תח"צ לא תיקפתם את הרב קו? בגללכם לא מוציאים אוטובוסים!!!

מצב
הנושא נעול.

השיסר

משתמש חדש
מקרה שהיה!
חיכיתי בתחנה לאוטובוס, היו איתי בתחנה הרבה אנשים, זה היה בין התחנות הראשונות, והתחנה הייתה עמוסה באנשים שחיכו לקו הספציפי הזה.
כשהאוטובוס הגיע הוא עבר על התחנה, והוא היה באמת מלא.
התקשרתי לבקש שיוציאו עוד אוטובוס, כי אנחנו הרבה אנשים והאוטובוס עבר.
מה הנציג אומר לי? "למה שנוציא עוד אוטובוס?? יש רק 30 אנשים על האוטובוס, לא מבין למה הוא לא עצר"
להערכתי היו על האוטובוס לפחות 60 אנשים, אמרתי את זה לנציג. הוא אמר לי שאין לו איך לעזור.
על פי מכשיר התיקוף עלו רק 30 אנשים, ולכן הם לא מחוייבים לשלוח עוד אוטובוס.
אנא!! למעני ולמען כל המחכים לאוטובוסים!!
תתקפו את הרב קוים, כדי שיוציאו לנו עוד אוטובוס.
תודה!
חאלס לתמימות החרדית מורחים אותנו כמו גבינה ואנחנו עדיין מחפשים צדק. או אולי בכל זאת אנחנו אשמים...
בוודאות אין לו איך לדעת כמה תיקפו!!!
תירוצים לא חסרים, בזה הם דווקא מעולים...
אגב מאז שאגד יצאו המצב ממש השתפר אך זה לא מתחיל להספיק,
הגיע הזמן להתחיל להיאבק על הזכויות שלנו

יוסף שובל

משתמש חדש
הציבור שלנו גנב????? אני המומה מכל הדיון הזה.
נותרתי חסרת מילים!
לא רק על זה שאני לא מכירה סביבי גנבים. וכשאני נסעתי באוטובוס לא פגשתי אנשים שלא מתקפים.
אבל על זה שזה בכלל רלוונטי לדון על העניין הזה.
אני בהלם!
לכו לאושר עד תעשו קניה ותצאו בלי לשלם. זה קל, תאמינו לי. ואז תדונו כאן בפורום אם זה בסדר או לא, אם צפוף שם או לא, אם יש מספיק קופאים או לא, ואם היה את כל המצרכים שאנחנו צריכים.
כשאת מוכרת ספר/בגד מחברה שלך או מקרובת משפחה, את רצה לדווח על זה למס הכנסה?
ואני יודע שלא תמיד החוק מחייב. אבל במקרים שכן, בשיפוץ בית או טיפול רפואי, את משלמת את כל המיסים ולא משלמת במזומן מתי שאפשר?

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
את השורות הבאות, אתם לא חייבים לקרוא.....
אך יש משהו אחר שכדאי לקרוא, אך לא תמיד יש לכם את האפשרות לקרוא!
- אם עלית על האוטובוס מהדלת הקדמית, ותיקפתם במכשיר של הנהג, והיה אם המדפסת פעילה, והיה אם תשלמו באמצעות כסף מוטען, ולא באמצעות מעבר/חופשי- ייתכן שיודפס לכם קבלה על התיקוף
אז-
תבדקו מה הקשר בין התחנה בו עליתם, לבין הנתונים שמופיעים על הקבלה המודפסת!??
ברוב הפעמים בה בדקתי את הנתונים המודפסים, נרשם שם שעלית בתחנה הראשונה של המסלול!, הגם שעלית בתחנה ה20!, ובשאר הפעמים זה נרשם על 5 תחנות קודם!
והיו מקרים שנרשם נסיעה של קו אחר, בה לא נסעתי כלל!
רק חבל! חבל שלא כותבים שם על הניירות, שבכלל כבר הגעתי, ונסעתי, וכבר גמרתי את כל הסידורים שלי....

השיסר

משתמש חדש
יש לי תחושה שהם לא מחשבנים את החופשי שנתי/חודשי בתוך התיקופים אלא רק את הערך צבור,
כל מי שהיה אי פעם על אוטובוס מלא ראה כמה אנשים מתאמצים לשלם ומעבירים רב קו מקצה האוטובוס עד קצהו,
ואת התקלות שיש להם במכשיר-הם מפילים על הציבור
זה פשוט מאוד להיות ליטאי פשוט .
לטמון את הראש בחול ולומר אני אשם, תלמד מהחסידים להילחם...

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
הציבור שלנו גנב????? אני המומה מכל הדיון הזה.
נותרתי חסרת מילים!
לא רק על זה שאני לא מכירה סביבי גנבים. וכשאני נסעתי באוטובוס לא פגשתי אנשים שלא מתקפים.
אבל על זה שזה בכלל רלוונטי לדון על העניין הזה.
אני בהלם!
לכו לאושר עד תעשו קניה ותצאו בלי לשלם. זה קל, תאמינו לי. ואז תדונו כאן בפורום אם זה בסדר או לא, אם צפוף שם או לא, אם יש מספיק קופאים או לא, ואם היה את כל המצרכים שאנחנו צריכים.
אוקי,
אם אני הגנב, אני רוצה להחזיר כסף
לנגנב, אתם יכולים לציין לי מי זה?,
מי כאן הנגזל/הניזוק/- הגוף שאם אני ישלם לו אני אקיים "והשיב את הגזילה", המקום שאם אני יכניס שם כסף אני יתקן נזקים שאולי נגרמו בגלל אי התשלום?
?
באושר עד בסניף בית שמש היה לאחרונה גנב שנתפס, והגנב שילם את הקנייה שהוא עשה לנגזל
אתה יכול לציין לי את מגבילו במשרד התחבורה???

יוסף שובל

משתמש חדש
אוקי,
אם אני הגנב, אני רוצה להחזיר כסף
לנגנב, אתם יכולים לציין לי מי זה?,
מי כאן הנגזל/הניזוק/- הגוף שאם אני ישלם לו אני אקיים "והשיב את הגזילה", המקום שאם אני יכניס שם כסף אני יתקן נזקים שאולי נגרמו בגלל אי התשלום?
?
באושר עד בסניף בית שמש היה לאחרונה גנב שנתפס, והגנב שילם את הקנייה שהוא עשה לנגזל
אתה יכול לציין לי את מגבילו במשרד התחבורה???
זה לא תשובה וזה לא מתיר
(זה כמו לגנוב מגר צדק רק כי אחרי פטירתו אין לו יורשים, מה ההיתר?)

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
למה בפעם הבאה שתעלה לאוטובוס אז תשלם פעמיים!
לפי התאוריה שלפיה הם שולחים או לא שולחים, אז זה ייחשב עוד נסיעה.
אבל אולי באמת, רק לבדוק שזה אותה חברה 😏

memories הדפסות

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לכל המתדיינים בנושא, מכירה באופן אישי את ההתנהלות שלהם .

מספר התיקופים בנסיעה זה בהכרח חלק חשוב מהשיקולים והאישורים ממשרד התחבורה .

לפעמים החברה מאשרת תגבור ומשרד התחבורה מסרב!!!!!!!

לכן א יש לכם בעיות במקום לשפוך פה את הדעות פשוט לפנות למשרד התחבורה בפנייה מקוונות !!!!!!!!!

בהצלחה!

אורי מלאכי

משתמש פעיל
יה אם המדפסת פעילה, והיה אם תשלמו באמצעות כסף מוטען, ולא באמצעות מעבר/חופשי- ייתכן שיודפס לכם קבלה על התיקוף
זה עדיין קיים
כבר לפחות שנה לא קרה שפעם אחת (בכמה ערים ובכמה חברות שנסעתי )ולא הודפס לי
הייתי משוכנע שהפסיקו עם זה (איכות הסביבה ,התקדמות טכנולוגית, נגמר הנייר ואף אחד במשרד התחבורה לא זכר להזמין וכדו' )
אתה טוען שזה עדיין קיים???

ד. פריד

משתמש מקצוען
אתה לא נוהר למכשיר התיקוף כשאתה רואה את נעליו של הפקח?
כי גם אם הוא ילך יחף, וללא כובע על ראשו
אתה תרוץ כמו אחרון הנערים, לתקף (פעם שניה, אבל זה לא משנה)
לא, אני יודע בוודאות שתיקפתי, ולכן אני נשאר במקומי וצופה בדרמה.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לא, אני יודע בוודאות שתיקפתי, ולכן אני נשאר במקומי וצופה בדרמה.
את חריג בנוף, ושונה מהרבה מאוד אנשים, אה, גם ממני!
אני כל פעם שהפקח עולה אני נכנס לספיקות חדשים
רגע, לא ציינת! אתה תמיד זוכר מה אירע אתך באוטובוס כשעלית?
ואתה כזה בטוח שהמכשיר באמת קלט את התיקוף?
את האופטימי חסר תקנה, או עוד בן אדם שאוהב לריב עם הפקחים
ואני עוד לא מדבר אם אתה עולה עם 5 ילדים, ועגלות, ו6 כרטיסי רב קו, שהאופציה שאתה מניח כאן על השולחן לזכור את כל הפעולות היא רחוקה מליישם, חרוקה גם מן השכל!
?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה