כמה שאלות על ריצוף?

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
1.הייתי אתמול אם לקוחה לבחירת ריצוף המוכר אומר שה 60×120 הצר והארוך יותר חדיש מהריצוף ריבועי 80×80 זה באמת יותר יפה?
2.ומה יותר יפה כל הבית אותו דבר או בחדרים גרניט פורצלן דמוי פרקט?
3.ריצוף נוטה לאפור נראה לי הרבה יותר יפה בז אבל לריצוף אפור חייבים סלון בהיר?
ואם הסלון חום והמטבח אפור מה לוקחים לפי הסלון?

ציפי ורשואר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין פה תשובה נכונה או לא , זה גם הרבה עניין של טעם , סגנון וצורת החדר , כל מקרה לגופו

לא לכל חלל מתאים 120/60 , בחלל ריבועי למשל זה נראה מוזר ובחלל קטן יהיו המון חיתוכים , אז עדיף80\80

גם לגבי פיצול ריצוף - זה עניין של טעם אישי \ פרקטיות \ סגנון הדירה וכו
אני אישית פחות אוהבת לעשות חדרים בריצוף שונה מהחלל הכללי , מקסימום חדר שינה , אבל בהחלט מוצאת את עצמי עושה את זה עם לקוחות כי זה מאד מקובל ושכיח

דווקא לטעמי האישית יותר יפה אפור ותלוי איזה חום ואיזה אפור , צריך לראות בעין בשביל להתאים גוון

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הענין של ריצוף שונה לחדרים נובע לעיתים גם משיקול כלכלי.
רוצים להשקיע בריצוף איכותי ומרשים אבל הוא יקר משתוכנן, ולכן לוקחים רק לחללים המרכזיים את הריצוף היקר, הגדול והאיכותי ולחדרים לוקחים ריצוף פשוט יותר, לרוב כבר הולכים על דמוי פרקט שמשרה אווירה נעימה וביתית.

ומסכימה מאד עם מה שכתבה ציפי

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בחדר רגיל של 12 מ"ר יפה 80×80 או יותר יפה 60×60?
אם אין בעית תקציב יותר יפה כל הבית אותו דבר?
והסיני שווה או כדאי ללכת על הספרדי זה מצדיק את ההפרש במחיר?

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יופי זה בהחלט ענין של טעם כמו שכתבו למעלה
בענין הסיני - אין השוואה ולכן גם המחיר ככ נמוך
הוא נשבר תוך רגע, שימי לב שברוב המקומות שמוכרים סיני
אין כמעט אחריות....
שווה להשקיע בריצוף כי זה לא דבר שמחלפים כל חודשיים.
אפשר גם איטלקי

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ההבדל בין פרקט פורצלן פשוט לאיכותי הוא המרקם של האריח.
הפשוט הוא מאד מחוספס וקשה אח"כ לשטוף אותו ולייבש, האיכותיים יותר המרקם חלק ונעים יותר.
ריצוף שונה לטעמי מאד יפה, אבל זה תלוי בסגנון של דירה.
ריצוף אפור יותר מודרני ולטעמי גם יותר יפה..
ריצוף 120/60- עשיתי לכמה לקוחות, יצא מדהים!!! אבל רק כשיש חלל גדול שנותן נוכחות לריצוף.
בהצלחה

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מצרפת ארון שתכנני ללקוחה לפני כמה שנים עכשיו הם מחליפים ריצוף איזה צבע יפה פה? בז? אפור גם נראה לי מודרני יותר אבל לא נראה לי משתלב עם הספרייה הזו. אני צודקת?
20160316_194515.jpg

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אריחים שיש להם נגיעות גם של בז' וגם של אפור.
יש למשל אריח בשם טיבורי , קיים בכל מיני מידות, הוא מאד מקושקש , ויש בו גם אפור וגם בז'.יש את אותו אריח בגווני בז' דומיננטים יותר ובאפור דומיננוי יותר...
לפי התמונה ששמת- צבע הקירות נראה באמת שמתאים לאריחים בז'
השאלה אם הם יצבעו את הקירות

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה!
הבעיה זה לא הקירות אפשר לצבוע השאלה על הריהוט אם מתאים רק בז'
טיבורי יש את זה בכל חנות? אנסה לשאול על זה

shיפי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הארון נשאר כך, כדאי ללכת לכיוון הבז'.
או כמו שכתבו כאן לקחת גרז' (אפור בז').
אבל אולי כדאי לבדוק אופציה של צביעה (מקצועית) של הארון לצבע בהיר ואז אפשר ללכת על ריצוף אפור.

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יופי תודה עזרתן לי מאוד!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה