כתיבה בעיתון

forty thousand feet

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ונניח שאני כותב אמן, אמן בכל, ברגש, בתובנות, במקצועיות, והמקלדת בוערת תחת ידי וכמו זועקת: כתוב כבר! כתוב באיזה עיתון משהו, עשה משהו עם הכשרון, ואני נאלץ להשפיל את עיני למקלדת, לנגב דמעה שקופה, ומתוך ערפילי הכאב לומר לה: לא חביבתי, לא, לא אוכל לעשות זאת, כיון שאינני יודע מה לעשות כדי להתקבל לעבודה במקומות האלו הגבוהים, הנישאים, הרמים הרחק הרחק מעל להשגת אנוש, היש כאב כמכאוב הזה?

forty thousand feet

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אההה.
אני מדבר על עיתון, במאמרים אני לא אתחיל לכתוב פילוסופיות על החיים (או המות) על השמש החייכנית (או הירח הבכייני). נכון שגם בעיתון לא, אבל שם אפשר להביא לחם לפי הטף, עוללים שואלים לחם.

אההה

משתמש פעיל
תתחיל מכאן
אני ומסתמא עוד חלק משמעותי (אני מקווה) מהניקים
נשמח מאד על מאמרים בנושאים אלו
אולי תתחיל מכאן ומישהו ימצא אותך פה

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אולי זה יעזור לך:

הילה לי

משתמש פעיל
ונניח שאני כותב אמן, אמן בכל, ברגש, בתובנות, במקצועיות, והמקלדת בוערת תחת ידי וכמו זועקת: כתוב כבר! כתוב באיזה עיתון משהו, עשה משהו עם הכשרון, ואני נאלץ להשפיל את עיני למקלדת, לנגב דמעה שקופה, ומתוך ערפילי הכאב לומר לה: לא חביבתי, לא, לא אוכל לעשות זאת, כיון שאינני יודע מה לעשות כדי להתקבל לעבודה במקומות האלו הגבוהים, הנישאים, הרמים הרחק הרחק מעל להשגת אנוש, היש כאב כמכאוב הזה?
אולי פשוט תנסה לשלוח חומרים שלך לכמה עיתונים? אם זה אכן חומר טוב הם יחזרו אליך
המון הצלחה!!
ו- לא להתייאש!

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
@הזעצער שאינו טועה
תוכל לשלוח לי באישי?

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הכתיבה בעיתון יכולה לפרנס נחמד, אך בעיקר - מביאה פרסום ששווה זהב לעבודות שיכולות לפרנס בכבוד.

אל תחשוש - שלח מאמרים למערכות, לעורכים ולסופרים שאתה מכיר.
הדרך לא כזו מסובכת כפי שהיא נראית לפני שמתעניינים.

הרבה הצלחה!

[קשה לי להאריך כעת, בעבר הרחבתי ע"ז כאן הרבה. תוכל לחפש.]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה