חצרון

משתמש מקצוען
אפנסיה שלי באינפיניטי במסלול מניות ואני רוצה להעביר למסלול הלכה של אינפיניטי, יש איך לעשות את זה באופן מקוון?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אפנסיה שלי באינפיניטי במסלול מניות ואני רוצה להעביר למסלול הלכה של אינפיניטי, יש איך לעשות את זה באופן מקוון?

תבדקו באיזור האישי באתר שלהם.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

קבצים מצורפים

• טופס-בקשה-להעברה-בין-מסלולי-השקעה-בקרן-הפנסיה.pdf
    KB 461.8 · צפיות: 16

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

YASMIN

משתמש פעיל
מישהו יכול להסביר לי מה אומרת השורה הזו בדו"ח פנסיה
-החזר דמי ניהול בגין תשלום דמי סליקה ע"י המעסיק-

תודה רבה !

A052

משתמש סופר מקצוען

תודה רבה !
שאלו את זה כבר פה, וענו שיש כנראה הסכם בין המעסיק לחברת הפנסיה על הטבה מיוחדת בדמי ניהול.

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
קראתי פה כמה פעמים שיש אפשרות לכל אחד לפתוח קרן פנסיה (גם לאברך וכד' שאין לו מעסיק)
אך שאני מדבר עם החברות הם אומרים לי שהם לא מכירים דבר כזה ואם אין מעסיק אין אפשרות לפתוח קרן פנסיה אלא רק קופת גמל.
מישהו יכול להסביר לי איך בדיוק עושים את זה?

פ. הלר

משתמש מקצוען
קראתי פה כמה פעמים שיש אפשרות לכל אחד לפתוח קרן פנסיה (גם לאברך וכד' שאין לו מעסיק)
אך שאני מדבר עם החברות הם אומרים לי שהם לא מכירים דבר כזה ואם אין מעסיק אין אפשרות לפתוח קרן פנסיה אלא רק קופת גמל.
מישהו יכול להסביר לי איך בדיוק עושים את זה?
פשוט פותחים קרן פנסיה במעמד עצמאי, לא ברור מי אמר את השטות הזאת...

פרנסה משמיים

משתמש רשום

תודה רבה !
על פי החוק במידה והמעסיק עובד עם סוכן פנסיוני שמטפל בהפקדות הפנסיה של העובדים הוא צריך לשלם לו 0.6% מההפקדה, או 10.5 ₪ בתוספת מע"מ [צמוד למדד, אני חושב שהיום זה כבר באזור 14 ש"ח], הגבוה מביניהם. סכום זה מוחזר למועסק פעם ברבעון או שנה.

מדובר בנתון חשוב שצריך לקחת אותו בחשבון, שכן במידה ומקבלים הצעה מחברה מתחרה ומעבירים אליה את הפנסיה ההטבה מתבטלת מאחר וההפרשה כבר אינה דרך הסוכן של המעסיק, ולפעמים זה כבר לא שווה.
לצורך הדוגמא - כרגע דמי הניהול עומדים על 1.5% מהפקדה וקיבלתם הצעה ב1% מהפקדה. בפועל כרגע אתם משלמים רק 0.9% כתוצאה מהטבת החזר דמי הסליקה.

YASMIN

משתמש פעיל
על פי החוק במידה והמעסיק עובד עם סוכן פנסיוני שמטפל בהפקדות הפנסיה של העובדים הוא צריך לשלם לו 0.6% מההפקדה, או 10.5 ₪ בתוספת מע"מ [צמוד למדד, אני חושב שהיום זה כבר באזור 14 ש"ח], הגבוה מביניהם. סכום זה מוחזר למועסק פעם ברבעון או שנה.

מדובר בנתון חשוב שצריך לקחת אותו בחשבון, שכן במידה ומקבלים הצעה מחברה מתחרה ומעבירים אליה את הפנסיה ההטבה מתבטלת מאחר וההפרשה כבר אינה דרך הסוכן של המעסיק, ולפעמים זה כבר לא שווה.
לצורך הדוגמא - כרגע דמי הניהול עומדים על 1.5% מהפקדה וקיבלתם הצעה ב1% מהפקדה. בפועל כרגע אתם משלמים רק 0.9% כתוצאה מהטבת החזר דמי הסליקה.
תודה על ההסבר
באמת כך אצלי
פניתי לסוכן שמטפל בכל החברה
עם הצעה קצת יותר זולה ממקום אחר
והוא נופף לי בטיעון הזה

עבד ד'

משתמש חדש
עובדת מבקשת מהמעסיק שישלם לה במיידית קופת גמל מלבד פנסיה, מה חובת המעביד?, בעקרון המעביד לא משלם לעובדיו קופת גמל.
וכמה אחוזים מקובל להפריש?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה