לספר לכם, או לא?

• פותח הנושא Deena
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

Deena

משתמש פעיל
התלבטתי מאד...
מצד אחד, זה נשמע לא כל כך טוב, לכתוב דבר כזה בריש גלי. ואני ממש, אבל ממש, מתפללת שלא תבינו אותי לא נכון.
מצד שני, הכריעה את הכף המחשבה, שאולי יהיה מישהו, בתחילת דרכו (או קצת אחרי..), שיחליט גם הוא לחשוב על הכיוון, והיה זה שכרי.
(ומצד שלישי, אני ממילא לא אוכל לקרוא את התגובות שלכם :))

הערב, לאחר 10 שנות עבודה פוריה מאד, רווחית מאד, ומהנה מאד בתחום - החלטנו שאעזוב את עבודתי כגרפיקאית, על מנת שנזכה להיפטר מהאינטרנט אחת ולתמיד.
זו לא החלטה פשוטה - גם לעזוב עבודה מבוססת מאד, גם להתחיל מחדש בגילי-הלא-כל-כך-זקן-אך-גם-לא-כל-כך-צעיר-וטרי, וגם, וגם, וגם....
אך הכל שווה.
למי שחושב אחרת - אין, אין באמת דרך לעבוד בגרפיקה בלי אינטרנט - גם אם זה עובד בהתחלה.
לאור הפרסומות המדהימות והמשכנעות שראינו כאן בפורום לאחרונה - עשינו שיקול פשוט של רווח מול הפסד - חיי שעה מול חיי נצח, ו - - - -

ויהי רצון ויהא זה לזכות חינוך ילדינו היקרים, שלא ימעדו.

אז זהו, אני אומרת שלום...
נהניתי מאד כאן בפורום, החכמתי, קיבלתי תובנות חדשות, הרבה מעבר לפן המקצועי, היכרתי אנשים מדהימים, ובכלל - נהניתי מאי השפיות בים העכור השוטף את מרחבי האתם-יודעים-מה.

אני מאחלת לכולם כאן המון הצלחה - בכל תחום בו הנכם עוסקים, בין אם זה גרפיקה, פרסום, שיווק, בישול, אפיה, מכירת שטחים על הירח (כן, באמת יש דבר כזה! :), או כל תחום אחר... ובזכות השיתוף המדהים כאן בפורום (לנוכח עזיבתי מותר לי קצת להשתפך :)) - שנעשה ללא הרף וכמובן מאליו, בלי חשבונות קטנוניים המאפיינים בד"כ בני אותו מקצוע - יתן ה' לכולכם מידו הרחבה, בשפע ובהרחבה.

אז זהו? לסיים? פשוט ללחוץ על "שלח" ולגמור עם הסיפור, לתמיד?
אמאל'ה....

Deena

משתמש פעיל
לספר לכם, או לא?

התלבטתי מאד...
מצד אחד, זה נשמע לא כל כך טוב, לכתוב דבר כזה בריש גלי. ואני ממש, אבל ממש, מתפללת שלא תבינו אותי לא נכון.
מצד שני, הכריעה את הכף המחשבה, שאולי יהיה מישהו, בתחילת דרכו (או קצת אחרי..), שיחליט גם הוא לחשוב על הכיוון, והיה זה שכרי.

הערב, לאחר 10 שנות עבודה פוריה מאד, רווחית מאד, ומהנה מאד בתחום - החלטנו שאעזוב את עבודתי כגרפיקאית, על מנת שנזכה להיפטר מהאינטרנט אחת ולתמיד.
זו לא החלטה פשוטה - גם לעזוב עבודה מבוססת מאד, גם להתחיל מחדש בגילי-הלא-כל-כך-זקן-אך-גם-לא-כל-כך-צעיר-וטרי, וגם, וגם, וגם....
אך הכל שווה.
למי שחושב אחרת - אין, אין באמת דרך לעבוד בגרפיקה בלי אינטרנט - גם אם זה עובד בהתחלה.
לאור הפרסומות המדהימות והמשכנעות שראינו כאן בפורום לאחרונה - עשינו שיקול פשוט של רווח מול הפסד - חיי שעה מול חיי נצח, ו - - - -

נהניתי מאד כאן בפורום, החכמתי, קיבלתי תובנות חדשות, הרבה מעבר לפן המקצועי, היכרתי אנשים מדהימים, ובכלל - נהניתי מאי השפיות בים העכור השוטף את מרחבי האתם-יודעים-מה.

אני מאחלת לכולם כאן המון הצלחה - בכל תחום בו הנכם עוסקים, בין אם זה גרפיקה, פרסום, שיווק, בישול, אפיה, מכירת שטחים על הירח (כן, באמת יש דבר כזה! :), או כל תחום אחר... ובזכות השיתוף המדהים כאן בפורום (לנוכח עזיבתי מותר לי קצת להשתפך :)) - שנעשה ללא הרף וכמובן מאליו, בלי חשבונות קטנוניים המאפיינים בד"כ בני אותו מקצוע - יתן ה' לכולכם מידו הרחבה, בשפע ובהרחבה.

אמאל'ה....

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו, איזה צעד...
במה את מתכוונת לעבוד, אם אפשר לדעת?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י Deena;785675:
התלבטתי מאד...

אך הכל שווה.

אמאל'ה....

אני מפחדת (או לא כ"כ :)) שאת סנונית ראשונה...

יצליח ה' דרכך בכל אשר תפני,
ומי אמר שבדורינו אין מס"נ אמיתית?

תאוצה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לא יודעת למה אבל התרגשתי.
"מי כעמך ישראל"

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
Deena, כולנו איתך!!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כל הכבוד!!!!
ה' ישלח לך פרנסה מדהימה, בהרחבה, ומתוך שמחה

תור הזהב

משתמש מקצוען
דינה,
זה מציף,
כל כך הרבה דברים יש לומר לך.
נתחיל מזה שאת היית אחת המובילות ומעצבות דעת הקהל באתר, ונראה שאת ממשיכה לעשות זאת.
נמשיך מזה שאת נותנת תגובה לכל השאלות שצצו כאן בתקופה האחרונה, תשובה האמיתית.
ונסיים בזה שאני מאחלת לך המון הצלחה ויודעת שמי שאמר לחומץ לפרנס. יאמר לשמן הזית הזך שייתן ברכה וכלכלה.

הרבה נחת.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מעריכה מאוד מאוד!
מחזיקים לך אצבעות!!!
את עושה קידוש ה' גדול בהודעתך זו,
מי כמוני מבינה את הקושי שבדבר.
אלוקים יצליח דרכך!
ותראו רק שפע ברכה והצלחה ברוחניות ובגשמיות

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
גדולה מהחיים.

או כמאמר אופל: יום אחד (לא) יהיה לך אינטרנט - - -

מבטי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Deena;785674:
אמאל'ה....

מליאת קנאה בך

אך תעשי זאת אחת ולתמיד
ואל תחזרי לזה אפילו לשנייה אחת
כי היום שנייה ומחר שתיים...

הלואי עלי
ועל כל בני ישראל הקדושים

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
תיכף יסגרו גם את פרוג.
תתכוננו.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
"בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל"
יהי רצון שהקרבן הענק הזה יחיש את פעמי הגאולה.

אגב, רבים מאיתנו קיבלו עוד סייגים בנוגע לשימוש באינטרנט.אבל לחתוך? מדהים!

פישי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היה שווה 60000 אלף רק בשביל לקרוא את זה

אשריך וטוב חלקך
הרבה הצלחה בכל מעשה ידיך
יהודי

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אשריך. אני מחכה ליום שאתפוס גם אומץ כזה.

credit

משתמש צעיר
אשרייך!
בטוחה אני שפרנסתך תוכפל בכפל כפליים. מי יתן חלקי עמך.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה