כספית

רבקה.

משתמש מקצוען
הייתי צריכה להצדיק את העדשה החדשה... :rolleyes:
בהמשך אני אעלה עוד כמה מהסשן, וצילום רחב של הסט.

[מיותר לציין שהגוונים לא נוצרו בפוטושופ, כן?]

אשמח לתגובות. :)

קבצים מצורפים

• 019s.jpg
    KB 78.6 · צפיות: 3

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
זה נראה כמו טיפות על כוס חד פעמים כשברקע יש מחשב ניידד....
תמונה יפה!
גוונים מדהימים..!
(הטיפה הראשונה שאמורה להיות הכי בפוקוס-קצת מטושטשת..)

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י RacheliM;384722:
זה נראה כמו טיפות על כוס חד פעמים כשברקע יש מחשב ניידד....
תמונה יפה!
גוונים מדהימים..!
(הטיפה הראשונה שאמורה להיות הכי בפוקוס-קצת מטושטשת..)

היא הכי חדה שאפשר. מצורף קרופ של 100%. לצורך העניין הטיפה בקוטר של 2 מ"מ, וזה אומר שהגבולות (שבקרופ 100% נראים טיפה מטושטשים) הם בעובי של פחות מריס בעין...

תודה על התגובה. זה לא מה שיש ברקע, אני אספר בהמשך מה בדיוק יש. אבל את צודקת לגבי הכוס החד פעמית.

קבצים מצורפים

• 019crop100%.jpg
    KB 120 · צפיות: 3

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
תתחדשי על העדשת מאקרו :)

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אולי זה הכוס החד פעמית שאיתו השקית את העציץ?

וברצינות, תמונה מקסימה! ברק הטיפות המתכתי כל כך מיוחד. איך הגעת לקשת הגוונים הבלתי שגרתית הזאת?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;384728:
היא הכי חדה שאפשר. מצורף קרופ של 100%. לצורך העניין הטיפה בקוטר של 2 מ"מ, וזה אומר שהגבולות (שבקרופ 100% נראים טיפה מטושטשים) הם בעובי של פחות מריס בעין...

תודה על התגובה. זה לא מה שיש ברקע, אני אספר בהמשך מה בדיוק יש. אבל את צודקת לגבי הכוס החד פעמית.

זה לא נראה הכי חד שיש.. גם עובי של ריס יכול להיות חד ויכול להיות מטושטש.
אולי פיקס על נקודת האמצע ואז קימפזת? במאקרו עומק השדה ממש צר, יתכן שברחת קצת מהגבולות. אולי היה כדאי להעלות קצת ISO ולסגור עוד צמצם?

אהבתי מאוד את הגוונים!

ותתחדשי על העדשה!

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י msphoto;384764:
זה לא נראה הכי חד שיש.. גם עובי של ריס יכול להיות חד ויכול להיות מטושטש.
אולי פיקס על נקודת האמצע ואז קימפזת? במאקרו עומק השדה ממש צר, יתכן שברחת קצת מהגבולות. אולי היה כדאי להעלות קצת ISO ולסגור עוד צמצם?

אהבתי מאוד את הגוונים!

ותתחדשי על העדשה!

אני לא זוכרת איך פיקסתי את זו, אבל בוודאי לא על נקודת האמצע. בחלק מהתמונות פיקסתי על הנקודה שהיתה הכי קרובה לאיזור שרציתי בפוקוס, ובחלק פיקסתי ידנית כי נמאס לי מה"ציד" של העדשה אחר נקודת הפוקוס... אני מרכיבה משקפיים ויכול להיות שזה באמת מנע ממני להתפקס ידנית הכי מדוייק שאפשר, והאמת היא שאם אני מסתכלת ב-100% אני רואה שהקווים של הכוס החד פעמית אולי חדים יותר מהטיפה עצמה, אבל בסה"כ התוצאה משביעה את רצוני בחדותה...

לא היתה לי בעיה של תאורה, יכולתי לסגור צמצם, אבל פחדתי שזה יכניס את הטיפות האחרות לעומק השדה, מה שניסיתי להימנע ממנו.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;384766:
יכולתי לסגור צמצם, אבל פחדתי שזה יכניס את הטיפות האחרות לעומק השדה, מה שניסיתי להימנע ממנו.

תמיד כדאי לנסות ולראות מה יוצא.

והעיקר לא לפחד כלל:)

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תמונה מיוחדת!
ממה נוצרו הגוונים העזים?

רבקה.

משתמש מקצוען
טוב נו, הגיע הזמן לגלות. אני אפתח אשכול חדש עם תמונות נוספות ועם ההסבר...

אולי מעניין אותך גם...