לימודי עריכת סרטים

ברוריה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שלום

התחום של עריכת סרטים ברמה מקצועית מאד מדבר אלי, ואני בהתלבטות לפני רישום למחזור החדש של פרוג שמתחיל שבוע הבא.

האם יש כאן בוגרות של המסלול שיכולות לתת באישי חוו"ד על המסלול המדובר, ועל העבודה בתחום?

chefzi

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני אשמח לשמוע תגובות על הקורס

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני למדתי בפרוג עריכת סרטים במחזור השני- מרוצה מאד!!
קודם כל צוות המרצים מעולה והיחס אישי עד היום אני מתקשרת על כל שאלה ומקבלת את אותו המענה שקיבלתי גם בהיותי תלמידה.
הקורס עצמו מקצועי ומרתק. משלב בתוכו גם לימודי צילום, גם עריכה בפרימייר ובאפטר וגם בימוי דוקומנטרי כך שכל אחת יכולה להתמקד דווקא במה שהיא הכי התחברה.
אני אישית מרגישה שיצאתי משם עם הרבה כלים להתפתח ולהתקדם. התחלתי לעבוד בעריכה כבר בהיותי תלמידה. (עם לקוחות שפרוג שלחו לי...) את סרט הגמר שעשיתי בסיום הקורס ובליווי המכללה הגשתי לקרן גשר וקיבלתי מהם ומערוץ יס דוקו מענק כספי ובעז"ה בקרוב אני מוציאה את הסרט הראשון שלי :)
חושבת שאם לא פרוג לא הייתי מגיעה לאן שהגעתי...
אם יש לך עוד שאלה ספציפית אענה בשמחה. בהצלחה!

yakovsalem

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם אני למדתי בפרוג במסלול בימוי, הפקה ועריכת סרטים.
המסלול מקצועי ביותר וברמה גבוהה. רכשתי ידע גדול במהלך הלימודים, ידע שאי אפשר ללמוד בחוץ לבד!
הצוות מקצועי ומסור ותמיד עונה לכל שאלה אפילו שסיימתי לפני שנתיים את הלימודים.

אני חייב לציין, המסלול הוא לא סתם לימודי עריכה או צילום אלא הוא מאגד בתוכו את כל הדרך ליצירת סרט מושלם, החל מתסריט, הכנה לצילומים, צילום בפועל, בימוי תאורה וכמובן עריכה.
המעלה הכי גדולה בקורס שמשלב את כל התחומים יחד ולא מתמקד רק בנושא אחד הוא שגם אם מגיע מישהו שאין לו מושג בתחום כלל הוא יוצא בסוף עם חבילה שלמה שמכינה אותו לעבודה בחוץ.
הפלוס בזה שלא משנה מה התחום שאני אבחר להתעסק איתו בסוף (צילום, עריכה, בימוי, הפקה וכו) בגלל שלמדתי את כלל התחומים זה נותן ערך מוסף גדול מאוד בעבודה בחוץ.

בהצלחה.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
גם אני נתקלתי אתמול בתלמידה של קורס הפקת סרטים של פרוג, התפעלתי מהידע, מהביטחון, מהמקצועיות ומהכלים הרבים שהיא קיבלה בקורס. ממליצה לך בחום!

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפי דבריכם לומדים בקורס הזה גם צילום? הבנתי נכון?
וכמה היחס לזה כמו קורס צילום ממש?
כחלק מהקורסים לומדים גם קורס צילום. גם בתאוריה את לומדת את יסודות הצילום וגם כמובן בפועל את מתרגלת המון על המצלמה- בשיעור עם המרצה ואחרי השיעור עם המתרגל.
את יוצאת מהקורס כשאת יודעת להסריט בצורה מצוינת במצלמת dslr (יש גם מסרטה רגילה במכללה אבל הדגש הוא על dslr) הקורס כולל כמובן גם לימודי תאורה והתנסות עם סוגי תאורה שונים וכן לימודי סאונד.

מרקר-Marker

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני מצטרפת לשושי.
למדתי במסלול הראשון, ובאתי אחרי כמה שנים שערכתי כבר סרטים בפרמייר, ולא היה שיעור אחד שלא התחדשו לי דברים.
רמת הלימודים הגבוהה והמקצועיות.
הם מביאים את המורים הכי טובים בכל תחום!
אחרי הלימודים הרמה של העבודות שלי עלתה בהמון!

עריכה נהדרת

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
גם אני שואלת- כמה עולה?
באיזה שעות מתקימים הלימודים?-בוקר/צהרים/ערב?

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מבינה שהקורס מלמד את כל התחומים שצריך בשביל להפיק סרט.
השאלה שלי היא: בן אדם שרוצה להיות בעל מקצוע מומחה ומבוקש - לא עדיף לו להתמקד יותר בנושא אחד, להשקיע רק בו וללמוד אותו בצורה יסודית?
לדוגמא עריכת וידיאו, סאונדמן, צילום וכו'
הרי בסרטים מקצועיים מביאים בעל מקצוע מיוחד לכל תחום, ולא בן אדם אחד עושה את כל התפקידים...

אגב, הייתי שמחה לדעת, איך המקום שם מבחינה רוחנית?

מצגת013

משתמש רשום
שמעתי על הקורס רבות ואף נרשמתי אך עקב הזמנים שלא התאימו לי מבחינת תחבורה ציבורית מעירי ביטלתי את הרישום, מחכה מאד לקורס זהה שייפתח בירושלים. מקווה שזה יקרה בקרוב.

Leah Rozner

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
השאלה שלי היא: בן אדם שרוצה להיות בעל מקצוע מומחה ומבוקש - לא עדיף לו להתמקד יותר בנושא אחד, להשקיע רק בו וללמוד אותו בצורה יסודית?
לדוגמא עריכת וידיאו, סאונדמן, צילום וכו'
הרי בסרטים מקצועיים מביאים בעל מקצוע מיוחד לכל תחום, ולא בן אדם אחד עושה את כל התפקידים...

ברור שכדאי להתמקד בתחום אחד בשביל מקצועיות מושלמת אבל גם כדאי ללמוד את כל המערכת... כדי לדעת עם מה את עובדת חוץ מזה שבציבור שלנו הרבה רוצים ממך הכל..... מטעמים חסכוניים, וזה עוזר לך להיכנס לשוק.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י מצגת013;2402298:
שמעתי על הקורס רבות ואף נרשמתי אך עקב הזמנים שלא התאימו לי מבחינת תחבורה ציבורית מעירי ביטלתי את הרישום, מחכה מאד לקורס זהה שייפתח בירושלים. מקווה שזה יקרה בקרוב.

שמעתי שיפתח אחרי פסח.

rivkik

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
גם אני מצטרפת להנ"ל
למדתי במחזור הראשון של הפקת הסרטים
הידע והמקצועיות שיצאתי משם אין לזה תחליף
את יוצאת מקצועית ומבינה בכל התחומים
כיום יש לי סטודיו לפקת סרטי תדמית משלי
ואין לי ספק שאלמלא פרוג לא הייתי מגיעה למקום זה

מיסטר סרט

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אחרי 5 שנות לימוד וכ 12 שנות עבודה אני טובה בתחומים הנלמדים בקורס, אבל גרועה בכל הקשור לטכניקות המתפתחות חדשים לבקרים במהירות. כמו צילום סרטים במצלמות קלות, צילום סרטים בDSLR, פורמטים חדשים כמו 4K, רחפנים ועוד מרעין בישין.... האם יש מקום (בפרוג או אחר) ללמוד רק או בעיקר קורסים המתאימים למיושנים כאלו? תודה.

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
במסגרת הקורס בפרוג לומדים גם צילום בסביבה כמו שכתבת (dslr וכו') למעט שימוש ברחפנים :).

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מיסטר סרט;2410635:
אחרי 5 שנות לימוד וכ 12 שנות עבודה אני טובה בתחומים הנלמדים בקורס, אבל גרועה בכל הקשור לטכניקות המתפתחות חדשים לבקרים במהירות. כמו צילום סרטים במצלמות קלות, צילום סרטים בDSLR, פורמטים חדשים כמו 4K, רחפנים ועוד מרעין בישין.... האם יש מקום (בפרוג או אחר) ללמוד רק או בעיקר קורסים המתאימים למיושנים כאלו? תודה.

באופן כללי סיפרה לי חברה שהשתתפה בקורס, שהיו בקורס מס' תלמידות שהגיעו עם ידע רב בתחום, ההבדל הוא שהראש שלהן יותר פתוח לקלוט את המידע החדש, והן לא עסוקות בהכרות עם התחום החדש, ולכן, בד"כ הן נהנות ומגיעות לרמה מקצועית גבוהה יותר.
בפרט שתכני הקורס מכילים גם ידע תאורטי, ולוא דווקא רק טכני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה