עזרה לא מצליח להכנס לחשבון באלי-אקספרס

ג'וקר

משתמש צעיר
טוב
אז גם אני שלחתי פניה לנטפרי,
וזה מה שהם ענו לי בסופו של דבר:
קיבלנו על כך מספר דיווחים
אין ידוע בשלב הזה אם הבעיה קשורה לנטפי

יש לכם רעיונות נוספים? זה ממש ממש חשוב לי...

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
טוב, הגיע תורי, זה קרה לי גם
לאחר מאמצים מרובים הצלחתי להשיג נציגת שירות אנושית באלי-אקספרס
וזה חזר לעבוד!
לא קשור לא לנטפרי ולא לגוגל, זה בעיה מוכרת להם באלי-אקספרס.

פירטתי בהרחבה כאן -
תכננתי לכתוב באשכולות שם (לפחות 3 בשבועיים האחרונים)
אבל אם כבר פירטת כ"כ טוב, אמשיך כאן

בשבוע שעבר הבעיה הגיעה גם אלי
אני נכנס קבוע בחשבון גוגל, ללא שם משתמש וסיסמה
ופתאום זה הפסיק להיכנס
גם אני, ניסיתי בגלישה בסתר, דפדפן אחר, קוקיס וכו' - נאדה, לא עזר.
נכנסתי דרך חשבון משתמש, ועשיתי שיחזור סיסמה (שלא הייתה לי מעולם) והצלחתי להיכנס, אבל אז גיליתי, מה שכבר כמה כתבו על זה, שזה כאילו חשבון חדש, ללא שום היסטוריה של ההזמנות או מוצרים בסל וכדו'...

החלטתי לא לוותר, ביקשתי בצ'אט בשירות לקוחות, לדבר עם נציג שירות, לקח משהו כמו חצי שעה, בסוך הגיעה נציגה נחמדה, עם הרבה מאד סבלנות, וביקשה שאעשה את כל הפעולות הנ"ל... מה שלא עזר כ"כ...
בסוף היא נתנה לי איזה קישור, ששם אני מאשר לה להיכנס לחשבון שלי, ואז היא עשתה שם משהו אצלה, והכל חזר לעבוד כרגיל!!!
עכשיו זה עובד לי מצוין!
אבל בהחלט לקח מעל שעה ההתכתבות עימה... קחו בחשבון.

לשאלתך, זה בעיה באלי-אקספרס!
היא כתבה שהם מודעים לבעיה (כתבתי לה שזה בעיה של הרבה לקוחות)
אבל לא היה נראה שהם עושים משהו שיעזור לכולם באופן גורף
צריך לנסות כל אחד בעצמו...

לצורך השיחה, תצטיידו ב:
מספר הזמנה (לא מספר מעקב! מספר הזמנה שכולל רק ספרות)
בכתובת המייל שלכם (ושאין סיכוי שהתבלבלתם בין כמה חשבונות)
בהרבה סבלנות! וזמן פנוי (אם אתם הולכים להפסקה קטנה באמצע זה יכול להיסגר, מקסימום חוסר תגובה זה 5 דקות עד שנסגר אוטו', וזה אם נפלתם על נציג סבלני שלא סגר לכם קודם בעצמו)

כדי להשיג נציג שירות אנושי, מומלץ לכתוב משפט כמו 'אני צריך נציג אנושי' ולהעתיק אותו, ולהדביק אותו שוב ושוב, עד שיקפוץ לכם כפתור ל'נציג שירות'...
עיינו שם בהמשך השרשור

רייצא

משתמש חדש
לי יש אותו בעיה אבל יותר חמור אני מנסה להתחבר לחשבון שלי כדי לבצע קניה והוא מבקש טלפון לסיסמא ופשוט לא שולח כלום(וכותב שהסיסמא נשלח),וגם להרשם דרך גוגל לא עובד(דף ריק),בקיצור אין לי שום דרך לבצע קניה ,מה פשט ? יש הפתרון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה