מה אומרים על המשכנתא הזו?

דאבל

משתמש מקצוען
הצעה שקיבלנו מיועץ
עלות הנכס: 1100000 במחיר למשתכן
סכום נדרש למשכנתא: 450 K (תמהיל מס' 1)
רוב הסכום שולם כבר ולכן ירדה האופציה לקחת סכום גדול יותר ולשחק עם הפרעון
בגלל שהתקופה לא ארוכה היועץ טוען שמשתלם לקחת
משכנתא.JPG
צמוד
מה דעתכם?

תודה מראש!!!

A052

משתמש סופר מקצוען
זה נראה סביר, למרות שאולי אפשר קצת להוריד (לא ידוע לנו מה רמת ההכנסות וכו').
הוא נתן לכם הצעה לקבועה לא צמודה במקום הצמודה?

דאבל

משתמש מקצוען
אני רואה שהתמונה חתכה את המשפט
בגלל שהתקופה לא ארוכה היועץ טוען שמשתלם לקחת צמוד
לכן לא נתן הצעה ללא צמודה, כי לדעתו לא משתלם
להתעקש על זה?

מאיר530

משתמש פעיל
זה מאד מאד זול רק הצמוד מציק כי לך תדע מה ילד יום 1.6צמוד זה כמו 2.6 +- ויש מה לקמט אני לקחתי 420000לא צמוד בריבית של 2.5

אני קופץ ג''כ, אני הוצאתי לפני שנתיים משכנתא על חצי מליון ש''ח על דירה באלעד, לא לקחתי יועץ ,אני עד היום לא יודע אם קיבלתי משכנתא בריביות טובות ואם שווה למחזר,אשמח לכל חוות דעת.(מצורף קובץ)

קבצים מצורפים

• משכנתא פריינד.pdf
    KB 61.3 · צפיות: 93

A052

משתמש סופר מקצוען
דבר ראשון, תמיד אפשר לפנות לבנק הקיים ולשאול על אופציית מחזור.
דבר שני ייתכן ויש אפשרות להוזיל, השאלה היא בכמה והשאלה אם שווה כל ההתקשקשות מחדש של שמאות ופתיחת תיק וטופסולוגיה וכו'. (בבנק הקיים הרבה פעמים מוותרים על כך)

מאיר530

משתמש פעיל
אני קופץ ג''כ, אני הוצאתי לפני שנתיים משכנתא על חצי מליון ש''ח על דירה באלעד, לא לקחתי יועץ ,אני עד היום לא יודע אם קיבלתי משכנתא בריביות טובות ואם שווה למחזר,אשמח לכל חוות דעת.(מצורף קובץ)
נראה יקר נורא אני אשב בערב מאוחר או מחר לראות יותר את הנתונים
עבדת עם יועץ אל תגיד מה השם רק אם כן או לא

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בהחלט יש מה למחזר את הקלצ ובמשתנה כל 5 לצ בפריים אל תגע זה בתנאי שתקבל שיפור טוב בפאגי. וסיכוי גבוה שתקבל.
אם לא תעביר את הכל לבנק אחר תעלה לפה את ההצעות ונעזור לך.כמובן בתקווה שהמצב בבנק שלך תקין ומשכורות נורמאלית

נראה יקר נורא אני אשב בערב מאוחר או מחר לראות יותר את הנתונים
עבדת עם יועץ אל תגיד מה השם רק אם כן או לא
מה אתם אומרים???!!! ההיתי בטוח שקיבלתי ריביות טובות,מכיוון שהצהרתי הכנסות פי 4 מההחזר החודשי,וההורים(אם נתונים טובים מאוד בבנק)הם ''ערבים משלמים'' (כ''א 20%).
אולי כי לא היה לי וותק עבודה רק 3 מחודשים?
ואם אני ממחזר, אני לא מפסיד חלק נכבד מהתשלומים של שנתיים ששילמתי עד עכשיו שהיו מורכבות רובם מ''רביות''?
ומה אם ע. פירעון מוקדם?ריבית יוון וכו'?
תודה לכל המגיבים והעוזרים.

מה אתם אומרים???!!! ההיתי בטוח שקיבלתי ריביות טובות,מכיוון שהצהרתי הכנסות פי 4 מההחזר החודשי,וההורים(אם נתונים טובים מאוד בבנק)הם ''ערבים משלמים'' (כ''א 20%).
ואל תשכחו שהמשכנתא שלי,היא על פחות מ40% מערך הדירה!!!

A052

משתמש סופר מקצוען
1. מה אתם אומרים???!!! הייתי בטוח שקיבלתי ריביות טובות, מכיוון שהצהרתי הכנסות פי 4 מההחזר החודשי, וההורים(אם נתונים טובים מאוד בבנק)הם ''ערבים משלמים'' (כ''א 20%).
אולי כי לא היה לי וותק עבודה רק 3 מחודשים?
2. ואם אני ממחזר, אני לא מפסיד חלק נכבד מהתשלומים של שנתיים ששילמתי עד עכשיו שהיו מורכבות רובם מ''רביות''?
3. ומה אם ע. פירעון מוקדם? ריבית יוון וכו'?
תודה לכל המגיבים והעוזרים.
1. אתה סותר את עצמך, מי שיש לו הכנסות פנויות *4 מהמשכנתא לא צריך ערב משלם, עצם זה שיש ערב משלם אומר שהבנק לא סומך עליך.
2. לא רלוונטי. (אולי נכון בעיקרון אבל לא מהוה שיקול במחזור)
3. עמלות כתוב לך בקובץ שהעלית, זה לא שיקול אם תצליח להוריד ריבית (1% לכל התקופה שווה הרבה יותר).

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
חייב למחזר. בנתונים שלך זה ממש מוזר. קח לך יועץ טוב תחסוך המון. כדאי מאוד על פי המלצות

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
3 חודשים זה באמת לא טוב. יועץ טוב גם את זה מסדר

korot

משתמש מקצוען
אם מישהו ייתן לכם פה מענה מקצועי בכאלו רזולוציות, אז כדאי לכם לחפש מישהו עסוק יותר, וכנראה מקצועי יותר...
ותנסו לבקש ממנו כמה שעות עבודה בהתנדבות,
אם הוא יסכים, כדאי לחפש מישהו מקצועי יותר, ולשלם לו....

קרן ש

משתמש פעיל
נתבקשתי להעלות לקבל חוות דעת:

450 אל"ש פריים ל30 שנה 1%
450 אל"ש קל"צ 15 שנה 2.6%
450 אל"ש משתנה לא צמודת מדד 30 שנה 2.74%

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה