עזרה לא מצליח להכנס לחשבון באלי-אקספרס

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יכול להיות שהחשבון נחסם כי פתחתם הרבה סכסוכים?
אם הסכסוכים הם עם טענה מוצדקת, ולא סתם
זו לא סיבה לנעילה

(בסוד, עברתי את ה100 סכסוכים, והחשבון שלי נחשב טוב מאד)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני בכלל לא בטוח שהוא נחסם,
פשוט כבר כמה ימים אני לא מצליח להכנס לחשבון. (כשבוחרים את חשבון הגוגל הוא פשוט משאיר דף ריק ולא ממשיך הלאה לאלי אקספרס)
אין שום סיבה נראית לעיין שיחסמו לי את החשבון, וגם לא קיבלתי מהם שום הודעה על כך.
כשהחשבון נחסם, מופיע כך:
‏‏צילום מסך (149).png.jpg

Kenyonit

משתמש מקצוען
אז בוודאי שזו לא הבעיה שלי.
אולי בעיה באמצעי תשלום?
או שאולי ניסית להשתמש כמה פעמים עם הקופון של מצטרפים חדשים??

כי אין כ"כ סיבה שהחשבון ננעל.
או שאולי זה קשור לנטפרי? או לחסימה של האינטרנט?

ג'וקר

משתמש צעיר
כשהחשבון נחסם, מופיע כך:
צפה בקובץ המצורף 646219
אז לא זה מה שמופיע לי. מופיע פשוט דף לבן וריק.
אולי בעיה באמצעי תשלום?

תמיד משלמים באותו כרטיס
אולי בעיה באמצעי תשלום?

יש סיבה שנטפרי יחליטו ביום בהיר לחסום לי את הגישה לאלי אקספרס? לא נראה לי...

רמיזא

משתמש מקצוען
אז לא זה מה שמופיע לי. מופיע פשוט דף לבן וריק.

תמיד משלמים באותו כרטיס

יש סיבה שנטפרי יחליטו ביום בהיר לחסום לי את הגישה לאלי אקספרס? לא נראה לי...
אני חושב שזה בעיה או בנטפרי או חסימה מחשבון גוגל,
ראיתי שזה לא קורה רק באלי אקספרס זה קורה לי גם כשאני מנסה להיכנס לחשבון DELL שלי.
ודווקא כשאני רוצה להיכנס דרך חשבון גוגל, דרך המייל זה הולך רגיל.

ג'וקר

משתמש צעיר
אני חושב שזה בעיה או בנטפרי או חסימה מחשבון גוגל,
ראיתי שזה לא קורה רק באלי אקספרס זה קורה לי גם כשאני מנסה להיכנס לחשבון DELL שלי.
ודווקא כשאני רוצה להיכנס דרך חשבון גוגל, דרך המייל זה הולך רגיל.
אז מה ניתן לעשות בנידון?

רמיזא

משתמש מקצוען
גם לי זה קורה שאני נכנס דרך גוגל, ניסיתי דרך גלישה בסתר זה לא עוזר.
ואילו שאני נכנס דרך שם משתמש שלי, (באלי) זה עובד טוב
ואני עם נטפרי, כך שזה לא קשור...
לא הבנתי עם נטפרי או בלי נטפרי ?

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אולי משהו יודע נכנסתי דרך בחשבון שלי ולא מופיעים שם ההזמנות שלי
דרך גוגל לא עובד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה