לימודי עריכת סרטים

מרגגלית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
רק עכשיו ראיתי את הדיון הנ"ל. וגם אני מצטרפת,
אני לומדת עכשיו בקורס שמסתיים בחודש הקרוב ונהנית מאד מהמקצועיות ובעיקר מהצוות שנותן את המקצועיות העצומה שלו ואת כל הנשמה, שזה העיקר כי הם עומדים לצידך ועוזרים ותומכים הרבה מעבר לחומר הלימודי אלא גם תכלס בעזרה בשטח.
וחוץ מהכל - החוויה היא משהו שלא הייתי מוותרת עליה!

תת

משתמש רשום
אוקי, אני מבינה שמדובר בקורס מקיף ומקצועי, והשאלה שלי היא לגבי השמה או עבודות לאחר הלימודים.
האם יש אפשרות אחרי כזה לימוד להכמס לחברות גדולות שמפיקות סרטים או שבד"כ זה לעבוד כעצמאית
אשמח לתשובה...ממש חשוב לי כי גם אני חודבת ללגת על הקורס בירושלים שיפתח אחרי פסח...

תת

משתמש רשום
אני מקפיצה שוב...כי ממש דחוף לי אם משהי יכולה לענות לי??!?

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בד"כ את מתחילה כעצמאית אבל אני חושבת שזה תלוי בך.
מכירה מישהי שהעדיפה ללכת אחרי הקורס לעבוד כעורכת בחברה גדולה, אני אישית העדפתי לעבוד בזה כעצמאית.

שירה 10

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
נראה לי גם שבתור עצמאית מרוויחים יותר משכירה

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממש ממליץ לכל המתעניינות להגיע השבוע למפגש המיוחד הזה:

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=308296
תוכלו לפגוש את הגדולים ביותר בתחום.
נשות מקצוע רבות מהתחום, ביניהן לא מעט בוגרות ותלמידות.
ולשמוע ישירות מהן על המצב בשוק.

בין ההרצאות המעניינות יהיו גם קרן גשר שתומכת במענקים לסרטים וכו'. למי שמתעניינת גם באפיק זה.

בהצלחה.

בואו, כדאי לכן!
חיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה