כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

@.com

משתמש חדש
מה האינטרס של החינוך עצמאי לקצץ שעות אם קיבלו תקציב לכל השעות?

אבי01

משתמש פעיל
בלי להתערב בעצם הנושא של אחוזי המשרה לגבי השכר.
בכל אופן לגבי הפנסיה, אין לזה משמעות (מלבד גובה השכר כמובן), משום שאם זה פנסיה צוברת אז המדד היחיד הוא השכר, ואם זה פנסיה תקציבית אז אמנם יש משמעות מסוימת לאחוז המשרה, אך הרבה יותר משמעותי זה שהחישוב שכר האחרון יהיה לפי האופק שזה מעלה מאוד את הפנסיה.
שמעתי שמההצטרפות לאופק, חלק יהיה המשך של פנסיה תקציבית, והתוספת לפי פנסיה צוברת.

@.com

משתמש חדש
מי יודע מה הפר בין שעה ז-ח לשעה רגילה בעולם הישן ?

מבלבל

משתמש רשום
מה האינטרס של החינוך עצמאי לקצץ שעות אם קיבלו תקציב לכל השעות?
הסיבה ברורה ומובנת ברגע שמורות ז ח צריכות ללמד 21 שעות לפחות במעבר לאופק בגלל שהיקף משרה מלאה גדל בדומה לכיתות א ו
נוצר מחסור בשעות שלא קיימות תחשבו את מי ילמדו ומתי
ובנוסף גם מורות בא ו מחנכות צריכות להוסיף לפחות שעה פרונטאלית
נכון שכנגד מורות מקצועיות מורידות שעות אבל. עדיין קיים פער שלצורך הצמצום והאיזון שלו צריך להוריד לכולם שעה אחת פרונטאלית ועוד אחת שהיה
מההשמביא להפחתה של 5 אחוז במשכורת שזה סביב ה500 600 שח לחודש
השאלה באמת אם הקיצןץ יהיה לכולם או שיהיו מיוחסות שימלטו ממנו

מבלבל

משתמש רשום
מוזר, במגזר הכללי הכל מחושב לפי האופק, וזה משנה את חישוב השכר האחרון.
כנראה שלא שמעו נכון בפנסיה תקציבית יש מספר שיטות חישוב והולכים לפי הגבוה מביניהם בגדול הולכים לפי המשכורת של אופק בניכוי אחוז מסויים שתלוי במשך הותק באופק

ח פרידמן

משתמש צעיר
לדעתי צריך לפנות למרן הגר"ד כהן שליבו חם לכל נושא החינוך שלפחות יבדוק את הענין וכן יש לו קשר גם עם ש"ס שיוכל להצליב מידע מולם גם.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
שאלה למבינים
אמרו לי שיש לי 94 אחוז ואני רוצה להוריד קצת, מישהו יודע האם בקבלה לאופק כדאי שאני ימקסם את האחוזים, או שאני מפסידה רק מה שאני לא עובדת.

חיהחנה

משתמש פעיל
הסיבה ברורה ומובנת ברגע שמורות ז ח צריכות ללמד 21 שעות לפחות במעבר לאופק בגלל שהיקף משרה מלאה גדל בדומה לכיתות א ו
נוצר מחסור בשעות שלא קיימות תחשבו את מי ילמדו ומתי
ובנוסף גם מורות בא ו מחנכות צריכות להוסיף לפחות שעה פרונטאלית
נכון שכנגד מורות מקצועיות מורידות שעות אבל. עדיין קיים פער שלצורך הצמצום והאיזון שלו צריך להוריד לכולם שעה אחת פרונטאלית ועוד אחת שהיה
מההשמביא להפחתה של 5 אחוז במשכורת שזה סביב ה500 600 שח לחודש
השאלה באמת אם הקיצןץ יהיה לכולם או שיהיו מיוחסות שימלטו ממנו
לא הבנתי למה נוצר מחסור בשעות בגלל ז-ח? ההיפך יש להם עודף שעות מכך לא?

יצחק77

משתמש מקצוען
שאלה למבינים
אמרו לי שיש לי 94 אחוז ואני רוצה להוריד קצת, מישהו יודע האם בקבלה לאופק כדאי שאני ימקסם את האחוזים, או שאני מפסידה רק מה שאני לא עובדת.
עדיף למקסם אחוזים ולקחת שעות חל"ת יש כזה דבר לא לעבוד את מלוא המשרה משום שאחוז המשרה מאד משפיע על הפנסיה

חיהחנה

משתמש פעיל
בעקבות הגזרה החדשה של הורדת אחוזי מישרה יתכן ועדיף שלא להיכנס לאופק או שבהמשך ממלא כולם ייכנסו?

ברכה וישועה

משתמש פעיל
עדיף למקסם אחוזים ולקחת שעות חל"ת יש כזה דבר לא לעבוד את מלוא המשרה משום שאחוז המשרה מאד משפיע על הפנסיה
היות שכמה כתבו שיש חילוק לפנסיה אני רוצה להבין היות שאין לי פנסיה תקציבית למה שיהיה חילוק כמה אחוזי משרה יש לי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה