מדריך כל מה שרציתם לדעת או לשאול על הפנסיה שלכם

חיים5

משתמש רשום
אני רוצה לעדכן חברת פנסיה, לדעתכם למי כדאי לעדכן?
האם כדאי לעבור לחברות פנסיה שזכו במכרז?
אני חושב שמבחינת הכשרות הכי טוב לשים ב-s&p האם זה נכון, ואם כן באיזה חברות יש את זה לפנסיה?
אשמח אם תוכלו לעזור לי שאני ירוק לגמרי בנושא

קמחא דפסחא

משתמש חדש
היי שלום לכל המוכשרים והידענים
יש לי שאלה
קרן הפנסיה שלי שווה כיום 140,000
דמי הניהול הם:
1% מההפקדה
0.13% מהצבירה
איך זה? האם אפשר להוריד?

[נ.ב. מבטיח לעשות לייק למי שיענה ;)]

דף גמרא

משתמש פעיל
אני רוצה לעדכן חברת פנסיה, לדעתכם למי כדאי לעדכן?
האם כדאי לעבור לחברות פנסיה שזכו במכרז?
אני חושב שמבחינת הכשרות הכי טוב לשים ב-s&p האם זה נכון, ואם כן באיזה חברות יש את זה לפנסיה?
אשמח אם תוכלו לעזור לי שאני ירוק לגמרי בנושא
אם אתה ירוק בתחום
מומלץ לקרוא את המאמר של @מקצועי בלבד
כדי להבין יותר את המשמעות של השקעה בשוק ההון (בפרט אם אתה חושב על מסלול s&p)
כדאי לקרוא גם את המאמרים:
לגבי כשרות
יש את המאגר של @השקעות R הון

חיים5

משתמש רשום
&דף גמרא שאלתי את השאלה אחרי שכבר ראיתי את המאמרים האלו, ואני שואל שוב
לאיזה חברה לדעתכם [לא יעוץ וכו'] עדיף לעשות קרן פנסיה, והאם מהמסלולים הכשרים הכי עדיף מבחינת תוצאות הריוח לשים ב-s&p

היי שלום לכל המוכשרים והידענים
יש לי שאלה
קרן הפנסיה שלי שווה כיום 140,000
דמי הניהול הם:
1% מההפקדה
0.13% מהצבירה
איך זה? האם אפשר להוריד?

[נ.ב. מבטיח לעשות לייק למי שיענה ;)]
נראה מצוין
יש מייטב דש מקודם משהו הביא 0.45 ו0.04 בהתאמה
;):LOL:(y)

&דף גמרא שאלתי את השאלה אחרי שכבר ראיתי את המאמרים האלו, ואני שואל שוב
לאיזה חברה לדעתכם [לא יעוץ וכו'] עדיף לעשות קרן פנסיה, והאם מהמסלולים הכשרים הכי עדיף מבחינת תוצאות הריוח לשים ב-s&p
הדור החדש טוען לעשות באינפינטי

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה