקת נשימה באמצע העבודה
מה אתן עושות בזמן הזה?
אתר מעניין שממליצות (שפתוח בנטפרי כמובן)? רשימות תפוצה ששולחות תוכן מעניין?
תודה
בשביל זה יש חכמת נשים

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רשימות תפוצה ששולחות תוכן מעניין?
למי שרלוונטי לה- יש את ה"עלון לזוגיות" של הרב שקולניק.
קליל ממש ונותן הרבה חומר למחשבה וליישום לקידום הזוגיות.

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת מתכונים לארוחת צהרים...

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה