עזרה למסירה מוצרים ללא גלוטן

מירי הר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני רוצה למסור כמה מוצרים ללא גלוטן אריזות סגורות ופתוחות, בירושלים רחוב המ"ג או קרית בעלזא, למעוניינים ניתן להתקשר 02-5367760

מירי הר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ברוך ד' מישהי כבר ביקשה לי את המוצרים פחות מחצי שעה אחרי שפירסמתי כל הכבוד לפרוג יש לכם זכות במצווה!!!
איך אני מוחקת את ההודעה הראשונה כדי שאנשים לא יתקשרו אלי סתם?

מירי הר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בסוף האישה ההיא לא הגיעה לקחת, אז אני מפרסמת שוב:
אני רוצה למסור כמה מוצרים ללא גלוטן אריזות סגורות ופתוחות, בירושלים רחוב המ"ג או קרית בעלזא, למעוניינים ניתן להתקשר 02-5367760
למסירה חינם!!!

חיק

משתמש פעיל
בסוף האישה ההיא לא הגיעה לקחת, אז אני מפרסמת שוב:
למסירה חינם!!!
עדיין אקטואלי?

מירי הר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן! מחכים למישהו שיבוא לקחת 02-5367760

שמיליקו

משתמש חדש
יש לי מספר קופסאות של עוגיות כשרות לפסח ללא גלוטן
איפה אפשר לברר על נקודות איסוף קרובות של צליאק בקהילה? ב"ה לא מתמצאת בכלל. (אזור רמות, ירושלים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה