כללי לעצור את התופעה העצובה והמבישה

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י vj;526362:
זה מזכיר לי שהלכתי לנטורפתית עם הבת שלי, ושאלתי אותה : ואם זה לא יעזור? אז היא אמרה לי, תראי זה הטיפול, , זה כמו שאת הולכת לרופא אחר.

ד"א: זה הרבה פעמים לא עוזר ואנחנו משלמים!
אגב, כל הרפואה האלטרנטיבית בנויה על כך.(אם היו משלמים לפי תוצאה היו פושטים את הרגל)

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
סליחה שאני מקפיץ, ממש במקרה 'מצאתי' את האשכול, ואני חושב שהוא יכול להביא תועלת לכולנו.

PT

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Shia;524700:
אני לא יודע מה אתם רוצים מהבנאדם?
ככה נהוג ומקובל בכל תחום.
הייתי צריך לרצף את הדירה שלי, הזמנתי רצף, הוא ריצף לי חדר אחד בתור סקיצה, זה לא מצא חן בעיני. לקחתי רצף אחר, יותר זול...

גם הרופא שיניים שלי עשה לי סתימה אחת בתור סקיצה, חינם!
בסוף החלטתי לדחות את שאר הטיפול להזדמנות אחרת.

וממש היום במאפיה, ביקשתי כמה רוגלך מהמוכר, בתור סקיצה כמובן, מה הוא אומר לי החצוף הזה? תשלם! ... אתם שומעים? "תשלם" הוא אמר! זרקתי לו את הכסף בפנים... למאפיה הזו אני לא נכנס יותר.

:):):):):):):):):)

אסתי 052714

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;524691:
pr, הרסת לו. לא יפה!

בסה"כ הוא ביקש ממך דוגמא לציור של חמור, ומהקודמת הוא ביקש דוגמא לציור של כבשה ולפני כן הוא ביקש ממישהו אחר דוגמא לציור של פיל וככה הוא הרכיב ספר שלם על גן חיות, בלי לשלם לאף מאייר...

אז בטח הספר נראה קרקטורה
כל ציור סגנון אחר

קריאייטיבית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מודה ל'עוד אחד' על ההקפצה.
וכמה עצוב שהשנים שחלפו מהדיון הזה
לא הייטיבו עם המצב. בכלל לא. :(

שררר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אשכול מחכים ביותר...

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה שהזכירו על בנות הסמינרים, לא הבעיה שהן מציפות את השוק, הבעיה שלא נותנים להם הדרכה בפני עצמה לשיווק עצמי, מיתוג אישי ותמחור, כמו שלמשל בבית פרוג, משקיעים בזה הרבה, כי זה לא פחות חשוב מלמידת המקצוע עצמו, גם לדעת להעריך את המקצוע שלך, את העבודה שלך, ואת מה שאתה מייצר.

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סיפור טוב שאני אוהב לספר ללקוחות עקשניים במיוחד:

מנוע ספינה התקלקל, ואף אחד לא ידע כיצד לתקן אותו. הביאו טכנאי עם 40 שנות נסיון במקצוע.
הבחור בדק את המנוע בזהירות ובקפדנות, מלמעלה עד למטה. לאחר שהסתכל על הדברים, הוא שלח יד אל תוך התיק שלו, והוציא פטיש קטן.
בעדינות נתן מכה קלה עם הפטיש על משהו בספינה, ומיד, המנוע קם לתחיה.
המנוע תוקן!
שבוע לאחר מכן, הבעלים של הספינה קיבלו את החשבון ממנו, על סך $10,000
"מה"?!
הבעלים הופתעו, והמשיכו ואמרו לו: "בקושי עשית משהו. שלח לנו חשבון מפורט בבקשה."
פירוט החשבון ששלח להם הבחור היה פשוט: "- הקשה בפטיש: $2. - לדעת איפה להקיש עם הפטיש: $9,998

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
נכתב ע"י welcome;2113538:
מה שהזכירו על בנות הסמינרים, לא הבעיה שהן מציפות את השוק, הבעיה שלא נותנים להם הדרכה בפני עצמה לשיווק עצמי, מיתוג אישי ותמחור, כמו שלמשל בבית פרוג, משקיעים בזה הרבה, כי זה לא פחות חשוב מלמידת המקצוע עצמו, גם לדעת להעריך את המקצוע שלך, את העבודה שלך, ואת מה שאתה מייצר.

הבעיה האמיתית שהם לא שילמו על הקורס 11,000 ש"ח, ואין להם ערכים של כסף במונחי העולם, בשבילם לצורך הענין לקבל על פרוספקט 100 שקל זו זכייה בלוטו.

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אבל תכלס מה באמת עושים לא נותנים סקיצות בכלל גם לא ללוגו? או שמתמחרים את זה במחיר אחר ואם כן מהו? (אל תדאגו זה לא אני... וב"ה כל הסקיצות ששלחתי אנשים לקחו את זה)

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י עוד אחד;2113585:
הבעיה האמיתית שהם לא שילמו על הקורס 11,000 ש"ח, ואין להם ערכים של כסף במונחי העולם, בשבילם לצורך הענין לקבל על פרוספקט 100 שקל זו זכייה בלוטו.

בסמינר משלמים הרבה יותר מהסכום הזה על לימודי גרפיקה... (אולי לא הם שילמו אלא ההורים)

אספרה

כל מה שצריך כדי שמילים שהשמעתם יגיעו אל הדף
מנוי פרימיום
תודה על ההקפצה.

עצוב לקרוא את תגובותיה הנבונות של נעמה הי"ד.

אמא פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שושן צחור;2113632:
תודה על ההקפצה.

עצוב לקרוא את תגובותיה הנבונות של נעמה הי"ד.

גם אני נסחפתי לכך...
יעמוד לה לזכות לעילוי נשמתה הקדושה, הרצון שלה להיטיב לזולת ולהועיל (כן, בלי לקבל כסף כתמורה!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה