תח"צ לא תיקפתם את הרב קו? בגללכם לא מוציאים אוטובוסים!!!

מצב
הנושא נעול.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אם תעקוב אחרי הנהירה (בעיקר של צעירים) לכיוון מכשירי התיקוף כשרואים מהחלון מבקר, אולי יהיה קל יותר להאמין לכחצי אוטובוס גנב.
מכל ההיסטרים שהולכים לוודא שוב שהרב קו עבר לפני שהמבקר בא.
לא חסרות בעיות שהרבקוים עשו......

חגית קרמר

בניית אתרים פופולריים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מה הנציג אומר לי? "למה שנוציא עוד אוטובוס?? יש רק 30 אנשים על האוטובוס, לא מבין למה הוא לא עצר"
להערכתי היו על האוטובוס לפחות 60 אנשים, אמרתי את זה לנציג. הוא אמר לי שאין לו איך לעזור.
על פי מכשיר התיקוף עלו רק 30 אנשים, ולכן הם לא מחוייבים לשלוח עוד אוטובוס.
יש לו חיישני בינה מלאכותית?
איך הוא יודע כמה אנשים יש על האוטובוס?

האמת היחידה היא "למה שנוציא עוד אוטובוס". זהו. נקודה.
באמת, למה להוציא אוטובוסים?
והרי אנשים ממילא מסכימים להמשיך לנסוע גם במצב הנוכחי, בפורמט קופסת סרדינים מעוכה.

אם הנציג יודע שלא תקפו את הרב קו - בשביל מה הוא צריך מבקר, הא?

התשובה היא שהוא לא יודע.
ואף אחד לא רוצה להוציא אוטובוס.

חוץ מזה, לומר ש50% מנוסעי אוטובוס לא משלמים זו הוצאת שם רע ושקר.
כשמכשירי התיקוף תקינים למעלה מ90% וודאי משלמים.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הם לא יודעים בזמן אמת, ולא יכול להיות שרק חצי אוטובוס תיקף, אבל- חלק מהשיקולים של התגברים הוא התיקופים-, אם זה עוזר אפילו רק קצת- רחמים!

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איזה שטויות
תירוץ של החברה להתנער מהבעיות שלהם ולהפיל את זה על הציבור

עורכת קליפים

משתמש פעיל
מוקד האוטובוסים לעיתים עונה תשובות בלי קשר
אתמול חיכינו לאוטובוס שהיה אמור לצאת בשעה 20.30 . אנחנו בתחנת המוצא היינו שם ב20.28
20.40 האוטובוס לא מגיע , מתקשרים למוקד אומרים מה פתאום הוא כבר בתחנה -10 תחנות קדימה.
עוד 10 דק' עוברים ואנחנו רואים את הקו המיוחל שהיה צריך לצאת ב20.30 יוצא לדרך...
אך עצם העניין שלפי כמות התיקופים באמת יכולים להערך כמה אוטובוסים להוציא-זה נכון. וגם הגיוני מי שמשלם -נוציא אוטובוס בשבילו ומי שלא-לא.
גם לי קרה אותו דבר לפני כמה שנים,
התקרתי להתלונן ל קו שלא יצא ואמרו לי שהוא בטח יא,
אמרת להם שאני חצי שעה כבר בתחנה ולא עבר שום אוטובוס, אז אמרו לי אנחנו רואים בGPS שהואעל המסלול בתחנה...
עכשיו לכו תתוכחו איתם,

ולעניין האשכול,
90% שהנציג סתם זרק תשובה בלי לראות,
אפילו לא בדק כמה תיופים יש וסתם זרק 30,
וגם אם היה 80 תיקופים לא היו כל כך מהר מוציאים עוד אוטובוס,

וכמו שכתבו כאן אם אי אפשר להגיע מכשיר תיקוף מה אני אמורה לעשות?
להעביר את הרב קו שליבין כל עומדי האוטובוס ומי יודעאם הוא יחזור אלי?

לפני הרבה שנים היה בעיר מסוימת תופעה שביום שישי היו מוציאים אוטובוס בין עירוני ובאופן קבוע הוא היה מתמלא בתחנות הראשונות ולא עוצר,
אנחנו היינו מחכים בתחנה ליד הבית שלנו שהיתה לקראת סוף המסלול ובאופן קבו כל יום שישי האוטובו לא היה עוצר,
ואף אחד לא חשב להוצאי 2 באותה שעה או משהו,
עד שאבא שלי עם עוד כמה גברים בתחנה תפסו יוזמה,
כבר שראו את האוטובוס מרחוק הם נעמדו באמצע הכביש וחסמו את האוטובוס,
אתה לא נוסע עד שמגיע לכאן אוטובוס ריק נוסף,
בסוף הגיע אוטובוס, לא היתה ברירה...

אני לא באה להצדיק את המעשה כי מיסכנים כל האנשים שכבר היו על האוטובוס,
רק זורקת רעיון,
כי בלי כוח שום דבר לא זז במדינה שלנו....

עורכת קליפים

משתמש פעיל
לא מבינה מאיפה כולכם נחרצים כל כך שאין להם דרך לדעת,
הם מקבלים מידע על התיקופים באופן שוטף ישירות למערכות מידע.
וכל נציג יכול להיכנס בכל זמן ולראות?
לא מאמינה ששום נציג מתאמץ אפילו קצת בשביל לבדוק את זה,
אני כמובן בעד שיתקפו כולם אבל זה לא יוצאי עוד אוטובוסים אם לא יעבדו קשה,
היה סמינר שעבד קשה מול חברת תח"צ בעיר שיוציאו עוד אוטובוסים בבוקר בשביל בנות הסמינר שנוסעות בהמוניהן לסמינר,
והם בקשו מכולן לתקף מאד חשוב כי עקבו אחר התיקופים באוטובוסים בשביל לאמת את זה שחסר אוטובוסים,
אבל סתם בלי שום עבודה קש אף אחד לא יתנדב מעצמו לבדוק תיקופים ולהסיק מסקנות...

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
יש לו חיישני בינה מלאכותית?
איך הוא יודע כמה אנשים יש על האוטובוס?

האמת היחידה היא "למה שנוציא עוד אוטובוס". זהו. נקודה.
באמת, למה להוציא אוטובוסים?
והרי אנשים ממילא מסכימים להמשיך לנסוע גם במצב הנוכחי, בפורמט קופסת סרדינים מעוכה.

אם הנציג יודע שלא תקפו את הרב קו - בשביל מה הוא צריך מבקר, הא?

התשובה היא שהוא לא יודע.
ואף אחד לא רוצה להוציא אוטובוס.

חוץ מזה, לומר ש50% מנוסעי אוטובוס לא משלמים זו הוצאת שם רע ושקר.
כשמכשירי התיקוף תקינים למעלה מ90% וודאי משלמים.

הם לא יודעים בזמן אמת, ולא יכול להיות שרק חצי אוטובוס תיקף, אבל- חלק מהשיקולים של התגברים הוא התיקופים-, אם זה עוזר אפילו רק קצת- רחמים!
לכאורה הוא התחמק
אבל לכל נהג יש מסך מעליו ששם מופיע כמה אנשים תיקפו
וכן אם הוא באיחור או לא
אני מאמין שגם הנציג יכול להתחבר ולראות את זה

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אם תעקוב אחרי הנהירה (בעיקר של צעירים) לכיוון מכשירי התיקוף כשרואים מהחלון מבקר, אולי יהיה קל יותר להאמין לכחצי אוטובוס גנב.
אתה לא נוהר למכשיר התיקוף כשאתה רואה את נעליו של הפקח?
כי גם אם הוא ילך יחף, וללא כובע על ראשו
אתה תרוץ כמו אחרון הנערים, לתקף (פעם שניה, אבל זה לא משנה)

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
קצת שכל בערב ר"ה! בבקשה!!!!!!!!!!
אם תעקוב אחרי נהירה של חרדים למכשירי התיקוף אולי, אולי תבין את האפליה, ואת האנטישמיות בהתנהלות של משרד התחבורה!
- הנהירה נובעת בגלל שכחה! לא! לא בגלל שהוא שכח לתקף, אלא שהוא שכח האם תיקף!
- אחרי 10 ד' נסיעה בכרכרה מהמאה הקודמת, ותוך כדי, בולטת פרצופו של מבקר כזה או אחר- מה אתה מצפה?
אתה כאילו חושב שכולם זוכרים שהם תיקפו?
ואם הם זוכרים שהם תיקפו? אתה בטוח בכך שכל הנערים האלה וגם המבוגרים לא מסופקים?
הם מסופקים לגמרי אם התיקוף באמת תיקף, האם המכשיר קלט את הכרטיס!
זה עצבים שלא נגמרים! כל אימת שהמבקר עולה אני מתקף עוד פעם!
פשוט מפחד ליפול לפח,- לפח של המבקר, ושל משרד התחבורה!
שלא נותנים לציבור החרדי לדעת אונליין, האם תיקפתי, ומתי תיקפתי!
שלא נותנים לי אפשרות לדעת, האם תיקפתי בכרטיס שלי, או אולי בטעות העברתי את הכרטיס של הילד!

שלא נותנים את האפשרות, לבצע בדיקה במכשיר, האם תיקפתי באנונימי הזה, או במשנהו!

שנאת עם הארץ לתלמיד חכם ממש לא פוסח על תחום זה,

'החרדים נוהרים'.... אם זה לקלפיות או למכשירי התיקוף, זה לא משנה!

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לכל השואלים, אין תיאום בין הנתונים שמופיעים על ליד הנהג, לבין הנתונים שמופיעים במוקד של משרד התחבורה

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הגיוני שכך מחשבים את כמות הנוסעים
מכיון שאין פיקוח כמה יורדים מהאוטובוס, בסוף המסלול יראה כאילו יש 500 נוסעים...
כך שגם על אינדיקציות אלו בתחילת המסלול א"א לסמוך

ריקי נמל

משתמש פעיל
הציבור שלנו גנב????? אני המומה מכל הדיון הזה.
נותרתי חסרת מילים!
לא רק על זה שאני לא מכירה סביבי גנבים. וכשאני נסעתי באוטובוס לא פגשתי אנשים שלא מתקפים.
אבל על זה שזה בכלל רלוונטי לדון על העניין הזה.
אני בהלם!
לכו לאושר עד תעשו קניה ותצאו בלי לשלם. זה קל, תאמינו לי. ואז תדונו כאן בפורום אם זה בסדר או לא, אם צפוף שם או לא, אם יש מספיק קופאים או לא, ואם היה את כל המצרכים שאנחנו צריכים.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש לי תחושה שהם לא מחשבנים את החופשי שנתי/חודשי בתוך התיקופים אלא רק את הערך צבור,
כל מי שהיה אי פעם על אוטובוס מלא ראה כמה אנשים מתאמצים לשלם ומעבירים רב קו מקצה האוטובוס עד קצהו,
ואת התקלות שיש להם במכשיר-הם מפילים על הציבור

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה