כמה מוזילה הדפסה ברוטציה?

טבעונית

משתמש רשום
מי יודע כמה עולה בערך הדפסת חוברת כ-56 עמודי כרומו צבעוני - ברוטציה (10,000 יחידות)?
אני צריכה לדעת אם שווה לי להדפיס יותר - וברוטציה, או להישאר בכ-7,000 יחידות בדפוס שטוח. (יש לי מה לעשות בעותקים נוספים, אבל אני לא חייבת.)
אנא, את עזרתכם!

flamingo

משתמש רשום
עד כמות של 7000 בדרך כלל אין הבדלים משמעותיים במחיר בכמות של 10000 יש הבדלים בסביבות 10%
מי שחשוב לו איכות והמגזין נתפס כיוקרתי שווה לו להדפיס 7000 באופסט מאשר 10000 ברוטציה זו היא דעתי

טבעונית

משתמש רשום
זה מעניין מה שאת כותבת.
כשמדובר בחוברת, האם משמעות הדבר היא שניתן להדפיס כל מספר עמודים שהוא? אין צמידות לגודל גיליון?
בעזרת ה' אפנה אליכם.

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
המשמעות של מה שאמר שברוטציה יש אפשרות רק בכפולות של 16 עמודים.
ולא כפולות 8 כמו באופסט.
ואכן גם 7000 יח' יש אפשרות ברוטציה.

נשמח לתת הצעת מחיר רלוונטית.

בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה