המדריך היומי להכשיר את כל הנגני אנדרואיד בחינם ! דורש בודקים

לא-מתייאש

משתמש רשום
kdroid_logo.jpg
שלום וברכה לכולם,
לראשונה אני מפרסם לכלל הציבור את הפרוייקט שלי, בגדול רציתי שכל אחד יוכל להכשיר את כל המכשירי אנדרואיד בחינם, התחלתי לעבוד על משהו מאוד מסובך עם חנות אפליקציות, דפדפן וכו, אבל אמרתי שכרגע אני אשים את זה בצד ואני אפרסם משהו הרבה יותר פשוט שרק חוסם לגמרי את החיבור לאינטרנט ומונע התקנת אפליקציות.
מדובר בחסימה ברמת MDM.
רציתי שכל אחד יוכל לשחזר את המכשיר , לכן בהתקנה ראשונה, תטצרכו להגדיר סיסמה.
לא הפעלתי את ה-FRP LOCK כי זה גרסה לבודקים והמבין יבין.

(האפליקצייה בונה VPN וורטואלי שחוסם את הרשת, לכן יהיה מפתח למעלה)

האפליקצייה חוסמת
  • כל חיבור לרשת
  • התקנת אפליקצייות
  • איפוס של מכשיר
  • הגדרות VPN
  • מצב בטוח
  • USB DEBUGGING
אוקיי, נתחיל את ההתקנה, (תטצרכו מחשב עם ADB ומכשיר עם אנדרואיד 8 ומעלה)

1. תורידו את com.kdroid.filter(no_frp).apk
  2. תמחקו את כל החשבונות שמופיעות במכשיר
  3. תפעילו מצב מפתחים עם USB DEBUGGING
  4. תתקינו את ה-APK על המכשיר שלכם
  5. תפעילו את הפקודה :
קוד:
adb shell dpm set-device-owner com.kdroid.filter/.listener.AdminListener
6. תגדירו את הסיסמה באפליקצייה (צריך אות קטנה, גדולה סימן ומספר - למשל @Lomityaesh55 )​
Screenshot_20230802-220103_Kdroid.png
Screenshot_20230802-220111_Kdroid.png
עכשיו, אני ממתין למשובים שלכם...

רק, זה דורש ממני המון עבודה, ואני לא דורש תשלום אלא אני מבקש ממי שיכול לתמוך בי לעזור לעם ישראל, אני אברך, לומד כל היום ועושה את זה בזמן הפנוי שלי, יכלתי לעשות משהו שיביא לי כסף במקום זה, לכן זה בוודאי יתן לי הרבה מוטיבצייה ! אבל אני מגלה את דעתי שאני לא מקפיד בזה, והעיקר שיהיה טהרה בעם ישראל.
תודה רבה ותזכו למצוות ! :)

כרגע, לא עשיתי לו אתר, לא סקריפט התקנה שיאפשר לכל אחד להתקין אותו בקלות, ב"ה זה יגיע, תזכרו זה עדיין גרסה לבודקים.

תזכורת : אני לא אחראי על שום נזק שיכול להיגרם מהאפליקצייה.

כרגע, לא עשיתי לו אתר, לא סקריפט התקנה שיאפשר לכל אחד להתקין אותו בקלות, ב"ה זה יגיע, תזכרו זה עדיין גרסה לבודקים.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה