לחובבי "ממלכה במבחן"

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י גוד די;n5105802:
זה נורא מענין, שיש דיונים שלמים על הספר, וכמעט אף אחד לא מזכיר את שלוואן ואלרון.
רק אני התאהבתי בויכוחים שלהם? בעקיצות שלהם, בשנינות המעצבנת שלהם ומצד שני בכנות שלהם?

ועוד משהו, למישהו יש השערות מי יהיה פדהאל?
כי לי כבר אין רעיונות איך מכניסים עוד דמות חשובה לסדרה בלי שמליון הדמויות הישנות ישכחו מלב...

הוא בטח הנכד של אלרון, לא?

נריה מגן

משתמש מקצוען
שלוואן ואלרון הם מהדמויות הטובות בספר ללא ספק. ולי יש בערך מיליון רעיונות מי הוא פדהאל בלי להוציא מיליון דמויות ישנות החוצה - אבל אני סומך על מ. קינן שאיכשהו זה יגיע לי מכיוון אחר לגמרי.;)

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני שאלתי את מיה קינן אישית מה הסיפור של התליון ואמציה,
והיא אמרה לי בברור שהוא רק הראה לו אותה ובקש ממנו למכור לאחר שימות.

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י nhfk;n5109806:
אני שאלתי את מיה קינן אישית מה הסיפור של התליון ואמציה,
והיא אמרה לי בברור שהוא רק הראה לו אותה ובקש ממנו למכור לאחר שימות.

אשרייך שזכית!
:) :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה